Jump to content
GIGN Forum

Windows Auto Shutdown


Recommended Posts

Vai kāds lūdzu nepateiktu, kas varētu būt pie vainas vai tas ir kaut kāds jaunais vīrsu ko neuzķer antivīrus ....

Tātad viss notiek tā es kaut kad iedomāju ieslēgt datoru....

viss ir labi līdz ko tiek pie tās vietas kad sāk lādēt windovsu karo4i šeit

un dators prosta izslēdzas .....

Esu provējis jau 2 reizes pārinstelēt, bet nekā takā man stāv velviena piepildīta patrīcija no kuras es negribu tik vaļā iespējams ka tur ir kaut kas ieperinājies .....

A un kad notiek pārinstelēšana nekas tāds nenotiek tikai tad kad tiek pie vindovsa ielādes ...

Link to comment
Share on other sites

ieliec windows instalaacijas disku, iebuutojies recovery konsole, uztaisi diskam chkdsk un voilaa, kompis stradaas kaa vajag ;)

ps ja vinjsh saka ka nevajag checkdisku tad pieliec klaat opciju /f lai buutu forced chekdisks

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

ko jūs tur diršaties

cieto vaig pielikt pie cita datora un izskenēt/safiksot

Kādā sakarā vispār tiek minēts baroklis? tas ir tas pats kas pielaist mašīnu uz kādu laiku un pēctam noslāpēt,bez bendzīna!

Link to comment
Share on other sites

Man nav otra datora kuram pieslēgt cieto un es pats nesaprotu kapēc tas būtu jadara.....

Es varu ieslēgt datoru tikai ejot caur safemod un tad restartējot itkā 90% gadijumos ieslēdzās normāli.....

+- liekas tā ka vaig tapat kā vecu mašīnu pirms braukšanas uzsildīt es domāju moš ka vaina ir kkur startup, moš detaļās...

Kā jau teicu man disks ir sadalīts 2 patrīcijās un moš D: diskā kkas ir ielīdis un antivīrus (avasts) nevar viņu atrast

moš kkas ar kaut kas detaļās, bet pārinstelējot 2x windowsu, pie instalācijas neizslēdzās tikai tad kad ir pie windows lielādes ....

Provēšu šodien uzinstelēt ubuntu...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...