Jump to content
GIGN Forum

Admins Neievēros Nekādus Neoteikumus.


Gizenbagen
 Share

Recommended Posts

Sveiki , gribu lai vinjam tiek kautkas pateikts , cik es zinu tad nav atļauts adminiem vnk. tā pat uz parastiem playeriem apsaukāties. Cerams viņam tiks azirādīts , vai nu viņš te ir tāds šiška ka viņam viss ir atļauts!!!!

* [WAR3FT] You have been given 4 charges, each charge will block an enemy ultimate

Chucky (RADIO): Fire in the hole!

seT_Get up (RADIO): Fire in the hole!

*** Chucky killed [E-101] Zaraki Kenpachi with a headshot from deagle ***

*HaRD_-KiLL-_|Silence*(shuffle* (RADIO): Fire in the hole!

avots killed Chucky with ak47

MaLiWw GoGi (RADIO): Fire in the hole!

[bFK]Chester`s killed Zhirgagalvas with ak47

* [WAR3FT] Locust Swarm hit kilteks for 43 damage!

ngEAr : poshel naxyj ueban

seT_Get up (RADIO): Fire in the hole!

Felix (RADIO): Fire in the hole!

ngEAr (RADIO): Fire in the hole!

turkaskeri (RADIO): Fire in the hole!

*** ngEAr killed Master with a headshot from ak47 ***

MaLiWw GoGi (RADIO): Fire in the hole!

ngEAr killed [bFK]Chester`s with ak47

MaLiWw GoGi killed cerry0n with Chain Lightning

MaLiWw GoGi killed avots with Chain Lightning

Gizenbagen : GY )) ADMIN I MATJUGANITSA

P.S TAs ir chats no Consoles , negribēju likt demo nav vaidzīgs.

Edited by Gizenbagen
Link to comment
Share on other sites

Ok , Tūlīt!!!

Gizenbagen : ngEAr glaz almaz :DD vsex humanax vidit ))) < -- Pēc kā sekoja viņa augstāk redzamais teksts , kas te tāds ir ? ko es tādu sliktu pateicu ?

P.S Skatos tu aiz monitora jūties kruts , realajā par tādiem vārdiem bez zobiem var palikt.

Domā ko runā!!!

P.S.S Zinu ka es tev nepatīku bet tev nav nekādas tiesības man šito visu rakstīt , ja gribi saki skype vaj kautkur , nevis publiski visiem redzot + cs serverī kur tu esi admins.

Gribu dzirdēt citus adminus vai viņam tas ir atļauts??? Visiem tas ir atļauts vai tikai adminiem? Piem tur kur es admins biju visiem vienādas tiesības bija , un par matu 2 aizrādijumiem ņēma acc nost.!

Link to comment
Share on other sites

P.S. man ir tiesibas rakstit interneta ko vien gribu , tu tipa busi tas chalis kursh man nelaus rakstit ko gribu ?

Tu esi kretiins laikam.

Var redzēt ka tu esi garīgi nelīdzsvarots cilvēks , tu vnk. izrādies , bet realajā esi īsts klusais puiksa. ( Vissi viņi tādi kad pie CS , aiz monitora , reālajā " KALPAKI " )

Nezinu varbūt tu esi normāls tikai bišku pasists , vai nu tev neveicas ar meitenēm jo pumpu par daudz uz sejas , nez nez.. tā ir tava privātā dzīve , bet te kur tu strādā esi kārtības uzturētājs tev nav tiesību braukt virsu.

P.S Tu vari darīt ko tu gribi , bet zini ka ar šitādu izrīkošanos tu nomelno pats sevi , tu parādi cik tu GUDRS esi. Tu vairāk par PA** NA*** un visiem šitiem pārējiem mēsliem neko nezini. Normālā valodā tu runāt nēsi mācīts , kā jau es teicu laikam pasists. ( vai arī ār pus monitora visi abižo mazo puiki a te viņš jūtas baigais varonis)

P.S.S Adresi es ar tev varu iedot , ja gribi piepeldi. Var redzēt ka nēsi vēl izaudzis , šito tekstu par adresi , 15 gadīgi bērni raksta , kuri grib izrādīties. :D ( Smiekli no tevis nāk ) Bet tu jau laikam otr pus monitora matus serv rauj ārā ne? Jo neko uz šito normālu pateikt nevari kā tikai PA** SU** un tā tālāk? :D Labi es klausos ko citi teiks admini. ( Gribu dzirdēt vai tu pareizi rīkojies vai tomēr tev aizrādīs )

:lolza: :lolza: :lolza:

:10cm:

Edited by Gizenbagen
Link to comment
Share on other sites

Tu taksh teici ka par tadiem tekstiem man izsitis zobus , kapec tad tu nebrauc bet piedava man aizbraukt?

Tu esi pabeidzis psih. uni. ? Vai tevi google iemacija likt diagnozes aiz monitora. Jebkursh ir tiesigs tev braukt virsu interneta , jo jabut debilam lai mekletu cilveku jeb rakstitu komentarus "tevi atradis un izsitis zobus". Vienkarshi tu esi kretiins kursh spele ar WH , kas tev nav skaidrs es joprojam nevaru saprast.

A un paldies par teatri.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Tu esi pabeidzis psih. uni. ? Vai tevi google iemacija likt diagnozes aiz monitora. Jebkursh ir tiesigs tev braukt virsu interneta , jo jabut debilam lai mekletu cilveku jeb rakstitu komentarus "tevi atradis un izsitis zobus". Vienkarshi tu esi kretiins kursh spele ar WH , kas tev nav skaidrs es joprojam nevaru saprast.

A un paldies par teatri.

Iesaku tev iegādāties garumzīmes , vai arī tu tādas nejēdz likt.

Es tev neteicu ka taisos sist kādam zobus ( Kaut gan vajadzētu ) es vnk. pateicu kas var būt par tavu mutes brūķēšanu , kā es zinu , ja vnk. tā pat uz ielas čalim pienāksi un pateiksi tu esi SU** , PA** NA** , man liekas viņš tev ČAU neteiks , logiski padomā.

Par to Psiholoģija Uni. , nē nēsmu , vnk esmu izglītotāks cilvēks nekā tu un man ir ko teikt ar normāliem vārdiem , jo man dzīve iet uz priekšu un man viss ir ideāli , bet tev es iesaku ārstēties.

Par cik tu esi nedaudz nelīdzsvarots.

Es tevi nekādā veidā csā neaziskāru a tu vnk. paņem un atļaujies man vissu to rakstīt. ( Zinu neviens tev neliedz tu esi ŠIŠKA Admins , bet ja es tev tādā tekstā uzrakstītu? BANED 120min`s ABUSE? ) Man vnk nav vārdu , kur ir tava loģika ČaLīīt?? Ja tev tāda vispar ir. :10cm:

P.S Skaties sirms nepaliec. Zinu kā tādi teksti ietekmē tādus kā tu :lohs:

:superlol:

Edited by Gizenbagen
Link to comment
Share on other sites

Viss ir vienkarshi:

Vinsh spele ar WH.

Vinju nobanoja , vinsh uzrakstija sudzibu un banu vinjam nonemu. Problema tada ka cilveks kursh izskatija sudzibu nenoskatijas demku lidz galam , vinjam tipa pec 7 minutes demka vispar neiet. Nesapratu kapec janem nost bans ja tu nevari noskatities demo lidz galam. Apsolijas ka aizies kaut kur lai ie4ekotu.

Serveri vinsh uzraksta debilo komentaru kursh bija adresets man uz kuru vinsh sanem atbildi , un tagad sudzas par to. Pec butibas ja vinsh neko nerakstitu tad te nebutu ta 4ernja foruma , stulbi ir tas ka cilveks kursh izraisija sho situaciju tagad sudzas ka vinju suta dirst.

P.S. autors tu esi idiots? Mozh vel uzraksti ministrijai ka cilvekam uz publiskaja foruma nav garumzimes.

Link to comment
Share on other sites

Vinsh spele ar WH.

Vinju nobanoja , vinsh uzrakstija sudzibu un banu vinjam nonemu. Problema tada ka cilveks kursh izskatija sudzibu nenoskatijas demku lidz galam , vinjam tipa pec 7 minutes demka vispar neiet. Nesapratu kapec janem nost bans ja tu nevari noskatities demo lidz galam. Apsolijas ka aizies kaut kur lai ie4ekotu.

Serveri vinsh uzraksta debilo komentaru kursh bija adresets man uz kuru vinsh sanem atbildi , un tagad sudzas par to. Pec butibas ja vinsh neko nerakstitu tad te nebutu ta 4ernja foruma , stulbi ir tas ka cilveks kursh izraisija sho situaciju tagad sudzas ka vinju suta dirst.

P.S. autors tu esi idiots? Mozh vel uzraksti ministrijai ka cilvekam uz publiskaja foruma nav garumzimes.

Te neiet runa par WH , bet nu ja tu sāki tad tu maldies , bet tev jau alnim to ieskaidrot nevaru , tu esi principiāls , nelīdzsvarots puisēns kurš nejēdz ko runā.

Tas ka ir kāds kuram skills ir labāk par tavējo nenozīmē ka viņs spēlē ar kautkādām palīgprogramām.

Tas ka es tev uzrakstīju ka tev glaz almaz , tev vajadzēja priecāties , tas ir kompliments , bet tu jau kā es teicu RUS valodu vēl līdz šim nēsi iemācījies , lamāties tu māki ar rus lamavārdiem , tas jau vien rāda kāds tu AMBĀLIS esi. ( Piedod bet tu pats uz to ej un parādi cik tu stūlbs esi. )

Viss ar tevīm bezpantova runāt , jo tu neko gudru pateikt nevari , un tādus es nemaz neuzklausu , tas bija izņēmums lai tu saproti kāds tu esi.

Neizbēdz no tēmas , nemaini tematu , ja neav ko teikt tā arī pasaki , vai raksti savu karonku - > P... , N... , S... un t.d !

P.S Kas būs ar šito keksu? Viņam aizrādīs?

P.S.S Labi būšu rītdien , šodien tusēt.

Link to comment
Share on other sites

ngear, varbūt nevajag tik rupji lamāties. Es, protams, tevi saprotu, bet tā no malas skatoties nosaukt viņu par "uebanok" tomēr nebija pārāk forši it īpaši ņemot vērā, ka čalis vispār neko īpašu nepateica.

Šis nekādā gadījumā nav aizrādījums, kā jau teicu, saprotu tavu sāpi, vienkārši, centies runāt mazāk rupji, gan jau ka krieviski ir arī kādi mazāk rupji uzbraucieni līdzīgi kā latviešu valodā "jupis tevi rāvis, spalītis tu tāds!"

Mēs taču negribam kultivēt uzskatu, ka gignā ir rupji admini :) Gigna admini ir saulītes!

Link to comment
Share on other sites

Kur var uzrakstīt vēl debīlāku sūdzību?! :D:blelohs::sparta:

Manuprāt, tādu čali, kuram nav slinkums uzrakstīt šitādu sūdzību, katrs trešais ir pasūtijis tur, kur jāpasūta tikai, ja to ir izdarījis admins, tad vajag uzcelt baigo brēku, vai tā nav?! :thumbsdown:<_<

+ varu saderēt, ka pats serverī ir ūberčalis ( kā vairums ), ja jārunā ar kādu citu spēlētāju :mIm::meele:

P.S Gizenbagen labāk iešauj sev celī un pēc tam galvā! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, ko piesienās Ngear'am ?! Es piemēram arī lamājos un ļauju, lai arī mani lamā cs'ā tā ir daļa no spēles!!

Ko varu visiem ieteikt "Take it easy, life goes on!!" :thumbsup:

p.s ja lamājas ar "lielajiem vārdiem", tad tik kick

Link to comment
Share on other sites

Po*huj n*huj varat mani suspend bet par šadiem vārdiem tk tas ir sīkums saprastu ja nosauktu par ku**s dē*lu vai ko tml tad būtu sakars, bet dēl pawol n*huj kas nozīmē ej uz pimpja tak nekas traks nav! takā es esmu par ngEAr pareizi darija ka dirsa pretī sevi ir vienmēr jaaizstāv ;) un tur pawol nahyj nekas traks nav ;) varat suspend, bet man po*j es esmu ngEAr pusē ;)

Link to comment
Share on other sites

adminam nedriiks taa atljauties...

savaadaak kaada jeega no likumiem kurus pat servera kaartiibas uzraugi neieveero.

bet ja pats spēlētājs uzbrauc? cilvēkam ir 100% iespēja sevi aizstāvēt nevis stāvēt klusu eu ;)

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

turklaat nekaada uzbrauciena nebij.

glaz almaz...pff.. es tikai pasmaidiitu par to.

es vispār stāvu klusu, ja man ko tādu pasāka, vienīgais ja man pasaka ko ādu ko biju iepriekš postā ierakstījis tad kko diršu pretī, bet tikuntā sevi ir jaaizstāv vienmēr, viss neieejam offtopikā ;)

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

Adminiem nav jālamājas, un spēlētājiem nav jāprovocē vai jāraksta stulbi, divdomīgi teksti.

Visi kuri lamāsies noņemsu par katru rupju vārdu 1 acc burtu nost, tie kuri teiks ko patīkamu tiem krāsies bonusa punkti un tos varēs iemainīt pret vērtīgām balvām, piemēram, Iphone, Ipodu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...