Jump to content
GIGN Forum

Bans Par Wh


underTHEknife
 Share

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu nav tas loģiski, tādā gadījumā joprojām strādā variants 'es esmu admins un izbanoju visu serveri, jo viņi mani šauj nost'. Tātad ja šajā gadījumā nav demo un attiecīgais admins, kurš uzlicis banus, izlemj, ka bani jāatstāj, viņi paliek? :)

Link to comment
Share on other sites

Nu, vispār, uzskatu, ka darekam ir taisnība. Es viņu saprotu tā, ka viņš neņem nost banus, kurus ir uzlicis kāds cits admins un kuriem nav pieejams HLTV demo. Viņš vairāk uzticas cilvēkam, kuram ir iedotas tādas privilēģijas, kā citu cilvēku banošana no servera. Un tas, ko viņš domāja ar "banam obligāti nav jāpaliek" , tikai nozīme to, ka, ja admins, kurš ir uzlicis šo konkrēto banu, pēkšņi uzskata, ka viņa bans ir nepamatots (es gan nezinu, kāpēc lai tā notiktu, ja jau hltv demo nav pieejams. Varbūt, ja viņš uzzinātu šī spēlētāja īsto niku un tas būtu kāds no latvijas cs elites aprindām?) un izlemj viņu noņemt, tad darekam nekas nav iebilstams.

Kas attiecināms uz pederasta pēdējo jautājumu, tad domāju, ka jā, tādiem baniem vajadzētu palikt, ne tā? Nu, protams, tieši tādā konkrētā piemērā jau varētu pierādīt admina nekompetenci un noņemt visus banus, bet parastos gadījumos, kad serverī nav HLTV, domāju, ka baniem ir jāpaliek. Tieši tāpēc jau gign's dod tiesības tikai uzticamiem, zināmiem un sakarīgiem cilvēkiem. Tādejādi gigns mēģina iespēju, ka notiks tāds gadījums, kādu pederasts tikko minēja, pielīdzināt nullei.

Baigi sviestaini būtu, ja darītu savādāk, ne? Tad jau varam visas tās dienas, kurās kāda nezināma iemesla dēļ serverī nav HLTV, nosaukt par kaut kādām "Atvērto čīteru dienām" , ne tā? Jo katrs pamatoti nobanotais cilvēks jau var atnākt uz forumu un pateikt, ka viņam ir bans, pateikt, ka nav pieejams HLTV un viss. Banu pēc idejas ir jāņem nost, jo nevar jau pierādīt pretējo.

Link to comment
Share on other sites

peredasts, nevis pederasts. :) Un nē, tādiem baniem nevajadzētu palikt. Situācijā, kad serverī nav HLTV un admins ir nolēmis kādam likt banu, ir visas iespējas pirms bana likšanas ierakstīt POV demo ierakstu, kas tad arī būtu pierādījums no admina puses par to, ka attiecīgā persona čīto un nebūtu nekādu problēmu. Nu nevar paļauties tikai uz to, ka admini ir uzticami, zināmi un sakarīgi cilvēki, arī tādi cilvēki kļūdās. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu, dareks tikai apgalvoja, ka viņš tādiem var uzticēties. Un ja tā padomā, tad es arī tādiem cilvēkiem uzticētos (nu, varbūt ne kuram katram, bet vairumam, šķiet, ka gan). :)

Un, jā, baigi forši būtu, ja admins pirms čīteru banošanas (varbūt ne pie kuras katras, bet pie tādas, kur, pēc admina domām, šis čīteris ir jāskatās vairākas reizes, lai tomēr nosliegtos par labu bana uzlikšanai) pārliecinātos vai serverī ir HLTV (tas taču nav grūti izdarāms, vai ne?) , un ja tomēr serverī nav HLTV, tad viņš varētu rakstīt POV demo, kuru, nepieciešamības gadījumā, varētu arī iedot izskatīt citiem cilvēkiem.

Kas attiecas uz tēmu, ko darīt tad, ja ir uzlikts bans un nav pieejams ne HLTV demo, ne POV demo, tad domāju, ka vajadzētu skatīties uz divām lietām. Pirmkārt, kas ir banotājs un otrkārt, kas ir banotais. Tas arī viss.

Teiksim, šajā konkrētajā gadījumā banotājs ir Ads. Cik nepamatoti uzliktu banu ir Ads? Domāju, ka to varētu saskaitīt uz rokas pirkstiem. Ja banu būtu uzlicis, piemēram, dyversant's (nekā personīga, vienkārši uzskatu, ka tava spēlētprasme (spriežot pēc tā, kā tu proti šaut), kā arī čīteru atpazīšanas prasme (spriežot pēc nepatiesajiem baniem) nav tā augstākā) , tad uz to visu varētu skatīties savādāk, bet šobrīd Ads reputācija gignā un arī mazais daudzums ar nepamatotiem baniem, viņam spēlē tikai par labu. Nobanotais spēlētājs man arī nav zināms, piemēram, ja nobanots būtu kāds visiem zināms cilvēks vai arī vairākiem cilvēkiem zināms prasmīgs šīs spēles pratējs, tad arī uz to visu varētu skatīties savādāk, bet šobrīd tā vien izskatās, ka banam vajadzētu palikt.

edit: Protams, paliek arī iespēja, ka tiek nobanots nevainīgs spēlētājs, bet tāda taču ir arī gadījumā, ja HLTV demo ir pieejams, to izskata arī citi admini un viņi ir tieši tādās pašās domās, kā bana uzlicējs, proti, ka bans ir adekvāts, vai ne?

Un vispār gribēju pateikt, ka šeit admini taču nav nemaz tik lieli neprašas, lai liktu lielu daudzumu nepamatotu banu (un tik lieli pidari, lai banotu spēlētājus tā pat vien, kā te izskanēja pāris piemēri) , tāpēc jau šis ir gign's. Nedomāju, ka gign's būtu tāds kāds viņš ir, ja macho ieietu serverī un izbanotu dareku, vai arī kāds cits admins izbanotu visus serverī spēlējošos spēlētājus, tikai tāpēc, ka nav HLTV un viņu banus tipa nevarētu noņemt. Līdz ar to uzskatu, ka bani bez pieejama HLTV un POV demo gignā var palikt aktīvi, un katru no tādiem vajadzētu izskatīt atsevišķi.

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi piekrītu Sharp teiktajam. Cik es esmu ievērojis, tad Ads bano diezgan reti un stipri šaubos vai bans ir nepamatots. Protams, ka pastāv iespēja, ka tā varētu būt, bet, ja kārtējo reizi no mušas nebūtu uzpūsts zilonis un šis topiks nebūtu pārvērties par episku cīņu starp tiem, kam to nevajadzētu darīt, tad nebūtu jāapšauba Ads kā admina spējas.

Negribētu, lai dareks pamet savu darbību sūdzību sadaļā, jo reti kurš vispār varētu tam veltīt laiku un skatīties demo, lai pateiktu vai bans ir paties vai nav.

Pie reizes varētu noskaidrot kādai tad ir jābūt admina attieksmei par to, kad nav demo un kas būtu šadā situācijā jādara.

P.S. Un atkal viss sākās ar to, ka šeit iepostoja kāds, kam šeit to tiešām nevajadzēja darīt.

Edited by R._
Link to comment
Share on other sites

SHARp^, es ļoti atvainojos, bet tas, kā kāds prot šaut, nav arguments čīteru atpzīšanā.

Es esmu pilnīgs bots šaušanā, bet čīterus varu atpazīt daudz labāk kā dažs labs hs-only bliezējs.

Es dareka vietā banu nost arī neņemtu, jo neesmu to uzlicis un man nav ne mazākās nojausmas, kam tas bans ir. Neesmu viņu skatījies, neesmu arī viņu banojis, man nav ne mazākās nojausmas, vai viņš vispār ir čītojis. Tātad es nepiedalos bana izskatīšanā vispār, ja man nav nekāda sakara ar banu un nav demo, kur to varu apstrīdēt. Es paļaujos uz admina pārliecību, kurš banu ir uzlicis, kurš viņu ir vērojis. Ads, kā jau SHARps teica, ir uzticams admins, tur jautājumiem nevajadzētu būt. Ja viņš uzskata, ka spēlētājs ir 100% čītojis, lai tā būtu, lieta slēgta. Ja māc šaubas, banu ņemam nost, dodam vēl vienu iespēju. Nevajag burt lieku drāmu.

EDIT : http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2010-03-13...5-cs_havana.zip

(ups, laikam šis ir īstais)

man izskatās pēc demo ar laiku, kad tika uzlikts bans

Link to comment
Share on other sites

Šajā situācijā, starp citu, beidzot ir pieejams demo, bet to laikam neviens tā īsti nav centies pamanīt.

Kas attiecas uz situāciju, ja demo tomēr joprojām nebūtu, nekādi nespēju saprast jūsu nostāju. Nu un, ka Ads ir maz nepamatotu banu un ka attiecīgais čalis, kuram ir bans, nav zināms šajās aprindās? Es nezinu nevienu no viņiem, ko tas maina? Kas tā par sistēmu? Visi mēdz kļūdīties, pierādījumu nav - bans nost. Kopš kura laika būtu tādi noteikumi, ka jāveido atlase un kādam jāizdomā vai banu atstāt vai nē bez pierādījumiem? :) Neņemos gan spriest kā atrast šādu topiku, bet kaut kad sen atpakaļ lasīju viena no augstāk stāvošajiem adminiem rakstīto, ka bez POV banu likt nedrīkst, ja nav pieejams HLTV, pretējā gadījumā bans ir nepamatots un ir jānoņem.

Ak jā, par tiem Ads baniem un sūdzībām salīdzinot ar citiem adminiem, par piemēru droši varam ņemt ngEAr. Jā, par ngEAr ir bijušas samērā daudz sūdzības šeit forumā un par Ads noteikti sūdzību bijis mazāk. Un tagad apskatamies cik banus kopā ir uzlicis Ads un cik - ngEAr. :)

Edited by peredasts
Link to comment
Share on other sites

Kādi vēl tev pierādījumi? :) Tu domā, ka HLTV demo ir pierādījums? :) HLTV demo NEKO nepierāda. HLTV demo atspoguļo tikai banotā spēlētāja tābrīža situāciju. Admini pēc HLTV demo noskatīšanās paši IZSPRIEŽ (balstoties uz savu pieredzi, uz savu čitēru atpazīšanas prasmi) vai konkrētais indivīds ir lietojis jel kādas palīgierīces. Gigns uzticas tikai pašiem labākajiem un tikai tādiem, kuri vieš uzticību. Tādi tikai arī tiek pie banošanas. Līdz ar to arī iespējamība, ka jebkurš bans ir nepamatos, pēc iespējas tiek tuvināts tuvāk nullei. Ads ir viens no tiem. Mēs viņam uzticamies. Tagad saproti?

Banu daudzums vispār neko nemaina. Nemaz nesaprotu, kāpēc tu ko tādu vispār minēji.

Kas attiecas uz n0r3k'a teikto. Tad es pilnībā uzskatu, ka spēlētprasme ir viens no lielākajiem argumentiem čīteru atpazīšanā ever. :) Var jau būt, ka esi izņēmums, bet vienalga. Padomā pats, tie profesionālie spēlētāji, kuriem cs spēlēšana ir profesija, domā viņi neprot atšķirt čīteri no prasmīga spēlētāja? :) Ļoti iespējams, ka pat viņi nekad nav kādu banojuši, bet vai tad viņi neprastu atšķirt cilvēku, kurš lieto palīgprogrammu? :) Tas pats arī attiecās uz netik lieliem profesionāļiem, jo lielāka spēlētprasme, jo lielākas iespējas, ka proti atšķirt čīteri. Tas arī viss.

edit: Vispār, pēc mana teiktā varētu saprast, ka gign serverim HLTV vispār nav nepieciešams. Varētu sadot bana tiesības tikai pašiem krutākajiem čīteru atpazinējiem un viss. Jā, tā it kā varētu pat darīt. :) Bet tad atkal banu skaits krietni saruktu, jo arī adminu rindas paliktu mazākas. Tāpēc, lai serverī nebūtu tik daudz čīteru, gign's izvēlas dot arī tiesības ne tik krutajiem čīteru atpazinējiem. Tādejādi automātiski palielināts nepamatotu banu skaits, bet palielināts arī pamatoto. Un gign's cenšas būt kaut kur tā, lai serverī praktiski nebūtu čīteri un arī nepamatoto banu skaits būtu pēc iespējas mazāks. Tāpēc arī rodas tāda situācija, kad vajadzētu izskatīt katru banu, kuram nav pieejams ne HLTV demo, ne POV demo, atsevišķi.

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

Jā, HLTV demo ir pierādījums, lai adminam būtu ko likt pretī situācijā, kad nobanotais spēlētājs uzraksta par adminu sūdzību, jo uzskata, ka saņēmis nepamatotu banu. Tas, ka admini pēc tam spriež par demo ir pašsaprotami, bet to dara vairāki noteikti cilvēki, kuri apraksta momentus, kuros tad ir/nav atrodamas palīgierīces un principā izslēdz iespēju, ka gala lēmums varētu būt kļūdains. Šajā gadījumā paļaujoties uz viena cilvēka - Ads - viedokli un to, ka viņš it kā vieš uzticību tev un vēl dažiem, kas domā līdzīgi tev, ir pilnīgi absurdi. :) Kas attiecas uz banu daudzumu, tas maina to, ka par cilvēkiem, kuri uzlikuši ievērojami vairāk banus par cilvēkiem, kuriem banu daudzums ir saskaitāms uz vienas rokas pirkstiem, būs arī vairāk sūdzību, tā ka nevar ņemt vērā argumentu par to, ka par kādu te sūdzas vairāk vai mazāk un pēc tā secināt kura banus tad vajadzētu atstāt un kura ne. Īstenībā apnika rakstīt, vien noquoteošu macho teikto, kas pilnībā atspoguļo situāciju, kādu to redzu es un kādu to būtu jāredz arī tev:

Pēc tavas teorijas - macho ir otrs galvenais šī servera admins, tā ka mums nebūtu pamata neticēt viņam, ka dareks čītoja, lai arī dareks ir zināms, tomēr macho ir autoritāte, tāpēc bans būtu jāatstāj. Jauki. :)

Edited by peredasts
Link to comment
Share on other sites

Gignā adminam nevajadzētu neko likt pretī, tāpēc jau viņš šeit ir admins.

Tas, ka vairāki cilvēki izskata HLTV demo pilnībā neko nepierāda un vēljomazāk tas, kā tu saki "principā izslēdz iespēju, ka gala lēmums varētu būt kļūdains." Tas, iespējams, nedaudz samazina iespējamību, ka gala lēmums varētu būt kļūdains (jo vairākas galvas aizvien gudrākas par vienu) , bet ne kādā mērā neizslēdz to.

Ja bana tiesības iedotu tikai pašiem prasmīgākajiem čīteru atpazinējiem, tad nepamatotu banu praktiski nebūtu, es iepriekšējā postā aprakstīju, kāpēc tādi bani ir.

Kas attiecas uz tavu quoti - tieši tā, mums nebūtu pamata neticēt, ka dareks nečītoja. Bet gign's nebūtu gign's ja macho tā izdarītu. Saproti? Tas praktiski ir neiespējami, ka tā varētu notikt. Viss šitas, ko es te muldu darbojas tikai gign'a komūnā. Es latvijā nevaru iedomaties līdzīgu komūnu, kur tas viss varētu darboties.

Vispār var gan ņemt vērā sūdzību daudzumu. Cik nepamatoti bani bija macho, L-Beast'am, worm'am (pirms visu banu noņemšanas), cik ir jonathan'am ar dareku (un vēl pāris aktīvākajiem un prasmīgākajiem banotājiem) ? Es domāju, ka mazāk, vai aptuveni tik pat, cik ngEAr. :) Tā kā nestrādā tavs apgalvojums - "jo vairāk banu, jo vairāk sūdzību" . Un pēc tā tik tiešām var secināt, kurus banus vajadzētu atstāt un kurus nē. :)

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

DuH ir forрs иalis, viтр taиu neиоtotu. Nelly arо ir forрs иalis, arо viтр nekad neиоtotu, gignв taиu tв nenotiek. :) Tava sistзma nestrвdв. Un kas attiecas uz 'praktiski neiespзjami', neredzu рeit neko praktiski neiespзjamu - macho uzinstalз CS uz datora, sagaida serverо dareku un uzliek viтam banu. Viss ir пoti vienkвrрi. Ak jв, un tajв brоdо gigns vairs nav gigns. Kas tad tas ir? Ar ko gign komыna bыtu tik оpaрa, ka var paпauties uz vienbalsоgiem baniem, kurus uzlikuрi random admini un kuriem nav ko likt pretо brоdо, kad forumв tiek uzrakstоta sыdzоba? Kamфn, unicornu spзle, kur zirdziтр kakв varavоksnes dzоvo spama sadaпв. :)

Link to comment
Share on other sites

Kurā brīdī es apgalvoju, ka kaut kādi random (haha) čaļi, kurus tu pieminēji nekad gignā nečītotu? Es nekad neteicu, ka gignā tā nenotiek. :) Es jau pat arī izskaidroju, kāpēc tieši gignā tā var notikt. Ā, jā, laikam tas tiešām ir gan teorētiski gan praktiski iespējams. Nezinu, kāpēc iedomājos pretēji. :) Bet nu karoč macho tā nedarītu. Ja nu vienīgi, lai pierādītu, ka tas ir iespējams (bet to banu tāpatās noņemtu, tā kā tomēr tas ir kinda neiespējami). Bet tas nekādi nemaina lietas būtību.

Ēm, es galīgi negribu pašreiz domāt un definēt, kas tad īsti ir gign's. Īstenībā, es nemaz nezinu vai to spētu un maz vai tā drīkstētu darīt. :)

Bet es šeit taču nerunāju par kuru katru random adminu (cerēju, ka tik daudz vismaz būsi sapratis). Tādiem random adminiem gignā vispār nevajadzētu būt (haha, burtiski ņemot vajadzētu gan viņam būt). Tādi admini, kuriem varētu uzticēties ir tikai daži (man jau jāsāk pasvītrot vārdi, savādāk tev īsti neaiziet, ko mēģinu pateikt). Ads varētu būt viens no viņiem. :) Gign komūna arī varētu ar to būt īpaša. Tas der? Kāpēc gan nē? Nosauc man kādu, kurš pratīs atpazīt čīteri labāk par jonathan'u, dareku, deadly'u, macho, mani, bloodlordu, bijachu, ali, test2 un vēl kādu saujiņu prasmīgu čīteru atpazinēju (piedodiet, ja esmu jūs piemirsis un neesat šeit uzskaitīti) . Un tad arī šiem dažiem adminiem varētu uzticēties pat tādos gadījumos, kad nav pieejams HLTV demo. Viss.

Bļa, man jau zajibal rakstīt, es tiešām ceru, ka beidzot tev pieleks, ko es tev mēģinu ieborēt pēdējos postos.

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

Ja mani atmiņa neviļ, tie nebija nekādi random čaļi, tie bija zināmi admini, kuri arī gāja iekšā tavā uzticamības listē, ja nemaldos. :) Katrā ziņā es neapšaubu, ka tava un sarakstā uzskaitīto cilvēku čīteru atpazīšanas prasme ir augsta, tomēr vienalga nesaprotu kā varētu strādāt sistēma, ka dažiem baniem cilvēki uzticas, bet dažiem nē. Pilnībā izprotu tavu nostāju, paldies par tiešām sakarīgajiem postiem, bija patīkami palasīt un parunāties, bet es tomēr palieku pie sava, ka banojot šādās situācijās neatkarīgi no tā kurš un ko bano vajag ierakstīt POV brīnumu. Tas taču nav tik grūti - konsolē ierakstīt pāris burtus pirms sākt specot potenciālo čīteri. :)

Link to comment
Share on other sites

HAHA sharp +1 vien par dyversantu , es jau kadu labu laicinju to skandinu , kad tadiem adminiem xb nav vajadzigs. Vini var vienigi 100redzamus wh un aimus nobanot. Nor3k es tiesham nezinu , vai tu atpazisti labak kadu 4iteri , no adminiem gigna , kuri krushi.

n0r3k : es neteicu adminiem gignā, bet gan spēlētājiem, kas nav admini, bet šauj hedos. Tas, ka mans aims ir sūdīgs, nenozīmē, ka pieredze ir sūdīgi iekrāta pa visiem šiem gadiem.

Runajot par to undertheknife, nu nestasti ka nemaku flashot tu stavi bananna .

flashf.jpg

TU ble pasaki ka tev neker flashi , ja stavi ar seju pret flashiem

Y2 Flash ir pa gaisu , spraga virs kastes.

Edited by n0r3k
Link to comment
Share on other sites

Runajot par to undertheknife, nu nestasti ka nemaku flashot tu stavi bananna .

flashf.jpg

TU ble pasaki ka tev neker flashi , ja stavi ar seju pret flashiem

Y2 Flash ir pa gaisu , spraga virs kastes.

Varbūt viņš sāka šaut defā caur flašu kā to dara vairākā daļa..

Link to comment
Share on other sites

sharp, tas nav veids, kādā tiek risinātas problēmas gignā un tas nekad nebūs veids kādā risinās problēmas gignā (es par to, ka admins uzliek banu un visi viņam tic). Arī man ir bijuši gadījumi, kad spēlēju cs, kur redzēju wh, kur tā nebija (tā gan bija tikai viena cepuk epizode, bet fakts paliek fakts).

Nezinu cik gadus esmu saskāries ar šo čītošanas huiņu, bet viens ir skaidrs - banu liek kādam tad, kad ir 100% pārliecība, ka viņš čīto. Un lai dabūtu 100% pārliecību, vajag diezgan padaudz, it īpaši, ja runa klājas tikai par wh.

Kāpēc jums visiem ir tā sapistā domāšana - davai, banosim un domāsim pēc tam. What the fuck? Kāpēc jums ir tik grūti pieņemt, ka cilvēks pēc definīcijas neko nav izdarījis, pārkāpuma nav un tikai tad, ja ir viennozīmīgi skaidrs, ka tā nav, tikai tad banot. Nevis paļauties uz kaut kādas vienas personas subjektīvo spriedumu, kurš var mierīgi kļūdīties.

Man šķiet, ka es zinu kāpēc - daudzi no jums skatoties uz kādu ar aizdomām redz tur to, ko grib redzēt, nevis to, kas tur ir.

dareka autoratīvais stils ir vienkārši brutāls rullis - čalis ienāk topikā, kuru uzrakstījis nobanotais, kuru nobanojis kāds cits admins, demo nav pieejams un ko viņš izdara, topiku vienkārši noloko. Tā ir problēmas risināšana? Nez cik vēl vietās viņš ir nolokojis topiku vai varbūt vēl kādu bezsakarā suspendojis? Fascinē, ka čalis saka, ka viņam vienalga, bet pats locko topikus.

p.s.

šādi gadījumi, kad nav demo, ir cik bijuši? Šis man šķiet ir pirmais, tāpēc nevajag aizrauties ar fantazēšanu par to, ko šādos gadījumos darīt. Ja kādam kādā brīdī netiks uzlikts bans tas nodarīs daudz mazāku ļaunumu nekā nevietā uzlikts. Dažreiz šķiet, ka jums kāds gabals nokritīs, ja kāda konkrēta persona netiks nobanota.

p.p.s.

lūdzu, bans te ir, sūdzību var normāli izskatīt

edit:

izlasīju samuray un drugdealer domugraudus - ka admins, kurš uzlicis banu, var pēkšņi pārdomāt. Kāpēc lai viņš pārdomātu, ja jau banu uzlika? Vai tad viņš nebija drošs, kad lika banu? Tad kāpēc viņš vispār ir admins, ja tādās situācijās liek banu? Ok, viņš var uzrakstīt te savu viedokli, bet banu tak nost viņš neņems. Vismaz nevajadzētu.

doubleedit:

enivei - vienīgais risinājums, ko es redzu šādā situācijā, kad admins pats šiten nenāk neko rakstīt, ir banu noņemt, manuprāt, bet nu kā labāk darīt, izdomājiet paši, es šiten ienācu piepisties tikai tāpēc, ka dareks bija nosuspendojis peredastu un nolokojis šo topiku. Kāpēc tas bija vajadzīgs, nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Nu ok lokot ciet topiku nevajadzēja, par suspendošanu isti nezinu, cik sapratu suspends bija par to, ka pederasts ir eziic vai kkaa taa. un nav ne jausmas vai tas ir eziic vai nav.

bet nu enivei vissliktaakais ir tas, ka visa šita sūda dēļ dareks banu izskatīšanai uzlika lielu, treknu pimpi. un tas ir visu šito dirsēju dēļ. :/

Link to comment
Share on other sites

bet nu enivei vissliktaakais ir tas, ka visa šita sūda dēļ dareks banu izskatīšanai uzlika lielu, treknu pimpi. un tas ir visu šito dirsēju dēļ. :/

tas jau tas trakākais - darīt lietas, nezinot visu bildi.

jā, iespējams es aizrāvos ar zākāšanos, to tagad nožēloju, jo pašam bilde līdz galam skaidra nebija, bet nu pagaidām neizskatās, ka dareks vispār ir no tiem cilvēkiem, kas ielaižas diskusijās, viņam ir savs viedoklis, kas nemainās un tas arī viss, diez vai tā ir labākā īpašība priekš cilvēka, kas izskata sūdzības un kuram vajadzētu būt maksimāli objektīvam.

Link to comment
Share on other sites

Es par tiem pov demo nesapratu, kāda velna pēc kādam adminam būtu jāraksta pov demo uz čīteri, ja serverī atrodas HLTV? Serverī bija hltv visos šajos gadījumos, bet kaut kāda iemesla dēļ demkas nebija aplodojušās uz weblapu. Starpcitu, kas arī ar pirmo gadījumu tika reportēts wormam un ja pareizi atceros, tas bija 8. martā(pirmais černis).

macho, šo topicku neesmu lockojis, ja tas bija lockots, tad to izdarīja kāds cits. Forumam tak ir adminu žurnāls, apskaties tur.

Link to comment
Share on other sites

davai daram tā - es šajā sadaļā, jautājumos, kas saistās ar cs, savu degunu vairs nebāzīšu, jo man pašreiz neizskatās, ka es būtu kaut ko uzlabojis, tikai padarījis lietas sliktākas un tas nav labi. Ne es cs spēlēju (aizvakar uzspēlēju CS:S otro reizi mūžā gign serverī, lol, pašu cs nebiju kādus 2 gadus spēlējis, šots 33:12, āij), ne arī mani interesē, kas cs serverī notiek. Šoreiz man peredasts (nevis pederasts) atsūtīja PM un es kā bruņinieks baltā zirgā metos cīnīties par taisnību, man ir tāda īpašība, vajadzēs no tās atsevišķos gadījumos atbrīvoties.

Tātad, ko es varu darīt - piedāvāt savu viedokli, kuram protams visi drīkst (un cs jautājumos varbūt pat vajadzētu) uzlikt mīksto, jo sava viedokļa piedāvāšana man arī ir svēta lieta un tas arī viss, nekādas administratīvas korekcijas es negrasos ieviest, teiksim tiesību noņemšana, topiku atvēršana/lockošana, kā arī memberu suspendu noņemšana, ja tie ir uzlikti šajā sadaļā (nu šito nezinu vai sanāks :) ).

darek, piedod, ka es tev uzdirsu, tas bija nevietā, tu tomēr šeit dari... es nezinu kāds ir pareizais salīdzinājums? lāča darbu? četru zirgu darbu? veselas galeonas airētāju darbu? Nu vobšem lielu. Lūdzu, turpini un pat ja kāds tiks sodīts nevainīgi, tad labāk tā nekā karājas gaisā neizskatītas 50 sūdzības. Neviens tomēr no mums nav perfekts.

visu gaišu un lai jums labi adminējas 'n' stuff.

p.s.

lūk mans pirmais viedoklis - protams, ka adminam nav jāraksta pov demo, ja serverī ir hltv, ja nav, tad ir vērts par to padomāt, tas iespējams var ietaupīt daudz laika.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...