Jump to content
GIGN Forum

.dem


Haiduk
 Share

Recommended Posts

atceraties, ka mani nobanoja Dizzy : reason : Pimpis! Macho teica ka man raustiijaas teemeklis!! Un tad var secinaat, ka esmu nobanots par aim!!

6itas demo paraada, ka Dizzy kljuudiijaas!! ES vismaz taa ceru!! Demo ieraxtaa man bija pings ap 120, jo tas bija LT serveris! Nav jau ilgs tas demo, bet beidzaas mape!

Vnk es gribu, lai man nonjem ban, jo neesmu 6eit GiGn 4iitojis, nekad!!

Kr4 to demo nevar ielikt ne parasti ne kaa .rar , ko lai safiiree??

Link to comment
Share on other sites

lol, nu ja, es domāju ka tādam loģikas magnātam, kā tev, Dr. Pain, tik elementāru loģisko ķēdi jau nu vajadzēja saprast. Tak skaidra lieta, ka puisis nav uz gigna čītojis. Simtprocentīgai skaidrībai tikai nepieciešams demo no cita servera!!!

Link to comment
Share on other sites

ftp://ftp.trubaz.com/Misc/Haiduka%20DEMO/

tur es ieliku 2 demo, ar nosaukumu 'haiduk' - LT serverii

'Haiduk vs Evil' - Drulle Serverii, kur man pa6am bija jaaciinaas ar 4iteri, kuram bija aims! - taa tiiri neko!

Ps. man kkas nogljukoja kad connect`ojos drulle, un mans virin6 skreeja un skreeja.....neturot W pogu, kr4 pa6i redzeesiet, kaa bija!!

Link to comment
Share on other sites

Haiduk es tevi izglabshu no masveidiigas iznjirgashanas un tiekshu tev divas lietas:

1. Ja tu esi nobanots un tu veleis pieradit to, ka tu neesi pie vainas, ir jauzrada DEMKA NO cs.GIGN.lv SERVERA KURA TEV IZBANOJA un janorada links uz to (izmanto http://www.gign.lv/viewdemo.php lapu, kura atrodas hltv demku ierkasti). ja tavs demkas tur nav, tad atvaino ... neko nevaram lidzeet. nekadu citus svereru un pashierasktiitas demkas te netiks izskatiitas.

2. BAAC BESII ARAA TADI KA TU KAS PIEKAKAA TRUBAZ.com ar pilnigi nevajadzigam lietaam.

Link to comment
Share on other sites

Haiduk es tevi izglabshu no masveidiigas iznjirgashanas un tiekshu tev divas lietas:

1. Ja tu esi nobanots un tu veleis pieradit to, ka tu neesi pie vainas, ir jauzrada DEMKA NO cs.GIGN.lv SERVERA KURA TEV IZBANOJA un janorada links uz to (izmanto http://www.gign.lv/viewdemo.php lapu, kura atrodas hltv demku ierkasti). ja tavs demkas tur nav, tad atvaino ... neko nevaram lidzeet. nekadu citus svereru un pashierasktiitas demkas te netiks izskatiitas.

2. BAAC BESII ARAA TADI KA TU KAS PIEKAKAA TRUBAZ.com ar pilnigi nevajadzigam lietaam.

Es samekleeju savu demo, noskatiijos, jaaa, peec 2 Hs mani noBanoja aztec mapee!!! Zjeel, man bija tas demo, bet peec tam man Pc aizraava ciet!! Pazuda!!

Es ta4 tecu Macho, lai noskataas, ka esmu aptuveni 17 minuutee connectojies!! A vin6 nenoskatiijas!! ES jau neesmu vainiigs, ka vinji neskataas, es biju Topikaa visu siiki apraxtiijis, pat demo Url biju piemetis!!

Link to comment
Share on other sites

Macho, tad tu laikam paliec pie taa, ka es esmu 4iiters????, jauki!!!

saproti pareizi... tevi izbanoja par chiitoshanu, tu nespeej pieraadiit preteejo, taatad laikam jau chiitoji

p.s. domaaju, ka pieraadiit preteejo tev nemaz vairs nav iespeejams, taapeec iesaku samierinaaties (un apmierinaaties) un dziivot taalaak... Mosh paarej no cs uz kaadu forshaaku speeli (iesaku "Commander Keen 4")

Link to comment
Share on other sites

saproti pareizi... tevi izbanoja par chiitoshanu, tu nespeej pieraadiit preteejo, taatad laikam jau chiitoji

p.s. domaaju, ka pieraadiit preteejo tev nemaz vairs nav iespeejams, taapeec iesaku samierinaaties (un apmierinaaties) un dziivot taalaak... Mosh paarej no cs uz kaadu forshaaku speeli (iesaku "Commander Keen 4")

A varbuut tu gribi 1vs1???? ar HLTV

Link to comment
Share on other sites

test2 ir tik zeeliigs pret njuubiem, pilniigi prieks

Un tu sevi uzskati par baigo PRO..... psc..... noskaties DEMO ar AUSTINJAAM, kas juus visi boti, ka nedzirdat, ka visus panjemu uz skanju!!!! tas ir kkaads, ble.... truukst vaardu!!!! Jums taas buutu jaasaprot, Gign ir vieniigais serveris, kur speelee ar Galvu nerashojot, panjemot uz skanju, + veel radaraa laba orentaacija!!! nu 4alji, kur ir analiize, par maniem demo??? nu, baacccc

Edited by Haiduk
Link to comment
Share on other sites

vai tas kaukaadaa veidaa pieraadiis, ka nechiitoji... Saproti, es labpraat tev paliidzeetu, ja patieshaam neesi chiitojis, bet arii speeleejot ar mani 1vs1 tu nevareesi pieraadiit, ka toreiz, kad speeleeji uz gign un tevi nobanoja, tu nechiitoji

Saprotu Pain, bet nu kas man cits atliek!!! Esmu bezspeeciigs, ja buutu 4iitojis, sen jau buutu nomainiijis to DAM Ip, man mdsl!!

Link to comment
Share on other sites

nu nekaadi nevaru paliidzeet smiliez.de_1343.gif

p.s. vieniigi varu ieteikt nomainiit niku un IP

p.p.s. kaukaadiigi esi radiijis man uzticiibu shitik centiigi meegjinot pieraadiit, ka nechiitoji

p.p.p.s. bet varbuut tu to vienkaarshi dari taapeec, ka zini, ka preteejo neviens nespees pieraadiit (kas buutiibaa arii nav nepiecieshams)

Link to comment
Share on other sites

nu nekaadi nevaru paliidzeet smiliez.de_1343.gif

p.s. vieniigi varu ieteikt nomainiit niku un IP

p.p.s. kaukaadiigi esi radiijis man uzticiibu shitik centiigi meegjinot pieraadiit, ka nechiitoji

p.p.p.s. bet varbuut tu to vienkaarshi dari taapeec, ka zini, ka preteejo neviens nespees pieraadiit (kas buutiibaa arii nav nepiecieshams)

nu negribu mainiit to niku un Ip, ar to, 6iem 2, es saaku speeleet CS! Bet vismaz prieks, ka kaads saak mani atbalstiit!! paldies, Pain! wink.gif

Edited by Haiduk
Link to comment
Share on other sites

atkaartoju jau kuro reizi: vinsh toreiz nechiitoja, es biju klaat. vinjam vnk ir mega friikaini liels sensivity, kas arii radija aizdomas un dizzy nobanoja vinju uz aizdomu pamata ar ideju, ka, ja suudzeesies, tad apskatiisies kaartiigi(bet nu meerkjis vinjam toch friikaini leekaaja, bet es esmu atskatijies uz Set. kursh speelee arii mega sensivity un zinu kaa tas izskataas)

un viss jau buutu bijis labi, ja Haiduks buutu normaali uzrakstijis suudziibu, ko vinsh neizdarija un peec tam tik arvien dziljaak un dziljaak brauca auzaas.

nezinu kaa, lai risina sho gadijumu. smiliez.de_1343.gif

Link to comment
Share on other sites

atkaartoju jau kuro reizi: vinsh toreiz nechiitoja, es biju klaat. _________vinjam vnk ir mega friikaini liels sensivity, kas arii radija aizdomas un dizzy nobanoja vinju uz aizdomu pamata ar ideju_____________, ka, ja suudzeesies, tad apskatiisies kaartiigi(bet nu meerkjis vinjam toch friikaini leekaaja, bet es esmu atskatijies uz Set. kursh speelee arii mega sensivity un zinu kaa tas izskataas)

un viss jau buutu bijis labi, ja Haiduks buutu normaali uzrakstijis suudziibu, ko vinsh neizdarija un peec tam tik arvien dziljaak un dziljaak brauca auzaas.

nezinu kaa, lai risina sho gadijumu.? smiliez.de_1343.gif

Jaa Bijach bija tobriid mapee, vin6 konectojaas ap 10min Aztecaa!! Sensat _ man ir 20, taa tiesa!! Biezji, man serveros prasa : Haiduk, kaads tev sensat.....!!???

____ bet lieta jau taada ka Dizzy speeleeja pie T visu mapi, bet es pie CT, es nezinu, kaa vin6 redzeeja manu sens_____ ES labpraataak domaaju, ka tika uzlikts par 2HS uudenii!! Bet tas REASON consolee, to nesaprotu!!

Edited by Haiduk
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...