Jump to content
GIGN Forum

Niks


pienugribi
 Share

Recommended Posts

Tātad, man vajadzīgs jūsu viedoklis par šiem nikiem. Gribu mainīt savu niku, bet nezinu uz kādu, esmu neizlēmīgs, tapēc lūdzu.

1) pienugribi

2) Ogis

3) worth

4) sapp

5) walkpo

Būtu ideāli, ja jūs pieliktu savu variantu Un iztiksim bez visādiem , "pff.... Kur nolaisties var, jau vispār paši neko izdarīt nevar, pat niku vairs nevar izdomāt ". :lohs:

Edited by pienugribi
Link to comment
Share on other sites

nu vsp nikam ir jabut kkam savam, nevis lai citiem patik, bet lai tas tev pasam kautko nozimetu, nevis ok vienu dienu es busu walkpo bet otru sapp un treso huseins or smt....

es pats gadu ja ne ilgak nospeleju ar niku TomasS, bet tad radas konfilikts ar gign TomasS aka diskoalnis (vai es vnk kko jaucu) un ta nu vienu dienu man del viena kautina meitenes csa bija uzlikusas niku Muhamed Alli (hz kpc ar 2x LL) un ta ari speleju kadu laicinu ^_^

p.s nu ja tu neko nevari tomer izdomat kas tev ar kko asociejas (nemaku rakstit latv val. 3nieks ir, pisat taisni heiteri ^^) tad nem - sapp :D woweri tevi uzkatis par ninjaloot bet parejie par "pro" negeri :D

jauprojam recu (hz kur redzeju) par bildi - forsakas kontroldarbu atbildes

sinonimi :

pro (profesional) - n00b :D:D:D

Edited by Muhamed Alli
Link to comment
Share on other sites

es pats gadu ja ne ilgak nospeleju ar niku TomasS, bet tad radas konfilikts ar gign TomasS aka diskoalnis (vai es vnk kko jaucu) un ta nu vienu dienu man del viena kautina meitenes csa bija uzlikusas niku Muhamed Alli (hz kpc ar 2x LL) un ta ari speleju kadu laicinu ^_^

p.s nu ja tu neko nevari tomer izdomat kas tev ar kko asociejas (nemaku rakstit latv val. 3nieks ir, pisat taisni heiteri ^^) tad nem - sapp :D woweri tevi uzkatis par ninjaloot bet parejie par "pro" negeri :D

serious business.

pro (profesional) - n00b :D:D:D

:lol: Nedomā antonīmus?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...