Jump to content
GIGN Forum

Banned @ War3


Gizenbagen
 Share

Recommended Posts

:slap: :slap: :slap:

Nav ko piebilst , ngEAr - > Tu laikam ja pielipi cilvēkam tad tevi tikkai nāve atlipinās , JA?

Kāds tev WH - tu nesaproti ka es spēlēju uz skaņu?Kāpēc citi admini kuri kopā ar manīm spēlē visu dienu neko nesaka , neliek banu , vienīgi tu tāds indivīds , kurš nevar nomierināties.

:superlol: - n0 c0menTs...

| BANA ID: 49814

| ADMINS: ngEAr

| NOBANOTAIS NIKS: Gizenbagen

| NOBANOTAA IP: 80.233.218.46

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 24.04.2010 1

DEMO LINK

P.S ngEAr - > Tu vari te pat neatrakstīties. Viss jau tā jasna ko tu te murgosi. :lohs:

P.S.S ngEAr -> Moška tev pašam ir visādi štrunti?Sevi nobanot negribi?Visus Humanu`s tu redzi kaut vai viņi počti ir neredzami , skraidi viss zinītis , es nopērku amulet , tu tā vai tā mani dzirdi ( Beru na njuh ) , ko? tu 2x labāk par manīm spēlē tad tev ar banot vajag? Loģiski ne? Tā pat kā tu ar manīm izrīkojies , daudziņ anyway tev vissi nav mājās... Cik tu ilgi vēl pisināsi mani? ( Sorry , bet tas tā nevar turpināties )

Viņš vnk. banos mani kamēr viņam acc nenoņems. :unsure:

Edited by Gizenbagen
Link to comment
Share on other sites

Par office:

http://pussy.gign.lv/war3.gign.lv/2010-04-...0-cs_office.zip

Lugums noskatities sho visu demo , jo tur patstavigi prefire. Vinsh vispar fenomenali visu dzird , pat ja tur visi shauj vinsh visus PREFAJRO.

Tadi baigi normali momenti:

13:10 , noshauj ar prefajr bluffu ( izshava pirms redzeja ). Skanja no turienes vispar bija no AWP , ka jau autors rakstija vinsh spele uz skanju. bluff tur mierigi staveja un kustejas uz shifta.

14:10 , iemeta HE pie bluff'a. Vinsh speleja ar necklace un amuletu , tapec ne pec kada veida kaut ko tur saprast vinsh nevareja. Uzleca uz kasti un nez kada sakara izshava pa bluffu , bluff tur sedeja ar muguru un pa 4elu kursh kopa ar vinju rushoja bluff neizshava. Demka es neredzu ka bluff butu redzams , jo pec vinja kustibas var saprast ka vinsh vinju redzeja. Bet diemzhel vinsh neko neredzeja.

24:25 , atkal magiskais prefire. Mozh vinsh tur vel rekina kur chalis aizlido? ...

P.S. Par kadu skanju autors runa es nezinu , vinsh zin kur katrs atrodas. Piemeram tur puse momenti ir kad vinsh prefajro 4elu kursh skrien , bet dzirdet nevar jo apkart visi shauj. Nevienu reizi neesmu redzejis lai vinsh uzlaid ultu tur kur nav neviena. Vinsh vienkarshi skrien un jau teme tur kur ir pretinieki.

Par cbble:

5:40 , iespejams bishku subjektivs moments jo es pirms tam shavu , bet chalis vienkarshi tur apstajas.

7:34 , skrien dior ar amuletu un vinsh jau ieprieksh shauj pa vinju. dior pat neizshava , bet vinsh zinaja ka vinsh tur skrien. Ieprieksh no dior nebija pat neviena shot'a vai fraga ( taja raunda ) taja puse , kur staveja Gizenhujagen.

Secinajums - shis kretiins spele ar WH. Es domaju ka ar shitam 2 demkam pietiks , a to man zaibal skatities visas vinja demkas kur vinsh speleja pa 2 dienam.

Link to comment
Share on other sites

http://pussy.gign.lv/war3.gign.lv/2010-04-...0-cs_office.zip

Lugums noskatities sho visu demo , jo tur patstavigi prefire. Vinsh vispar fenomenali visu dzird , pat ja tur visi shauj vinsh visus PREFAJRO.

Tadi baigi normali momenti:

13:10 , noshauj ar prefajr bluffu ( izshava pirms redzeja ). Skanja no turienes vispar bija no AWP , ka jau autors rakstija vinsh spele uz skanju. bluff tur mierigi staveja un kustejas uz shifta.

14:10 , iemeta HE pie bluff'a. Vinsh speleja ar necklace un amuletu , tapec ne pec kada veida kaut ko tur saprast vinsh nevareja. Uzleca uz kasti un nez kada sakara izshava pa bluffu , bluff tur sedeja ar muguru un pa 4elu kursh kopa ar vinju rushoja bluff neizshava. Demka es neredzu ka bluff butu redzams , jo pec vinja kustibas var saprast ka vinsh vinju redzeja. Bet diemzhel vinsh neko neredzeja.

24:25 , atkal magiskais prefire. Mozh vinsh tur vel rekina kur chalis aizlido? ...

P.S. Par kadu skanju autors runa es nezinu , vinsh zin kur katrs atrodas. Piemeram tur puse momenti ir kad vinsh prefajro 4elu kursh skrien , bet dzirdet nevar jo apkart visi shauj. Nevienu reizi neesmu redzejis lai vinsh uzlaid ultu tur kur nav neviena. Vinsh vienkarshi skrien un jau teme tur kur ir pretinieki.

Par cbble:

5:40 , iespejams bishku subjektivs moments jo es pirms tam shavu , bet chalis vienkarshi tur apstajas.

7:34 , skrien dior ar amuletu un vinsh jau ieprieksh shauj pa vinju. dior pat neizshava , bet vinsh zinaja ka vinsh tur skrien. Ieprieksh no dior nebija pat neviena shot'a vai fraga ( taja raunda ) taja puse , kur staveja Gizenhujagen.

Secinajums - shis kretiins spele ar WH. Es domaju ka ar shitam 2 demkam pietiks , a to man zaibal skatities visas vinja demkas kur vinsh speleja pa 2 dienam.

Nu āksts , ko lai saka.

Pirmkārt pasties uz savām demkām , tev tur būs identiski momenti ar maniem.

Piem tu viens domā ka es spēlēju ar wh , es ar var teikt ka tev wh , varu atlasīt momentus , kur tev ir šaras vai kas cits , un tur būs līdzīga spēle [] , bet tas tā. ( Ko tagad visus ar skill banosim? )

Sakarā ar HE - tu pasties kā es viņas metu , es viņas metu kur papala , kad izdomāju tad arī iemetu , takšto ar tiem HE vari ieskrietes.

Tu tādu bindu kā " STOP SOUND" zini? Ja nē tad iesaku uzlikt , būs efektīgāka spēle uz skaņu , nemaisīs visādi sūdi. :lalala:

Tev nejau tas ka es skraidu zb , tev vnk obida , par to ka vakar tajā topikā kur tu lamājies , es tevi ar normālu valodu začmiril. Vai ne? Tikkai nevajag , pravda v glaza kolit?

P.S Ja arī man ban`s paliks , tad es kaut visu dienu sēdēšu meklēšu demo kur tu spēlē un tieši tādus pašus momentus kādus tu man , izlikšu , redzēsim ko izdarīs , izbanos tevi vai nē , jo logiski tad jau tev arī banam jābūt , vai arī tev ir imunitāte? tipa ADMINS , un pofig uz visu??? Manuprāt nēē....

Vobšem skatamies demo ar skaņu , spēlēju es ar vol 4 , tā lai nedzird kas apkārt notiek....

Nevaru gribu spēlēt bet dēl viena idivida es nevaru , kurš ienāk izbano un aiziet... Eh laikam jāiet kārties :blelohs: :blelohs: :blelohs: :blelohs:

Edited by Gizenbagen
Link to comment
Share on other sites

Ngear , nezinu tur ir 50/50 , es paskatijos pilnu demo , bet tur bija daudz momentus kurus var izdot pa [] ! es vel paskatishos otru demo un iedoshu pilnu atbildu ! nu manas domas , ka vinam ir wh , vinsh divaini spele ! un loti daudz momentus kur vinsh nevareja zinat !

Edited by DeViL
Link to comment
Share on other sites

Ja nezini nerunā , tu vispār māki atķširt wh no skilla?

Pasties vissu demo , neviss tos momentus kurus viņš ieteicis.

Momentus var da jebkuram spēlētājam ar skillu atrast , tam pašam kur mani nobanoja ir vairāki tādi , ko uzreiz WH ?

50/50? un tomēr paliec pie WH ?

Tu domā es no sava KOMUNA atlīdu uz gign un te rauju ar wh , bet komunā kur es adminēju spēlēju bez wh , un tur man skills ir 2x labāks? Jo tur ir savādāki player ne tik skilloti kā te.

Gribu piebilst kad sāku spēlēt tur kur tagad jau 1/2 esu admin`s , mani banoja 3 reizes nepatiesi par WH , bet tomēr man atvainojās kad ban noņēma tas kurš uzlika , bet šitam visp. nav kauna. :unsure:

P.S Gribu lai demo noskatās jericco , viņš vismaz skatās uz visu spēli ne tikai " ŠARA " momentus.Pēc spēles stila jau var pateikt ka nekā nav. Būtu man wh es neskrietu garām playeriem , humaniem un t.d

:10cm:

Edited by Gizenbagen
Link to comment
Share on other sites

Skillu djeks es skatos , es ierakstiju pa pirmo demo ka 50/50 ! bet otra demo tur ir wh ! un nevajag sheit savus pontus rakstit ! es spele cs ilgāk un zinu kur ir skils a kur ir wh ! Manuprat tur ir wh ! :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

:thumbsdown:

Par to ka tu cs ilgāk spēlē par mani , var diskutēt , jo man liekas ka tomēr es esmu OLD SCHOL spēlētājs!!!

Jā esmu skillots , to var redzēt , pateiksi nē? Es arī protu atšķirt wh no skilla , un tāpēc arī te uzrakstīju sūdzību par nepatiesu ban.

Vissi mēs kļūdamies , bet cik tad var?

P.S Labi nepostosim te , tu savas domas pateici , gaidu citu adminu domas izņemot naEgr.

Link to comment
Share on other sites

Tur pilniigi un galigi ir skaidrs,ka chalim nesanak 100% noslept savu [] :)

Bij pat moments prodigy mapee,kad vins reali vareja dzirdet vienu cilveku - vins vinu sagaidija - shaava un iegaaja BM cietumaa,iznakot aaraa vins noshava to pirmo chali un otro vel neredzeja,bet jau caur sienu nomerkjeja un turpinaaja bert pa otro cilveku,un protams ar rezultaatu..

Smieshos,ja shoreiz vinju atbanos..

Link to comment
Share on other sites

:)

Bij pat moments prodigy mapee,kad vins reali vareja dzirdet vienu cilveku - vins vinu sagaidija - shaava un iegaaja BM cietumaa,iznakot aaraa vins noshava to pirmo chali un otro vel neredzeja,bet jau caur sienu nomerkjeja un turpinaaja bert pa otro cilveku,un protams ar rezultaatu..

Smieshos,ja shoreiz vinju atbanos..

Tas čels kuru tu sauc tā , viņš izlīda pa logu , a viens izskrēja man priekšā , paskaidro pa kuru man bija jāšauj vispirms?)) Es šāvu pa to kurš izlīda man priekšā , neskatoties uz to ka pa manīm 2 playeri bēra , un to otru vnk gribēju paņem uz reakciju , kas nevar redzēt?

Smejies kas man?

Ja man nekā nav kāpēc man ban nenoņemt?

Jums tā liekas jo paši spēlējat savādāku spēli , momentus es saku varu atlasīt jums visiem , pirmkārt jau tam neger)) , tur būs tādi 100% wh momenti , un gribētu redzēt viņu nobanotu , vai nē pateiktu skilleris.. ( Tad būtu podi )

Bet anyway - tu savas domas pateici , katrs cilvēks var izteikties. :thumbsup:

:10cm:

Link to comment
Share on other sites

Man ir 2 varianti:

1) Nobanotais vienkārši ir cs zadrots, pārlieku daudz atsēdējis pie datora;

2) Cenšas izlīst, balstoties uz savām muldēšanas (ne)prasmēm.

Ja jau ngEAr, pat vairākkārtīgi izrakstot momentus, nevar pārliecināt citus adminus, tad tur kaut kas nav kārtībā.

Pats varbūt vakarā noskatīšos demo, bet kaut kā negribas ķēpāties.

Link to comment
Share on other sites

1) Nobanotais vienkārši ir cs zadrots, pārlieku daudz atsēdējis pie datora;

2) Cenšas izlīst, balstoties uz savām muldēšanas (ne)prasmēm.

Ja jau ngEAr, pat vairākkārtīgi izrakstot momentus, nevar pārliecināt citus adminus, tad tur kaut kas nav kārtībā.

Pats varbūt vakarā noskatīšos demo, bet kaut kā negribas ķēpāties.

Ja vinsh butu cs zadrots tad vinsh spetu paskaidrot kaut vienu savu momentu , katru reizi ir daudz teksta un nav nekada sakara ar banu.

"volume 4" , "es pro uz skanju " , "nemiet man banu nost" , "es esmu old skul"

No shita var secinat tikai to , ka chalis pat neseko lidzi/nesaprot tam kaa vinsh spele.

P.S. hujagens , tavi stulbi komentari man neinterese.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

"volume 4" , "es pro uz skanju " , "nemiet man banu nost" , "es esmu old skul"

No shita var secinat tikai to , ka chalis pat neseko lidzi/nesaprot tam kaa vinsh spele.

P.S. hujagens , tavi stulbi komentari man neinterese.

NĒĢERI , tev skabarga pakaļā?

Tu nevari nomerināties?Cik var?Tu laikam pret visiem tā izturies?Cik es lasu tavus postus tev nav neviens posta kurš būtu bez uzbrauciena....

hujagens? okey - "hujegers" man arī , jo es jau iepriekš ka tu raksti zinu ko tu raksti.... :axe:

P.S Momentus? Prieškam man viņi jāpaskaidro , ja jau tu UBER to izdarīji? Es zinu kas tur bija un kā es spēlēju , vai tu domā ka es jau 2 dienas te nesu fufeli? Ja es būtu spēlējis ar [] tad es nebūtu te nācis un rakstījis , žēl ka neliki ban par aim , tad vispār par tevi varētu ierēgt...

Vēlreiz rakstu es neiešu kārties vai dirsu plēst dēļ viena ***** neievērības , kurš vienmēr paliek pie sava un kuram vienmēr ir tasnība.

Kas tu dievs kāds? Tu esi tieši tāds pats cilvēks kā es , un tu gribi pateikt tu nereizi dzīvē nēsi kļūdījies? Nu vnk nav vārdu " UNIKUMS "

Nezinu kāds zadrots esmu , bet csu dienāpa 5-6h spēlēju , un jau sen cs spēlēju , vnk šī spēle man patīk ar citām es neeju smērēties...

P.S Ehh, tev vienmēr visur jāiebāž savs deguns , cilvēks izteica savas domas , a tev jau nav miera , jāiet līdz galam jānomelno mans nick`s un viss pārējais , nekas tev tas viss nāks atpakaļ 2x " ZHOWE " .. :slap:

Edited by Gizenbagen
Link to comment
Share on other sites

Tātad, demo ir noskatīts, par laimi šoreiz nekā daudz nebija jāskatās un jāpēta. Gribu izcelt konkrētu momentu, kuru jau ngears aprakstīja. Cblle, 7:34. Gizenbagens sāka šaut par dioru, kurš izskrēja no stūra, bet nebija vēl redzams un dēļ amuleta nebija arī dzirdams(skatījos gan ar parasto ātrumu, gan ar 1/4) sāka šaut īsu brīdi pirms diora parādīšanās. Čīteriem ar stāžu, jeb kā man patīk saukt pročīteriem, šī ir visbiežākā kļūda - samuhļās "reakcijā".

Bans paliek.

Link to comment
Share on other sites

Bans paliek.

Kā lai es jums pierādu ka man nekā nebija? Pasaki man lūdzu?

Kā tu vari būt uz 100% pārliecināts dēļ 1 momenta ka man ir [] vai ka es esmu kautkāds pro čīteris?

Mums visiem tādi momenti ir bijuši vairāk reižu , pateiksi vēl nē?

Gribu lai noskatās kāds cits demo , jo nevar tak izbanot nevainīgu spēlētāju , dēļ 1 momenta , dēļ 1 kļudas.

Vissi mēs esam aizdomīgi , bet es var apgalvot tev , ka nebiju es ar [] un nespēlēju ar visādiem štruntiem.

Kā jau teicu nav tas vecums....

Lūgums nevērt ciet topiku , gribu lai vēl kāds apstās , vai nu tiešām izskatās tā , ka es spēlētu ar [] ? ( Nevar būt jo man uz PC pat na [] )

Ehh, nav ko piebilst , nezinu pat ko piebilst.

Ja man būtu [] tad es moška te vēl kautko piebilstu , bet ja mani vnk. tā pat , neparko izmetīs , tad tas būs pilnīgs sviests. Nēsmu vainīgs , un varu apgalvot ka ban`s ir nepaties.

Bet nu jums labāk zināt , 1 moments značit WH...

P.S - > NOLĒMU ARĪ PATS PASTĪTIES TO MEMONTU KUR VISSI PIESIENAS , KAS TUR TĀDS?TAS KA VIŅAM AMULETS BIJA TAS NEKO NEDOD , ES VIŅU TUPA UZ REAKCIJU PAŅĒMU , TAS KA GAIDĪJU UN NEBIJA DZIRDAMS?PASTIES CITU DEMO , DAUDZIEM TĀ IR , VNK KAD VIŅI RUŠO VIŅI TUR IR DAUDZ , TĀ PARASTI IR UZ PUB , NU VOT I ES GAIDĪJU VĒL FRAUGS , JA TU PASTĪTOS CITAS DEMO , TAD REDZĒTU KA MAN TĀDS STILS , ANYWAY CERU UZ UNBAN , JO NĒSMU NEKĀDS ČĪTERS UN NEGRIBĒTOS NEPARKO PAMEST ŠITO SERV. ( Sorry par SHIFT , bet tas lai redz ko es par to momentu saku. )

Nu un ja tas ir tas ka mani norakstījāt pa visam tad arī ar lepnumu atvadīšos , cerams daudzi necietīs dēļ 1 momenta un dēļ cilvēku kļūdām... ( Iesaku jums ieviest SCREEDMOD , tad būs vieglāk )

Ar Cieņu Gizenbagen. BB - GL & HF

Edited by Gizenbagen
Link to comment
Share on other sites

Es tur neredzeeju tikai vienu momentu, kur ir smiirdiigi chiiteriska situaacija. Buutu man vairaak laika, es uztaisiitu detalizeetu aprakstu par katru situaaciju. Katraa zinjaa, Gizenblabla, neuztraucies, neesi tu nobanots par vienu momentu. Wh tur ir, bans paliks, miers un aamen!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...