Jump to content
GIGN Forum

Highlander Eiropas Turnīrs


Robs
 Share

Recommended Posts

Tava argumentācija ir nožēlojamāka par beigtas vistas dirsienu.

Joprojām gaidu "spēles jēgas" skaidrojumu, o viedas, gudrais un bagātais.

Man jau patīk, ka kautkāds mazs degradants mani argumentē.

Attā cilvēk, kuram vārds ir Esmu un uzvārds Da*nis.

I have your girl in a basement, duct taped up.

With a duct tape, fuck face.

They call me a nut case, cause i caught a case

From busting a nut in your slut's face!

Edited by uN-Natural.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Atta cilvēk, kuram vārds ir Esmu un uzvārds Da*nis.

Kas ir, "spēles jēgas" nebūs?

Un viena piebilde, visgudrais un viszinošais, "kautkāds" raksta atsevišķi. Protams, tik augsti stāvošai un zinošai personai kā Tu, jel viedais un izglītotais, gramatikas likumi ir mazsvarīgi. Tev ir sava, krietni cēlāka misija- piedirst internetu, nodračīt un aiziet gulēt. Tad nu droši var pildīt savas misijas otro pusi, mans augsti attīstītais un pieaugušais oponent.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

Un viena piebilde, visgudrais un viszinošais, "kautkāds" raksta atsevišķi. Protams, tik augsti stāvošai un zinošai personai kā Tu, jel viedais un izglītotais, gramatikas likumi ir mazsvarīgi. Tev ir sava, krietni cēlāka misija- piedirst internetu, nodračīt un aiziet gulēt. Tad nu droši var pildīt savas misijas otro pusi, mans augsti attīstītais un pieaugušais oponent.

And you talk like a pussy, I'm serious, duke.

If I cut your tongue out , it will bleed period juice!

Link to comment
Share on other sites

Izskatās ka vienam ir sakāpis galvā, fui! Ir labi ka kāds ko dara,nevis ka Tu tik noliec citus!

9vs9 iz cita padarīšana, te tiešām ir liela nozīme komandas darbam, spējai komunicēt un dzirdēt pārējos! Pēc maniem uzskatiem šīs ir pareizāka TF2 spēles būtība

Link to comment
Share on other sites

teorētiski, ja man ir laiks, es arī varētu piedalīties. Es gan skatos, ka te komanda savākta, bet nu enivei - ja kādreiz sanāk spēlēt un kādu vajag, tad es labprāt piedalītos.

Grūti izvēlēties kādu konkrētu klasi, ar visām labi spēlēju, visvairāk jau droši vien jāizceļ sniper un soldier.

Link to comment
Share on other sites

Grūti izvēlēties kādu konkrētu klasi, ar visām labi spēlēju, visvairāk jau droši vien jāizceļ sniper un soldier.

Labi, vai vēlies būt mūsu snaiperis? Komanda NAV savākta, jo pagaidām šī komanda ir ... nu tu pats zini, kas.

Link to comment
Share on other sites

Ja būtu izlasīts nolikums, tad būtu saprotams, ka tādi regulāri sezonu spēlētāji, kuri ir virs 6. divīzijas līmeņa tikt var tikai kā buddiji, TB atbildīgie par komandu savlaicīgu ierašanos, komandu informētību, komandas savlaicīgu reģistrāciju un tamlīdzīgiem organizatoriskiem jautājumiem, kā arī būt gribošs palīdzēt piesaistīt cilvēkus TF2 CW tipa spēlēm un tā, savukārt, paplašināt komunitiju un pieaicināt vairāk spēlētāju. Tādējādi arī cfs un es varam būt tikai kā buddiji un spēlēt ar heviju,pairo, spiegu vai inžiju un tikai 1 buddijs var būt vienā komandā, kas ir jāsaskaņo ar tā "čempja" organizatoriem. Ja nevar tikt tajā komandā, kurai tu vēlētos palīdzēt, tad tā pat var tikt randomā pēc valodas un nacionalitātes iedalīt kāda comunity sastāvā.

Zinu, ka izklausās mazliet sarežģīti, bet ieteiktu izskriet ar acīm cauri nolikumam.

Nekad neesmu sevi uzskatījis sevi par pārāku, varbūt tikai mazliet pieredzējušāku spēlē. Potenciālu un talantīgu spēlētāju ir daudz. Ja cilvēkiem pēc šī notikuma būs vēlme arī turpināt spēlēt kaut ko CW tipam līdzīgu, tad šis ir tas pirmais solis tam pretī.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Ai, nolāpīts, tikko sapratu, ka tu esi tas kaitinošais noobs, kam es pavēlēju mani healot, jo tu to attiecies darīt!

Tas kurš man parādīs labāku/interesantāku/smieklīgāku screenshotu būs jaunais spiegs.

Laikam tu daudz nezini par TF2, jo ir jau tā - ja tu hīlo tos, kam ir mazāk dzīvība, tev ātrāk pildās ubers.

Tu saproti, ka es pagaidām vācu botus?

Tu palasi savus tekstus bērns. Un vispār, pirms sāc savu komandu nodirst par botiem, paskaties uz savu KPD un KPM.

Un par tiem diviem, turpiniet apmainīties lainībām, tik beidziet takš pēdējos postus pilnā apmērā citēt, savādāk pirksts jau sāp no lapas skrollošanas uz leju.

P.S.

Nu ko tādu pateikt ir vienkārši nožēlojami.
Link to comment
Share on other sites

Nolikums arī paredz to, ka teiksim 1 komunitijs var veidot vairākas komandas, teiksim Comunity Team1, Comunity Team 2 u.t.t. tā kā tiešām var veidot vairākas GIGN komandas un izveidot nelielu sašaušanos kaut vai savā starpā, ietrennējoties un pārbaudot spēkus.

Link to comment
Share on other sites

Un par tiem diviem, turpiniet apmainīties lainībām, tik beidziet takš pēdējos postus pilnā apmērā citēt, savādāk pirksts jau sāp no lapas skrollošanas uz leju.

P.S. Nu ko tādu pateikt ir vienkārši nožēlojami.

Nu jau šo komandu gan vairs gluži par botiem nevar nosaukt, jo nu jau aizstāvji nāk no visām malām. Tas jau ir tikai labi :).

Link to comment
Share on other sites

Kas tur īsti vajadzīgs tai komandai? Izlasīju nolikumu, bet nevella nesapratu.

Tas budijs ir tā kā komadas kapteinis, vai kapteinis ir kāds cits un budijs ir tikai menedžeris?

Ja man nebūtu žēl nervu vai arī būtu zināmi keksi, kuri 100% spēlētu un neuzmestu pat būtu gatavs organizēt komandu.

Link to comment
Share on other sites

Tas budijs ir tā kā komadas kapteinis, vai kapteinis ir kāds cits un budijs ir tikai menedžeris?

Ja man nebūtu žēl nervu vai arī būtu zināmi keksi, kuri 100% spēlētu un neuzmestu pat būtu gatavs organizēt komandu.

Nē nu es saprotu, ka Buddijs ir palīgs, bet kapteinis ir kapteinis. Buddijs tā teikt - piebaksta ar pirkstu. Un tiešām tai mudžeklī neko nevar saprast.

Edited by Robs
Link to comment
Share on other sites

klasi nez bet sniper toč nē

Nu visticamāk, ka tev nāksies iet uz otru komandu, jo šeit pieprasījums ir gana liels un es negribu īpaši vairs stumdīt tos, kuri jau ir sarakstā, tāpēc, ka vajag arī otru komandu.

Edited by Robs
Link to comment
Share on other sites

Cik nu es sapratu, "Buddijs" ir tas, kas ir labāks par 6div(low-/low). Tādi cilvēki kā DominiX^, cf, kas spēlē jau 4divīzijās. Tāds cilvēks komandā var būt tikai viens un viņš nedrīkst spēlēt ar nevienu no galvenajām klasēm - scout/medic/solly/demo.

Buddies will be the representatives between ETF2L and the community teams. You?ll join their roster, be responsible for answering their questions, making sure they schedule their matches properly, and depending on how good a buddy you are, organising and helping them out with practising and tactics. (Note: All teams will be automatically added to a Highlander ladder where they can arrange non-tournament games.)

Edited by +Demetrius
Link to comment
Share on other sites

...

Nu tā kā esmu vecs ka pasaule un eng valoda man klibo! Mani interesē tagad tāda lieta - Pirms mēneša spēlēju vel ''Zivī'' - 5div (tagad jau mēnesi ka esmu aizgājis no viņiem), tad es ari varu tikai būt ka tas ''Buddijs'' ?

Edited by Boms
Link to comment
Share on other sites

Tākā jūs tur nonācāt kļūdas dēļ un zaudējāt pilnīgi visām komandām, domāju ka noteikti atļaus spēlēt pat ar main klasi.

EDIT: Tikko aprunājos ar etf2l Leage admin, viņš teica, ka jūs vienalga skaitaties kā "Buddy", jo jus tomēr esat spēlējuši div5. Šis pasākums skaitas tādiem kā jaunajiem spēlētajiem, kas reāli spēlē pubā.

Edited by +Demetrius
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...