Jump to content
GIGN Forum

Pārdomas Par Krieviem, Latvijā.


cSpoks
 Share

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pensionars - nee, LU VFF veesturnieki ;)

Un - es nesaku, ka tas, kas tur ir paveestiits ir meli, es saku, ka tas ir izklaastiits klajas propagandas formaa, lai iedvesmu cilveekos shausmas. Ok - fair enough, shausmas cilveekos ir jaaieviesh, tachu autors pie noformeejuma vareeja piedomaat, savaadaak tas atgaadina jebkuru citu propagandas filmu.

P.S. Georga lentei, kaa te kaads prasiija ar 2. pasaules karu nav nekaadas saistiibas. Tas ir pirmaa pasaules kara cariskaas armijas apbalvojums, kas vispaar ir LOL, jo tachu pats komunisma buuveetaajs Ljenins tik briesmiigi caristus apkaroja, bet redz kaa. 2010. un visiem bijushajiem komunistiem pie kruutiim cariskaas Krievijas apbalvojuma ziimes ;)

Edited by Cereza
Link to comment
Share on other sites

Tagad tā lentīte ir domāta, lai veidotu kopības sajūtu. Un šajā jautājumā krievi pwno latviešus vienos vārtos, spējot regulāri, reizi gadā, savākties 10+k apjomā, ko latvieši pēdējo reizi izdarīja pirms gadiem 20.

Oridžinalī, tas, protams, nāko no Jura krusta. Sveicam!

Link to comment
Share on other sites

Sveiki! ;)

Kpc visi uzreiz apdirš krievus??? Paši amerikāņi uzmetuši vienīgo ātombumbu uz cilvēkiem Japānā pēc "Pērlhārboras" (Tas ir pretīgi)!!!

Ir šie lat_krievi kuri 65 % ir galīgi *********, bet 40 % ir tādi kruti pacāni ar kuriem var tusēt un forši piedzerties :muahaha: !

Es draudzējos ar vienu krievu čali jau no 7 gadu vecuma! :)

EDIT : Latvieši paši ir valdijuši šajā zemē smiekla laiku!

Edited by JIeHUH
Link to comment
Share on other sites

Man personīgi, Poļi Anglijā, gada laikā izbesīja vairāk, nekā Krievi 20 gados Latvijā.

Par Uzvaras dienu runājot : Tas ka Latviešu strēlniekus sūtija, kā dzīvo mūri pretī Vācu karaspēkam UN ja tu negāji, tad šāva pakausī un 80.000+ Latviešu izsūtīšana uz Sibīriju vienmēr liks atcerēties, ar ko mēs dalām savu valsti.

Link to comment
Share on other sites

Ai ignorējat ko es tur sarakstiju, laiks iet skatīties, kā mūs masē Kanādieši.

Man mūžā ir piesējušies vismaz kādas 100 reizes un ne reizi nav bijis neviens latvietis :) tāpēc, man sīkam esot nebija grūti vilkt paralēles ar krievs = noziedzinieks :)

bet tajā pašā laikā es ar diezgan foršiem krieviem spēlēju pagalmā futbolu. Tā ka es principā to skaidrotu ar kaut kādām mentalitātes atšķirībām. Krievi vienkārši ir nekaunīgāki, tāpēc arī var tā kādam uz ielas iet klāt un piesieties. Latvietis nav spējīgs neko tādu izdarīt.

Bet ja ir kāds ko es ienīstu, tad tie ir čigāni :) tie gan man derdzas konstanti jau kopš ~10 gadu vecuma un man visu mūžu neizbēgami būs aizspriedumi pret čigāniem :)

Link to comment
Share on other sites

Tā vien izskatās, ka šāda veida topiki parādīsies katru gadu... Acīm redzami, ka ar gadu par īsu lai kaut kādā veidā mainītos musu attieksme pret krieviem vai krievu attieksme pret mums.

Es ja godīgi esmu pieradis pie krieviem un necenšos sevi nodarbināt ar kaut kādām filozofiskām pārdomām, no kurām tolks ir 0.

Link to comment
Share on other sites

;)

Kpc visi uzreiz apdirš krievus??? Paši amerikāņi uzmetuši vienīgo ātombumbu uz cilvēkiem Japānā pēc "Pērlhārboras" (Tas ir pretīgi)!!!

Ir šie lat_krievi kuri 65 % ir galīgi *********, bet 40 % ir tādi kruti pacāni ar kuriem var tusēt un forši piedzerties :muahaha: !

Es draudzējos ar vienu krievu čali jau no 7 gadu vecuma! :)

EDIT : Latvieši paši ir valdijuši šajā zemē smiekla laiku!

Piekrītu Ļeninam, amerikāņi vainīgi!

Procentuāli Ļenins ar ir nekļūdīgs.

Tieši tā! Latvieši paši vainīgi, ka Latvijas teritorijā valdījuši smieklu laiku, jo nav varējuši apturēt citzemju, skaita ziņā pārākos, iebrucējus.

Link to comment
Share on other sites

Soviet Story , protams, ir ļoti gudra filma, kur varam sasmelties daudz gudrības, bet nekas vairāk par propagandu tas arī nav

Beidzot šajā forumā ir kāds, kas ir ar manis vienisprātis par šo faktu. Pagājušajā reizē par šo tēmu diskusijā dabuju maukt viens pret visiem :D

Link to comment
Share on other sites

Man uzsita normāli smieklus, tad moders kas izmainija vārdu krieviem uz Krieviem, krievi tas ir cilvēks pēc tautības ko raksta ar mazo burtu tāpat kā latvieši, angļi.

Es vienkārši nevaru iedomāties kas notiks, kad pie varas nāks Saskaņas centrs.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad nedomā, ej mammām, tētiem klārē, lai balso par latviskajām partijām.

breetz nu šis tas jau ir, 9 maiju atļāva, latviešu leģionāriem tā kā šo to aizliedza :) tas ir tikai viens fakts, bet pietiekami spilgts, lai es uzskatītu par totāli prokrievisku partiju, kurai valdībā nekad nevajadzētu atrasties.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

:) tas ir tikai viens fakts, bet pietiekami spilgts, lai es uzskatītu par totāli prokrievisku partiju, kurai valdībā nekad nevajadzētu atrasties.

em, par 16. martu, Jaunā Laika mērs (Aksenoks) aizliedza- aizliedza. Pirms tam vēl 2 gadus gājienus aizliedza (latviešu tautības mēri aizliedza latviešiem!). Protams, to visi aizmirst, jo šogad KRIEVS aizliedza gājienu LATVIEŠIEM. Nav nedaudz debīli? Un vēl viena lieta- beigās gājiens notika?- Notika. Bija legāls- BIJA. Kur ir problēma? Beigās KRIEVS ir ļāvis LETIŅAM taisīt gājienu, ko paši letiņi pirms tam neļāva...

Par uzvaras svētkiem- bļin, daže Birks (TB/LNNK) atļāva šos svētkus (letiņš krievam atļāva), tad kāpēc lai Ušakovs neatļautu?

Īsāk sakot, neredzu problēmu. Nē, tomēr redzu- liela daļa sabiedrības ir truli nacionālistiska un ar mežonīgi lielu nacionālās pašapziņas trūkumu un bailēm. Žēl, bet LV būs dirsā tik ilgi, kamēr nemainīsies domāšana un dalīšana "krievos un latviešos".

P.S.

No manis aliņš cilvēkam, kas spēs pirmais atbildēt uz šo jautājumu: kur šī gada 16. martā tusēja lielākā daļa dzīvo leģionāru? Un kura partija izmantoja mirušo leģionāru piemiņas brīdi, lai celtu savus dirsā bāžamos reitingus?

P.S.2.

epix, teksts kā atbilde tev beidzas ar otro rindkopu.

P.S.3

Ja kāds uztver personiski kaut ko no manis rakstītā- ej pavicini savu prievīti pie Centrāltirgus.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

Kā jau politologs(ja nemaldos) es saprotu, ka tagad tu veic visus savārstijumus, bet Ušakovam kā prokrieviskas partijas biedram vajadzēja saprast, ka to darīt nevajadzēja, viņš ar šo gājienu ļoti ieberzās uz balsu skaitu vēlēšanās, tas nu ir skaidrs. Ja vel agrāk es pieļāvu, ka nu varbūt, varbūt viņiem tomēr kaut kas ir labs padomā, tad tagad es neredzu pilnīgi neko labu, 10k pa dirsu, lai uzēstu semkas pie elika, pasākumu atļaušana/neatļaušana, mutes palaišana sēdes laikā(lol izklausijās pēc tāda paša urļikā kā man te purčikā pagalmā tusē), gan jau ir vel kaut kas, kas tagad man uz sitienu atmiņā neataust. Vai tādu mēs gribam redzēt eliti? Es atceros, ka paši latvieši nav nekādi labie, bet labāki tomēr viņi ir par prokrieviem.

Link to comment
Share on other sites

piedod, bet tu runā emociju iespaidā, nevis balstoties uz faktiem- principā noliec vienu tautību kā konkrētai profesijai (politikai) nederīgu. Tici man, ja tu paraktu par latviešu politiķiem pietiekami daudz info, Ušakovs tev pēc svētā izskatītos (ok, pārspīlēju, bet tikai nedaudz).

Link to comment
Share on other sites

nu viņa laiks, kurā viņš savāks savas negatīvās iezīmes tikai aug, tevis minētajiem jau ir laiciņš politikā un arī darbu veikums plašs. Es taču jau teicu, ka es saprotu, ka latvieši nav nekādi svētie. Tā teikt no abiem ļaunumiem izvēlos to mazāk ļauno, kas vel dod jel kādas cerības uz vārdiem latvieši, Latvija neizzušanu.

Link to comment
Share on other sites

latvieši, Latvija neizzušanu.

Esam tikuši galā ar krustnešiem, mēri, Ivanu Bargo, entajiem bada laikiem, diviem pasaules kariem, Brīvības cīņām, diviem totalitāriem režīmiem, entajām ekonomiskajām krīzēm, entajām tautām, kas drāza letiņu meičas, bet tu gribi teikt, ka mūs nobeigs tas, ka SC varbūt uzvarēs vēlēšanās? Tam nu gan es neticu...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...