Jump to content
GIGN Forum

Kāpēc Dažām Meitenēm Patīk Bāzt Pirkstu Džeku Dibenos?


cash^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:peace: ep1dem1c

Sieviete/Meitene to dara tadel, lai pusim rastos nepatikamas sajutas ( ne visiem ) un tadejadi paildzina seklas izpluudi. Lidzigi, ja juuti, ka beigsi, sac domat par jebko tikai ne sexu un tada veida paildzina visu procesu. Biezak to dara pamainot pozu. :)

True story.

EDIT: Nepatikamas varetu aizstat ar "neveiklas"

Edited by ry.
Link to comment
Share on other sites

:D

Jā, tēmēts uz Tevi macho :D

Atnāks Cereza un uzzināsim kas un kā ^_^

es vēl neesmu tā kārtīgi izdomājis vai es uz to parakstītos vai ne, jo lasīts par to ir vairākās vietās, bet.... kaut kā nevelk. Kaut kas šajā idejā šķiet nedaudz nepatīkams.

un btw - kāpēc gan lai viņi neatzītos? vei ku hwan stāsta ka pats sev bāž pirkstus dibenā.

Link to comment
Share on other sites

Varetu but interesanti ja butu skidrs veeders, reali sanak tas pats kas slutenei iebaz pirkstus un udens iet pa visu gaisu, interesanti tas butu ar suudiem, nebutu vairs zelta lietus, bet gan perkona negais, jeb nu izstabas parkrasosana.. Tas protams tikai tad ja ta kartigi uzspiez!

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

:D

Jā, tēmēts uz Tevi macho :D

Atnāks Cereza un uzzināsim kas un kā ^_^

Šoreiz man tiešām nav ko teikt. Mani pirksti zemāk par olām nelien.

Edited by Cereza
Link to comment
Share on other sites

:D Rēcu un veļos no krēsla. Tas teksts par anālo ir graujošs. Cik procentiem sieviešu/meiteņu anālais TIK tiešām patīk ? Kādiem 5% ? Un tās pašas ir ar novirzēm. Tad vēl ir procents kuras samierinās, jo cenšas izdabāt, un tad vēl ir tas procents, kurš kategoriski saka NĒ.

Link to comment
Share on other sites

:D Rēcu un veļos no krēsla. Tas teksts par anālo ir graujošs. Cik procentiem sieviešu/meiteņu anālais TIK tiešām patīk ? Kādiem 5% ? Un tās pašas ir ar novirzēm. Tad vēl ir procents kuras samierinās, jo cenšas izdabāt, un tad vēl ir tas procents, kurš kategoriski saka NĒ.

Kaut kur tvneta jeb kur lasiju, ka ir procentuali vairak sievietes kam patik analais, tikai vinjas to neizrad vai negrib izradit, vai ari neerti ar cali runat par to, lai tevi panem analaja! :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...