Jump to content
GIGN Forum

8600gts


GEAR
 Share

Recommended Posts

kr4 njā,vēlviens pasīvās dzeses hlams ,pats viņu dzesēju ar to default SilentPipe3 (jā jā,to ar tām biezajā redēlēm caur kuru vnk karstums cirkulē... <_< ) lai vai kā šodien atdūros pret tādu prikolu ka startup laikā pie post screen rāda artifaktus,dosā kur ir OS izvēle nē,pēctam pie Boot Loader arī un windowsā ne!

Kas tā pa vain? Lasīju itkā Nosprādzis/Nosprāgs Rams. Kā to pārbaudīt? Man tagat vispār viss ir mega zemā izšķirtspējā,windows logi lago,jo draiverus nevar pieinstelēt itkā karte nebūtu iesprausta.. jau visu pārbaudīju - nekā

pielikums

klf51bt3n99kmgu0v2g_thumb.png

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

Nepateikšu īstu risinājumu, bet pašam arī ir tieši 8600 GTS - es tam radiatoram apakšā piemetu CPU kūlerīti - dzesē tā kā mīļais...

Šitai videnei vēl viens mīnuss ir tas, ka radiators ir FUCKING UZ LEJU.

Cik nu es zinu - tad vari iečekot savu PCI-E ar kaut kādu softu, tur parādīs gan pašu slotu, gan visu par videni (protams, ja šī vēl nav totāli svilusi). Precīzu softa nosaukumu nepateikšu...

Link to comment
Share on other sites

man liekās ka viņa jau ir nosvilusi.. ieejot windowsā draiverus nevar pieinstalēt caur Ati Tools es mēģināju "Artifacts Scanner" viņš itkā parāda to karti (značit slotā kontakts ir) bet testu nelaiž.

pašam arī virsū stāv dzese tikai 120mm barokļa fan :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...