Jump to content
GIGN Forum

Kā Darbojas "double Elimination"


c.live
 Share

Recommended Posts

hei!

Ja ir xKomandas^2 ( 2, 4, 16, ... ect.), tad visa tabula smuki sanāk! Bet piemēram, ja man ir 10 komandas? http://www.printyourbrackets.com/10teamdou...limination.html Gribēju uzzināt kāpēc tieši tā? Kāpēc pirms tam viņiem ir 2vas spēles un pēc tam pārējās? Tās divas spēles nevarētu notikt Zaudētāju Spēlēs? :? Un kā ir ja man ir nepāra skaita komandas? Vai var pievienot vēl vienu "No Team", lai būtu pāra skaits? Tādējādi viena komanda tiktu uz priekšu uzreiz! :?

c.live

Edited by c.live
Link to comment
Share on other sites

nūj;a, bet wikipedia arī kaut ko murgoja par nepāra skaitļiem, ne tikai par tiem, kuri ir ar kvadrāta pakāpi... un šeit: http://www.printyourbrackets.com/ ir tabulas visādām komandu skaita kombinācijām, tai skaitā vēl citās onlainā sastopamajās vietās. ar komandu skaitu 4,8,16,32 tabulu uzģenerēt ir viegli, bet īsti neizprotu kā ir ar cita skaita tabulām :\

Link to comment
Share on other sites

nu ņemšu piemēru 5 komandas

sadala pa pāriem (randomā) un pāri paliek 1 tīms, kas jau automātiski ir 2. kārtā ( citu variantu neredzu )

ar visiem nepāra tā vari darīt.

amm ar 10 it kā grūtāk izdomāt bet visu dari no beigām ( e.g. fināla )

2 + 2 + 4 + 2 ( pēdējās divas spēlē savā starpā un uzvarētājs dodas pie viena no pāriem ), bet atlikuma 1 gadījumā notiek princips par automātisko tikšanu 2. kārtā.

Link to comment
Share on other sites

nū ja nebūtu uzdevums izveidot tabulu, kas darbojas tāpat ka no tās lapeles ko rādīju, tad jau nebūtu problēma.. varētu tā, ka liekās komandas vnk sāk no Zaudētāju Gala.. :? itkā jau visam tam pašam vajadzētu sanākt.. :? beet varbūt arī nē :D

Link to comment
Share on other sites

nu, ja tev ir 10 komandas, tad ir jāņem tuvāko skaitļa divi pakāpi, kas ir lielāka par 10. šajā gadījumā 16. izdalām uz 2, tas nozīmē, ka būs 8 spēles: 6 komandas automātiski tiek tālāk bez pretinieka, bet 2 pāriem ir jāizspēlē šīs te atlikušās 2 vietas. un šie 2 zaudētāji, tad arī pārspēlētu loser bracket. tāds būtu mans sazarojums.

Link to comment
Share on other sites

pagaidām kopējo finālu un pusfinālu skaitu es ģenerēju pēc formulas log2(x/2)-1, tas tā kā strādā, bet jāuzlabo mans ģenerators, lai visi tiek upper bracketā spelēt. oO un tad zaudētāji go uz lūzeru galu. tad būs iespēja visiem nodrošināt spēli vismaz 2 reizes.

Katrā ziņā jāpacīnās. Ja būs progress ziņošu ^^

Link to comment
Share on other sites

BUMP!

Matematika - iemesls, kapeec es nebushu labs programmeetaajs :DD

Jautajums matematikiem un logiski domajosiem cilvekiem: ir jaizdoma matematiksa formula, kuraa nodefinejot mainigo x iegust attiecigu rezultatu, piem: y

ja x ir 4, tad atbilde ir 2, ja x ir skaitlis no 5 liidz 8, tad atbilde ir 4, ja x ir skaitlis no 9 lidz 16, tad atbilde ir 8, ja 17 utt. tad atbilde ir 16

y vertibas var but ar komatu. itka jau ar x vertiibaam 4, 8, 16, 32 dotu ara vesalus skaitljus :?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...