Jump to content
GIGN Forum

Botas


slow hands
 Share

Recommended Posts

nu man neliela problēma radusies. Vajag jaunas botas sportam nopirkt, kādu marku jūs varētu ieteikt un pa kādu cenu? Da labi, joks! smile.gif Īstā problēma ir ar botiem, redz, kad es netieku serveros (daudz maz sakarīgie serveri pārpildīti un nav kur spēlēt), tad es uztaisu mapi un spēlēju pret botiem. Vakardien notika kaut kas negaidīts, cs vienā jaukā brīdī uzkārās, precīzāk sakot taisīju karti ar botiem (cs_assault) un pļukš. Uztaisīju restartu un atkal nekā ? taisot karti atkal uzkārās. Šodien uzinstalēju cs par jaunu un atkal uzkārās (piekam 2x pēc kārtas), labi atkal pārinstalēju un liekot bot_add (lai bots uztaisa way_pointus) strīpiņas aiziet līdz ekrāna vidum un cs uzkaras. Mēģināju 3x un visas reizes notika tas pats ? uzkāršanās. Domāju maybe vaina botos, botus ņēmu no gign failu sadaļas, parējiem šie boti iet labi? Nez, visu laiku nebija nekādas problēmas, pirms kādas nedēļas uzliku elementa cfg, maybe tas ir pie vainas? Eh, pat nezinu kāpēc tā notiek, kādas idejas? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...