Jump to content
GIGN Forum

Modern Warfare 2


cucinjshs
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Kā jau jūs noteikti visi zināt, šodien beidzas Modern Warfare 2 free weekend Stīmā, un lieta tāda, ka es esmu garā vājš un esmu iekritis uz šo nekaunīgo reklāmas triku. Lai nu kā, bet ne 60, ne 50 eiro es par spēli neesmu gatavs maksāt, tāpēc man acīs iekrita 1C versija, kura vairums veikalos maksā ~12Ls. Ok, es esmu informēts, ka krievi ir izgriezuši vienu misiju no single-player, bet ko jūs man varat pateikt par multiplayer?

  • 1C versiju var aktivizēt Stīmā?
  • 1C versiju ir iespējams spēlēt kopā ar tiem, kas spēlē Stīm versiju?
  • vai ir iespējams nomainīt valodu uz angļu?
  • vai no single-player izgrieztā misija būs izgriezta arī no multiplayer?
Gribētu dzirdēt kaut ko no tiem, kas paši spēlē 1C versiju, jo tiešām ļoti aizdomīga liekas šī cenu starpība.
Link to comment
Share on other sites

nē, tā varēja sākumā darīt, bet pēc laika viņi to izlaboja. tagad tev vnk nāksies novilkt eng lang paku un ielikt. Pēc updeitiem tur vienu vai divus failus vaidzēs pārkopēt. thats all

Link to comment
Share on other sites

man ir pāris zināmi cilvēki kuri ir nopirkši to spēli krievu valodā, bet mauc stīmā. protams, tas bija pirms pāris mēnešiem. it kā jau nekam nevaidzētu mainīties. + MW2 bez stīma ir neiespējams, tobiš, lobbya tiek aicināti cilvēki kas ir tavā steam friendu listē

Link to comment
Share on other sites

Nezinu par kādu izgrieztu misiju jūs te runājat, bet man laikam ir visas misijas, ieskaitot lidostas slaktiņu. Man arī ir 1C versija, viss strādā. Angļu valodai biju no torrentiem nokačājis un pārkopējis visus failus, bet tagad steams draņķis kko sačakarēja un bija jāvelk pa jaunam. Kāds var ielikt linku uz to lang paku?

Link to comment
Share on other sites

Vispar jau jebkuras 1C speeles ir ar originaalajiem CD-Key'iem... Es parasti peerku 1C versiju un lieku Key'u pa virsu novilktai no interneta anglju versijai... Un ja kas - MW2 sux hard.. tik jobnutaas serveru sisteemas uz kompja nebiju veel redzejis... noekonomeeja paaris simtus tuukstoshu un nedomaja pat porteet jebko uz pc iznjemot vadiibu....

PC: Pazemes paareja pie origo Mw2 maksaa 10 latus :P

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...