Jump to content
GIGN Forum

Paugstinājums @ Tf2


Recommended Posts

Diezgan bieži uzturos gign serveros un tapēc ir radusies vaidzība(varbūt ne liela, bet ir) pēc ban/kick/votemap/scramble.

It kā jau bez bana varētu iztikt, bet tomēr, dažreiz noder. Retu reizi ienāk visādi brīnumbērni, kurus tomēr labāk vaidzētu atbrīvot no tf2 spēlēšanas.

Kick - exploitu lietotāji kaut kā tomēr ir jāsoda, uzskatu ka bans nebūtu piemērotākais veids

votemap - kā jau teicu, diezgan bieži uzturos gign serveros un tauta brīžam pazūd. Agrāk tedijs to mapciklu uzturēja, bet pēdējā laikā ir kaut kur pazudis.

scramble - Komandas tomēr ir nesabalancētas un ja sākas spawnrape, tad cilvēki sāk pazust.

admins kas rekomendē - Natijs un gan jau vel atradīsies citi.

Niks serverī cf

Edited by cannonfodder
Link to comment
Share on other sites

Nerets servera apmeklētājs, nekādus sūdus neesmu redzējis, banu kiku un voti ( jo cilvēks spēlē arī agrākos laikos un spētu savākt tautu ) varētu dot, bet par scramble es pats jau esmu mainījis viedokli. Cik reizes esmu force scramble redzējis, tad ne pie kā labāka milzums gadījumos tas nenoved, tāpēc pašam vien ir jāmēģina spēle balansēt, kā arī censties cilvēkiem ieskaidrot to, ka bez balansa cilvēku te drīz vien būs tik cik uz rokas pirkstiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...