Jump to content
GIGN Forum

Ex-scalpo tiesiibas


macho
 Share

Recommended Posts

nonjeemu visas. Kaapeec? Bija vairaakas pamatotas suudziibas. viena - bans bez iemesla (by deadly) un otra - bans ar iemeslu shaadu - dzheks noliedzoshi novotoja balsoshanaa "Deadly rules" un paraava banu. (nu ok iespeejams kiku +5min bans)

enivei - vinja deelj arii nonjeemu.... zaa baa

+man 4o ta liekas ka paareejiem exskalpistiem jau taapat ir tiesiibas uz nikiem taa ka spiezham mieriigi

Link to comment
Share on other sites

hm bija taa ka vinjsh pateica deadly nerulz un peec tam sekoja kick no deadly smile.gif vote arii pirms tam bija bet no taas neko nevareeja saprast taapeec ka deadly nemaak likt votes biggrin.gif

un pirmais kicks tas bans itkaa esot bijis taapeec ka deadly aizgaajis piipot un kaads cits klubaa izkickojis

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

hmz... es jau butu speleejis ar savu nicku.. tachu man lidz sim bridim neviens nav pateicis klana paroli smile.gif ... varbut arii ir pateikusi tachu es neatceros ;( smiliez.de_2428.gif ... bet nu vispar neesmu redzejis ka deadly kadu kickotu araa... tapec shaubos macho ka bija jadara tik radikals gajiens.. vismaz atstaaj votes.. smile.gif

ehh... veel viena lieta?! vai par to ka pasaka "latvija suukaa" driixt likt temp ban uz 20 min?! smiliez.de_2551.gif ....

jo nu taadus smiliez.de_2477.gif vienkarsi neciesu... uhh kaa man taas sejinjas iepatikaas.... dievienu.. njam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...