Jump to content
GIGN Forum

Nika Reģistrācija Gignā


worm
 Share

Recommended Posts

1188.lv vai kur tur var uzlikt lai parāda visas hanzenes filiāles.

Viss bumbaas samaksaaju tikai komisijas maksa iespaidiiga 1.05 ls o.O

Samaksaaju smirdiigajaa parex bankaa! Hansa banka man tuvaakaa ir tikai sarkandaugavaa! sad.gif

1dienu jaagaida pietam kameer paarskaitiis psc sad.gif

Gribi teikt tas pedinsh mani ap4akareeja! grr! EU, bet man vinsh prasiija vorma personas kodu un man nebija, bet vng kk izdariiju un nosuutiija! kr4 riit vaidzeetu vormam sanjemt!

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Uzcel mammai māju un tad lepojies, nevis viņas doto naudu noziedo savām fatass izklaidēm un lepojies. cool2.gif Es vēl pieņemtu, ka Tu būtu gandarīts vai priecīgs, bet ne jau lepns. Nu kas ir? Negaidīji tādu demagoģiju? happy.gif Saņem!

man tak tu esi pohuj! biggrin.gif:D:D

SANEM

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

GIGN  ir parasts serveris , tikai par viņu jamaksā 10Ls , lai registrētos    smiliez.de_2125.gif

ŠĀDU SERVERI VAJADZĒTU ATSLEGT, PAR TO KAD ŠITAS IR PIRMAIS MAKSAS SERVERIS LATVIJA!

Un vēllkas uzlieciet man banu uz šo IP 217.199.98.40 !

Gribu redzēt sev šajā serveri banu un http: majas lapā arī !

ESMU VILIES GIGN Adminstratoros !    evilmad.gif

Tā kā redzu , es nevarēšu registrēties , tad neko !

stulbenis ^__^ biggrin.gif mans draugs maartinsh teiktu taa:ja nezini tad turi muti ciet

1. negribi nemaksaa vnk tev ir lielaka iespeja ka tevi izmetis kads registretais bet spelet tu vari piem es nospeleju 300h @ gign bez slota kad man vel tas nebija ://

2.tas nav parasts serveris jo tur nespele taadi kaa tu un playeriem skilli ir stipri augstaki neka citos serveros un tur nekad nespele 4iiteri

P.S. un kapec vaidzetu (atsleegt) tas nemaz nav iespejams smile.gif kas tad vinu atsleegs pec tava uberkrutaa luuguma? macho,worms?

tikpat labi ej dirs blizardam virsuu kapec par wow officialo blizzard serveri ir jamaxa ^__^

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Patiesībā mersy tu ari neesi nekāds ne-daunis. Blizzards liek maksāt par savu serveri/iem (nezinu cik un kā viņiem tur), jo tas ir orģināls produkts, ko izgudrojuši viņi, un tiem pieder autortiesības. Visus neorģinālos WoW'us varētu vnk pāris dienās aizvērt i vso.

P.S. un kapec vaidzetu (atsleegt) tas nemaz nav iespejams smile.gif kas tad vinu atsleegs pec tava uberkrutaa luuguma? macho,worms?

Un kāpēc gan viņu nevarētu aizslēgt ? Es protams nezinu, kas un kā ir ar CS serveru lietām, bet noteikti būsi pamanījis, ka GIGN nav sTEAM'ots - tātad neorģināls. Bet nu tākā latvians dont give a fuck 'bout laws, nekas dižš jau tik un tā GIGNam nedraud.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Tieši tāds pats nedaunis neesi arī tu minority. Viņš neapsprieda mūsu varēšanu vai nevarēšanu serveri nonest nost, bet gan norādīja uz to, ka nav tādas nepieciešamības vēl jo mazāk pēc kaut kāda tirliņa lūguma.

Jā, salīdzinājums ar blizardu nebija pats labākais, bet tāpat apstākļi līdzīgi - jāmaksā, lai normāli varētu spēlēt. Kāpēc? Tāpēc ka tā ir labāk. Un neoriģinālos serverus WOWam nevarētu vis tā vienkārši aizvērt vienā dienā. Pirātisms pārāk smagi rullē, lai viņam kaut ko tik vienkārši izdarītu.

Tā ka ej tēlo gudrinieku citur wink.gif

Link to comment
Share on other sites

ohh, snap. Vienīgā vieta, kur kļūdijos par WoW'u bija, kur pateicu 'visus'. Vajadzēja teikt 'visus amerikāņu'.

ps - WTB More Flames MENGZ

labi last spam @ this topic kapec visu ameriaknu ir enUS un enGB confused.gif nu lab beigsim par wow..

P.S. ja neizproti manu domu tad kaa teica maartinsh... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...