Jump to content
GIGN Forum

Britu Akcents.


entw
 Share

Recommended Posts

Jau ilgu laiku gribēju iemācīties, kaut tā, kaut ko murgot, bet, lai normāli sanāk. Cenšos skatīties britu raidījumus, visu laiku atkārtot to, ko viņi saka utt, bet varbūt vēl ir kāds variants kā iemācīties mēģināt atveidot to akcentu. Ir jau +- daži teikumi kurus var tā parunāt kā īsts brits, bet nu..

Rekur gāju internetā un palasījos.. How to speak in British accent

  • Also, don't talk nasally, thus don't use your adenoids to speak (nesaprotu, kā tas ir iespējams)

Try to get a British phone-buddy! (neiespējami man dabūt)

Also, one of the words in English which shows very easily which accent someone has is "Water". In Britan, it would sound more like "war-tah". (ļoti skarbi)

Gribētu tādus ieteikumus kuri ir mēģinājuši atveidot vai mācīties..uz Angliju nedomāju braukt dzīvot vai strādāt, tākā atkrīt tas variants, bet to akcentu gribētos iegūt :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Nah tu vispār vēlies iemācīties britu nejēdzīgo atkcentu ??

Vispār akcentu var iemācīties pašmācības ceļa skatoties raidījumus utt. Man personīgi britu akcents nepatīk pilnībā vispār riebjas klausīties.

Link to comment
Share on other sites

:slap:

XD

Paldies par filmu ieteikumiem, obligāti iečekošu.

^_^

Kas tas būtu?

Vispār akcentu var iemācīties pašmācības ceļa skatoties raidījumus utt. Man personīgi britu akcents nepatīk pilnībā vispār riebjas klausīties.

Tev nepatīk, man patīk. Tu nemācies viņu, es mācīšos. kkbb.

Link to comment
Share on other sites

Tu vari te nerakstīt, ja nevari neko jēdzīgu? Netaisos lielīties es ar savu akcentu kad iemācīšos, vienkārši pats priekš sevīm gribu, jo ļoti patīk kā tas skan utt.

Nokaitināji tā, ka man pirmo reizi jāpielieto jaunais smaidiņš :aizvermuti:

Link to comment
Share on other sites

Britu akcents ir ļoti tīkams, man patīk daudz labāk par āmīšu akcentu + tieksmi notrulināt angļu valodu. Bet vai tas piederas letiņam, ir cits jautājums. Galvenais: tiec vaļā no latvian ingliš, iemācies visādus "indeed", "splendid!","bloody hell", jautājumu intonācijas, tad jau vari braukt uz Britu salām laimi meklēt.

Link to comment
Share on other sites

Skaties Hariju Poteru vairвkas reizes, kв arо Green Street Hooligans un vзl vienu labu filmu zinвju, nevaru atceerзties, tur bija Breds Pits laikam, kas ar vienu sitienu tur varзja daudzus izslзgt... В, vзl vienв no Van Wilder filmвm bija иiksa, kas riktоgi rвva vaпв... galvenais ir klausоties, tas akcents вtri pielоp, es teно рitв vairвkas reizes skolotвju nokaitinвju, jo рamai laikam оsti nepatika, ka es runвju kв Rons Wоzlijs ^_^ Ou`rait? The`e wuz menо menо dwф`fs in zis haus`. Kв arо pieminзtais - sssplendid, vispвr, ja iebвю kur var, jau vien apтirgties var. Karoи vienkвrрi nomaini toni :D

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā austrāliešu un skotu akcenti ir diezgan vienkārši, nu vismaz tādā līmenī lai izklausītos pēc tiem, tāpat ir ar brazīliešu angļu valodu, tur ir vienkārši jāizmanto viena forma pārējās aizmirstot.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...