Jump to content
GIGN Forum

Ieteikumi


macho
 Share

Recommended Posts

acteks ierokotu, tas jau buutu kaa oldchool edishens (man kaut kur bija demo ursa vs avi Latvijas CS chempii in actek), baigi reaali. laiki, nu jaa, taa kaa vienmeer buus probleema. fuj1tsy iesaku, tev taisiit "nakts blici" savaakt visus taadus speleetaajus, kas pa dienu straadaa un var tikai ap kaadiem 22.00 speleet, domaaju admini, kaut ko izdomaatu, lai juusu speeles ieliktu paveelaak smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

xcvar sv_voicecodec voice_speex

xcvar sv_voicequality 4

to shitu izmanto ar tad ja HLTV ir ierakstijis skanju demka un tu velies dzirdet tad jaraksta konsule ats komandas.

p.s: just piebilde ja kads nezinaja.

Edited by .em^
Link to comment
Share on other sites

mmz nice wink.gif butu norm

izlozejamas kartes : aztec/nuke/train/mill/strike/cbble/inferno/d2

maxrounds 15 ; roundtime 1.78 ( 1:45 ) puses izvelas uz nazhiem ( tur nav sharas ta ir godigak biggrin.gif ) ja speles taisa pa grupam tad tur kartes izsvitro sava starpa kuru spele , bet ja velak taisis double elimination tad var admini kartes izlozet pashi kuru karti kura tuure spele wink.gif just my opinion new_silly.gif

Edited by rockyu
Link to comment
Share on other sites

foršāk būtu spēlēt vienkārši counter-strike 1.6 5x5 neskatoties uz jocīgajiem noteikumiem un neparastajām mapēm, tikai tā šo chempi var padarīt interesantāku neka vienkārši spēlēt standarta cs 5x5 turnīru! smiliez.de_1343.gif

pilniigi pareizi!

Link to comment
Share on other sites

foršāk būtu spēlēt vienkārši counter-strike 1.6 5x5 neskatoties uz jocīgajiem noteikumiem un neparastajām mapēm, tikai tā šo chempi var padarīt interesantāku neka vienkārši spēlēt standarta cs 5x5 turnīru! smiliez.de_1343.gif

it kaa taadi notiktu katru dienu un visi ir paarspeeleejushies "parastos" 5x5 turniirus dry.gif

Link to comment
Share on other sites

nrkz, tas ir galiigi dirsaa!! ja buus kkaada cs_italy turniiraa, es nemaz domaat negribu!

manupraat jaabuut vsam kaa PARASTAA 5x5! piem. es, jaa buus kkaadas cs_italy cs_office itd. turniiraa nu riktiigi nepiedaliishos, zinu tas ir visiem galiigi po. bet domaaju, ka es nebushu vieniigais, kursh nespelees! nu taas tikai manas domas!

kartes: de_dust2, de_train, de_inferno, de_nuke, de_cbble, de_cpl_mill

STANDARTA MAPES!

default settings +

xcvar sv_gravity 800

xcvar mp_timelimit 0

xcvar mp_freezetime 8

xcvar mp_roundtime 1.75

xcvar mp_buytime 0.25

xcvar mp_friendlyfire 1

xcvar mp_c4timer 35

xcvar mp_startmoney 800

xcvar mp_autoteambalance 0

xcvar mp_limitteams 0

xcvar sv_voiceenable 1

Link to comment
Share on other sites

es tomeer domaaju ka buutu forshaak, ja ieliktu stieniiti visiem shitiem wannabe pro speeleetaajiem, kuri maak tikai standarta kartes, prieksh kam gign vajag kaut kaadu tur parastu online turniiru, ja var izdariit kaut ko nebijushu, kaut ko interesantaaku un galvenais ka jautraaku? citiem vaardiem, es par nestandarta karteem, lai vismaz butu kas jauns.

Link to comment
Share on other sites

nu tad mosh komandas arii 6x4 un timeround 30sek no c4timer un vel kkaadu debiilismu?

ja tas ir CS clan war turniirs, tad taads tas arii ir.

ja tas ir CS fun + pub + hvzkaadsshits turniirs, tad attieciigi tas ir savadaaks.

es un mans tiims pieteicaamies clan war turniiram, ja taads tomeer sheit nenotiks, tad savu daliibu atcelsim. unsure.gif

p.s. r&r pilniigi nezinaamaa un nespeeleetaa kartee 5x5 ir gruuti organizeet TP, tieshi tapeec ir taadas standart kartes kuraas arii komandas treneejaas un censhas paarspeet viena otru.

Link to comment
Share on other sites

foršāk būtu spēlēt vienkārši counter-strike 1.6 5x5 neskatoties uz jocīgajiem noteikumiem un neparastajām mapēm, tikai tā šo chempi var padarīt interesantāku neka vienkārši spēlēt standarta cs 5x5 turnīru! smiliez.de_1343.gif

uztaisam GIGN basketbolu vai tenisu ar ultra mega noteikumiem, kur var izmantot beisbola nūjas vai kādu akmeni, tas tač GIGN turnīs, kāpēc jaspēlē pec defaulta noteikumiem XD.gif

P.S ar to es gribētu pateikt ir noteikumi, un forši to izmantot. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

p.s. r&r pilniigi nezinaamaa un nespeeleetaa kartee 5x5 ir gruuti organizeet TP, tieshi tapeec ir taadas standart kartes kuraas arii komandas treneejaas un censhas paarspeet viena otru.

da kaads TP pieeeram kartee de_survivor? es vienkarshi uzskatu ka tas varetu buut kaut kas cits, nevis tikai nodraaztie standarta online cupi, kuros speelee defaultaas kartes utt... neapniik speeleet to pashu karti n-to reizi, taisiit taas pashas taktikas utt?

nu labi, ok , es pats neesmu sen spelejis nevienu cw un neko taadu, taapeec man ar gribas tiiri for fun shito padariishanu.

Link to comment
Share on other sites

nu tad mosh komandas arii 6x4 un timeround 30sek no c4timer un vel kkaadu debiilismu?

ja tas ir CS clan war turniirs, tad taads tas arii ir.

ja tas ir CS fun + pub + hvzkaadsshits turniirs, tad attieciigi tas ir savadaaks.

es un mans tiims pieteicaamies clan war turniiram, ja taads tomeer sheit nenotiks, tad savu daliibu atcelsim. unsure.gif

p.s. r&r pilniigi nezinaamaa un nespeeleetaa kartee 5x5 ir gruuti organizeet TP, tieshi tapeec ir taadas standart kartes kuraas arii komandas treneejaas un censhas paarspeet viena otru.

vari atteikties kaut tuuliit, tavu vietu serverii ienjems cits registreets speletajs laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

shitas tak nav nopietns cup, bet tikai testa, taa ka nedomaaju, ka te ir svariigi  BAIGI gatavoties wink.gif

tad arii tik nopietni vinjsh tiks speleets! un manupraat tas buus tik pat nodraasti kaa taas debiilaas mapes(atiecinaats un cup'u) vinjas var speleet, bet TIAKAI pub'aa ne cup'aa!

EDIT:

worm, a kursh cits domaas?! nu ok macho, EDD... tas ir jaaizdomaa aatri tuuliit ir 20.10

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

nu tad mosh komandas arii 6x4 un timeround 30sek no c4timer un vel kkaadu debiilismu?

ja tas ir CS clan war turniirs, tad taads tas arii ir.

neiebrauc nu galējībās. otrkārt - tas nav clan war turnīrs - tas ir GIGN 5vs5 cs shits - kā jau teicu - vis kaut kas var notikt.

mmm visticamāk ka būs gan mistiskās kartes, gan standarta. Tā lai tie kas baigi nopietni grib močīt (tādi kā bijačs un KO) lai spēlē savas standart kartes, a tie kas grib kaut ko jaunu - lai močī mistiskās kartes. Tas, manuprāt, būtu tikai un vienīgi godīgi.

Link to comment
Share on other sites

r&r, sry, bet nepiekriitu!

zinu ka nepiekriiti, nenjem ljaunaa, bet tu esi viens no tiem daudzajiem, kuri paaraak daudz aizraavushies ar to cs, paaraak nopietni visu uztver, no tiem kas saka kaut ko taadu apmeeram - "uzspeeleejam dueli, atnaac uz chempi un tad paraadi ko vari" utt...

ar agraak biju sameeraa liidziigs, tad vienkarhsi izbesiija un tagad tik for fun pa retam uzspeeleeju... nu lab enivei sorry for spam.

Link to comment
Share on other sites

nu vispar to4 vajadzetu nedaudz kautko pamainiit, lai butu pamatigs stienis tiem tjipa pro, vismaz jautrak bus! man ari biki besij, tas ka sakuma kad sakas regjistracija uzreiz pieregistrejas tik daudz pieklidenji (nu labi vaarbut regsjistreti) bet uz gign tik pat ka nespeelee, galu galaa shis it ka bija domats GIGN 4elu kaps, taka kaukas vinjiem japatraucee cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...