Jump to content
GIGN Forum

Jaunā Drop Sistēma


Zoidbergs
 Share

Recommended Posts

Kā jau zināms tagad, kopš 20 aprīļa ir jaunais "drop system". Baumas par to, ka uz nedēļu ir dots itemu limits arī laikam ir patiess. Tad jautājums ir: Kad es atkal varēšu dabūt itemus? Es kopš 6dienas kopā esmu spēlējis ~ 12h, bet pa šo laiku man pilnībā nekas nav izkritis, bet pārējiem, skatos, GIGN serverī tikai krīt un krīt, šodien pat diviem spēlētajiem izkrita cepures pēc kārtas(netika kraftotas, bet atrastas). Cik ilgi tas ilgs? Man sāk apnikt spēlēt un neko nedabūt :D

Link to comment
Share on other sites

Itemu limits resetojas trešdienās, ja nemaldos, tad tajā dienā tika ieviesta jaunā drop sistēma. Pats TF2 visu nedēļu nespēlēju, nedēļas beigās noidloju 7-11 itemus un tas arī viss. Pašam ar šo sistēmu ir izkritusi jau otrā ārsta spogulītis. fu.

Link to comment
Share on other sites

nu nez vakar iegaaju uz vienu pusi gold rushaa un jau izkrita kkaads suudinjsh, liidz tam nebiju vispaar neko dabuujis :D

laikam jau es vareetu teikt ka mani ljoti apmierina drop sisteema

Link to comment
Share on other sites

vakar salasiju 8 itemus, šodien nekas vairs nekrīt - līdz cepures kraftošanai nepieciešams viens 1lvl metāls, izskatās ka tomēr būs jāgaida nedēļa -_-

Edited by andRe
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

:thumbsdown:

http://www.gign.lv/forum/index.php?act=ann...p;f=30&id=2

Ja tu ar +1 domā ka piekrīti tad tā arī sāc savu teikumu (es piekrītu, bet), un piebild vēl kko.

P.S.

Es tiešām ceru ka viņi izdomās kā atrisināt šo drop sistēmu.Pašlaik izskatās tā - ieej 1 reiz nedēļā paspēlēt tf2 uz pāris stundām un tālāk nav jēgas, nekas nekrīt.

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...