Jump to content
GIGN Forum

B1 Kategorija


GEAR
 Share

Recommended Posts

čau.

Ayo es biju iegājis motopower,bet tur tie gobļini izdzēsa manu topiku jo tur laikam nav respekt jo es tur kko čakarējos :whistling:

Lai vai kā,šis jautājums ir tiem kuriem ir vismaz 16 un ir ņēmušies ap csdd.

Tātad kādā kārtībā jāliek eksāmens?

Es aizeju uz csdd sapiķoju eju izbraukt ar kvadraciklu?!?!? un tad ja viss pareizi tad lieku rakstisko eksāmenu?

Itkā tur esot jāsienās ar autoskolu,bet csdd mājaslapā rakstīts ka tas nav obligāti,nu vot redz un kur var mācīties priekš b1 kategorijas? vajag sagatavoties cilvēkam internetā tajā csnt itkā nav,tad man jāpērk grāmata un tur jālasa? :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:rofl::DD vis sakas no otra gala, no sakuma iekal teoriju, tad noliec teoriju eksamenu, tad tiec pie braukshanas nevis otradi :D

ps un noteikti ka kvadram ir ccm ierobezhojumi, uz lielaku par 125 tapatas netiksi...

mochiem ir 18+ lidz 500ccm 21+ 501+ ccm

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

:rofl::DD vis sakas no otra gala, no sakuma iekal teoriju, tad noliec teoriju eksamenu, tad tiec pie braukshanas nevis otradi :D

ps un noteikti ka kvadram ir ccm ierobezhojumi, uz lielaku par 125 tapatas netiksi...

mochiem ir 18+ lidz 500ccm 21+ 501+ ccm

ps un noteikti ka kvadram nav ccm ierobedzhoju,uz lielaku par 125 tapatas tiksi...

Draugs,viņam pēc smaguma iedalās,tapēc jau es iešu likt kvadrai,tas sanāk izdevīgi būs neganti :)

šeit un šeit :)

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

bēēt - (kvadricikla pašmasa nepārsniedz 400 kg (550 kg, ja tas paredzēts kravu pārvadāšanai) un jauda ? 15 kW).

varbūt es ko nesaprotu, un tiešām var vadīt.

1000cm3 - tie ir sapņi un muļķības

250cm3 - wou wou wou te jau kautkas raisās

man kvadrai dokumentos rakstīts skaidri un gaiši:

pašmasa: 380kg

jauda: 13kw

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...