Jump to content
GIGN Forum

Pārdomas Par Krieviem, Latvijā.


cSpoks
 Share

Recommended Posts

Nav te nekāda naida kurināšana, gribu vienkārši parunāt.

Sāksim ar karodziņiem uz mašinām, ko viņi ar saviem karogiem pierāda? Ko tad viņi dara Latvijā, ja viņi šeit savus krievu karogus liek?

Un ir viena lieta kas mani satrauc. Es pat nevaru iedomāties kas notiks kad saskaņas centrs tiks pie varas. Mēs vienkārši esam nolemti krieviem.

Vienkārši gribu dzirdēt jūsu domas par šo lietu kā saskaņas centrs, urlas - krievi kas dzīvo Latvijā, bet nodirš Latviju un saka ka krievija ir labākā, bet tikuntā dzīvo Latvijā.

Nav visi krievi slikti, bet ir ļoti daudz vienkārši sory, bet stulbu krievu.

Izsakaties lūdzu, iztiksim bez naida kurināšanas, jo moderātoriem būs pienākums diemžēl wārnas likt.

ŠĪ NAV NAIDA KURINĀŠANA, BET PĀRDOMAS.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

urlas - krievi kas dzīvo Latvijā, bet nodirš Latviju un saka ka krievija ir labākā, bet tikuntā dzīvo Latvijā.

Nav visi krievi slikti, bet ir ļoti daudz vienkārši sory, bet stulbu krievu.

Un šis tavuprāt nav naidu kurinoš teksts.

Nu nekas nebūs, jo tu lielāku uzmanību pievērsīsim viņiem, jo par soli tuvāk viņi būs savam mērķim! Lai tak svin savu sasodīto 9 maiju (Kad Ļaunais spēks (PSRS) uvarēja otru Ļauno spēku.) Atšķirība tikai tāda ka PSRS uzskatija/a par varoņiem, bet laikam tāds faktiņš, kā 10 miljonu ukraiņu nomērdēšana badā, un Baltijas valstu u.c okupāciju paslīdējis garām un vēl daudz citu teroru ko ir veicis Staļins iet roku rokā ar Hitleru.

Un par to ka krievs nespēj to atzīt es it ne maz nebrīnos...

Noskaties Soviet Story un tu visu sapratīsi.

EDIT: Un manuprāt tas nav normāli ja Saeimā sēž veči kas neatdzīts okupācijas faktu.

EDIT: ngEAr "Kāda tauta, tāda valdība!"

Šis teiciens precīzi atspogulo treknos gadus, cilvēki nekrāpās? (Un kā vēl krāpās), neņēma vairākus kredītus (Ar vienu kredītu sedzot otru)?, spekulācijas ar īpašumiem nenotika? , tad nevajag brīnīties ka valdībā sēž krāpnieki un zagļi un valsts ir novesta krīzē?

Krīzi es uztveru par labu mācību visiem tiem pridurakiem kas paņēma kredītus, spekulēja utt.

Tā kā ne es, ne mani vecāki nav ņēmusi kredītu, mēs dzīvojam ļoti labi un nekādu krīzi neviens no mums neizjūt, un ja kādu ekstru nevarēšu nopirkt tad es to nepārdzīvošu.

NEKAD NEŅEMT KREDĪTUS tā ir viss stulbākā lieta ko var izdarīt. Es nerunāju par 200ls utt.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Esmu stulbs krievs , man besi shis valsts tiri del krizes. Kaut gan salidzinajuma ar parejiem valstim kur ir kriminala/bada d1rsa , tad mums te ir diezgan forshi. Nezinu prieksh kam parejie liek tos karodzinus , un joprojam lidz shim bridim neesmu sapratis kads sakars gansiem/urlam un tam visam pasakumam. Kad gaju skola , bija vairak taa ka tie krievi kuri atrodas Latvija dirsh uz latvieshiem kuriem var teikt pieder shi valsts.

P.S. mana etniska valsts ir Koreja.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Bļāād, it kā kādam interesē tavas atgremotās "pārdomas"...

Krievi redz viņam nepatīk, savas tautas valodu no sākuma iemācies pareizi pielietot! Vismaz komatus savā sūdā saliec!

P.S. Tie, kas atbalsta SC, ir pelnījuši degt mūžīgās liesmās!

Link to comment
Share on other sites

Nu Krievijas krievi saka, ka Latvijas krievi ir ļooooti īpaši. Nesen vēl braucu autobusā un dzirdēju kā viena urla (jā, treniņtērpā ar uzvalka kurpēm) stāsta kādam (gan jau citai urlai) pa telefonu, kā latvietim iedauzījis seju, atņēmis telefonu, un ka telefonu jau paspējis nopārdot. Plus, pašam roka ģipsī. Lūk, līmenis Latviešu krieviem. Protams, tādi nav visi, bet vairākums gan.

Tos pieliktos karogus es līdz galam arī neesmu izpratis.

Link to comment
Share on other sites

Vismaz var atšķirt kurš ir krievs un kurš nē. :lol: Nu protams ne visi liek tos karodziņus.

Bet krievi man tiešām NEPĀRĀK patīk, protams ne visi. Bet tie čaļi kas uz ielas prasa telefonu un cigaretes un vēl pietam zog. Es nezinu ko ar tādiem vajag darīt.

Link to comment
Share on other sites

man garsho buoks

kazak. ka vot tas karodzinjs var izraisit naidu?

tavs vectevs gajis bojaa kara laikaa... esmu altvietis bet ja mans dzeds butu ... es ari uzliktu karodzinju vinja pieminjai.

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

Ahahahaha, Pensionār, tava izpratne par kredītiem vienkārši rullēēē. :superlol:

Kredīti nav kaut kāds trekno gadu fenomens, tu mēdiju saceltās āziotāžas upuri! Bez kredītiem vispār nav iedomājama nekāda uzņēmējdarbība, kura būtu nopietnāka par saldējuma tirgošanu parkā. Lasot šo sūdu, metas slikti. Cita lieta, ja letiņi un letiņu krievi, būdami krāna staipītāji pēc definīcijas, dzīvodami savā 1 istabas dzīvoklītī kaut kādā ūķu rajonā, paņem kredītu kaut kādam 40k vērtam džipam, lūk tad gan varētu teikt "Neņemiet kredītus!".

P.S. Hoķis sākas!

Link to comment
Share on other sites

Tātad. Soviet Story , protams, ir ļoti gudra filma, kur varam sasmelties daudz gudrības, bet nekas vairāk par propagandu tas arī nav - vēsturnieku aprindās par filmu labi nerunā ;)

Otrkārt - jā, man arī nepatīk krievi, taču ne visi krievi. Jebkurā gadījumā - es iesaku pievērt acis uz visiem krievu karogiem un georga lentēm, jo - krieviem visu mūžu ir mācīta tikai VIENA vēsture. Nu nevarat jūs izmācīt pusmūža cilvēku, ka viss, kas viņam ir mācīts, nav patiesība un ka patiesībā viņu slavētā Padomju Krievija ir nesusi tik daudz ļauna.

Vairāk jādomā, kā lai krievvalodīgo jaunā paaudze iemācās pareizo vēsturi, jo diemžēl - lai gan skolās māca no "pareizajām" grāmatām, vecmāmiņas un vectētiņi turpina slavēt PSRS, bet nu, come on, ir lietas, ar ko cīnīties nevar.

Es studēju vēsturi un +/- zinu par visu, ko Staļinonkulis ir sastrādājis, bet nekādu lielo naidu pret krieviem neturu. Jāmācās sadzīvot. Katram ir sava pasaules un vēstures uztvere. Un krievi/latvieši nav vienīgās konfliktējošās nācijas. Serbijā utt. iet vēl trakāk. Tā kā - lai vārās savā sulā, lai dzīvo ar savu vēsturisko apziņu un miers.

Link to comment
Share on other sites

Ir forši krievi ar kuriem var kompānijā ierēkt un nav nekas pretī pret latviešiem un ir krievi, kas uzauga starp krieviem vai dzērāju ģimenē un izliek dusmas reidojot pa ielām :)

Baigie patrioti tie, kuri liek karogu uz vācijā ražotiem automobīļiem un dzīvo Latvijā. Neesu redzējis, ka kādām volgā vai ladas firmas automašīnām ru būtu karodziņš.

Man jautājums? Un kapēc 90% no tiem, kas paprasa cigareti ir krievu tautības? Un uz sienām graffiti parasti sastāv no krievu lamu vārdiem, nevis Latviešu?

Ai ignorējat ko es tur sarakstiju, laiks iet skatīties, kā mūs masē Kanādieši.

Link to comment
Share on other sites

Ne jau tautība spēlē kādu lomu,viss ir atkarīgs no cilvēka.

Urla jau piedzima par urlu.Bet personīgi zinu pāris krievu tautības cilvēkus kuri izpalīdzēs jebkurā situācijā!

автор мудак,топик гавно

Edited by spyseed
Link to comment
Share on other sites

tie karogi man arī izbesīja, iļģuciemā ik pa brīdim kāds bumers ar karogu panesās garām... un vēl neļķes, bļad NEĻĶES, tās man apnika vairāk par visu... visur... ĀAAAAAAAAAAAAA

Link to comment
Share on other sites

A man par krieviem pajāt. Es šodien atradu 1961. gada veidoto monētu uz kuras rakstīts krieviski (15 kapeikas) un es par krievu ražojumu lepojos.

BTW, Krievi ar karogiem vienkārši grib paradīt ka ir krievs neviss latvietis un nothing special.

Link to comment
Share on other sites

:superlol:

Kredīti nav kaut kāds trekno gadu fenomens, tu mēdiju saceltās āziotāžas upuri! Bez kredītiem vispār nav iedomājama nekāda uzņēmējdarbība, kura būtu nopietnāka par saldējuma tirgošanu parkā. Lasot šo sūdu, metas slikti. Cita lieta, ja letiņi un letiņu krievi, būdami krāna staipītāji pēc definīcijas, dzīvodami savā 1 istabas dzīvoklītī kaut kādā ūķu rajonā, paņem kredītu kaut kādam 40k vērtam džipam, lūk tad gan varētu teikt "Neņemiet kredītus!".

P.S. Hoķis sākas!

Par to jau es runāju, ka kreditus nema tie kas nemaz nespej atmaksat, pirka visjaunakos auto, panema krutu maju utt.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Soviet Story , protams, ir ļoti gudra filma, kur varam sasmelties daudz gudrības, bet nekas vairāk par propagandu tas arī nav - vēsturnieku aprindās par filmu labi nerunā ;)

Ahh tikai žēl ka patiesības tur ir vairāk nekā daudzās par šo tēmu veidotās filmās.

+ Veidotājs, speciāli neķērās klāt Baltijas valstu teroram, bet lai cik vien subjektīvi spētu parādīt patiesību par to ko Staļins nodarīja arī citām valstīm.

Un kas tad būtu šie vēsturnieki, no krievijas?

Link to comment
Share on other sites

Ir inteliģence un ir urlas. Urlas ir ,protams, daudz vairāk. Bet braucot pa Rīgu un redzot kā visi ar tām lentītēm staigā, vienkārši nelabi sametās. Viņi varētu visu laiku staigāt ar viņām, vismaz zinātu, ar ko labāk nerunāt.

P.S. Esmu milzīgs patriots. Atvados trijās valodās : "OK, davai, čau"

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

Kādi viņi te vairs krievi. Te jau dzīvo cita tauta ar nosaukumu urlas (ar izņēmumiem)

Čals bija krievija un runāja ar kkādiem paziņām un vini teica ka tas tā ir.

Saskaņas centrs nekur netiks. Šorīt skatījos 900 sekundes un tur bija veikta aptauja, par ko balsotu. 1. vietā "Vienotība".

Edited by lazda2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...