Jump to content
GIGN Forum

Hattrick.org


HoLLow_LiFe
 Share

Recommended Posts

Ir ieteikums pirkt vecus džekus (29+) un cerēt ka viņi netraumēsies :) parasti šādam variantam pozitīvo pusi spēlē augstā spēlētāja pieredze, kas var pamatīgi ietekmēt spēlētāja sniegumu. Attiecīgi vecajiem ir arī algas zemākas un TSI zemāks... protams, vienā brīdi arī skills krītas, tāpēc ir jānoķer īstais moments kad notirgot un ņemt citu veco vietā. Šādi te viens čalis pa pirmo līgu ilgi dzīvojās un arī hattrick masters spēlēja... ā un vēl iesaku jau savlaicīgi izvēlēties LV džekus, kurus tu trennē, jo viņiem pie liela TSI būs krietni mazāka alga nekā ārzemniekiem. Tici man, kad tev čalim alga būs 50kLs, tad lieki 10k nedēļā būs diezgan laba nauda :)

Link to comment
Share on other sites

kā jau tev ieteica, atlaid vai pārdod. no 30+ jēga ir tikai tad, ja viņi ir pietiekami labi savai netrennējamai pozīcijai.

man viens 32 gadīgs pagājšnedēļ iesita 4 vārtus. jo viņš ir standartu speciālists. ar maģiski prasmi standartos un pārdabiski aizsardzībā (piespēlēs apmierinoši, kas arī btw ir svarīgi). latvietis. alga 6765 nedēļā. tāpat abi divi flangeri ir pāri 31. vispār drīz būs jādomā par maiņu. problēma ir tajā, ka normālu latviešu spēlētāju tirgū ir maz. hattriks ir veicis šādas tādas pārmaiņas un vairāki vecie spēlētāji (kuri nodarbojās arī ar skilltreidingu vai daytreidingu - tagad tas vairs nav tik populāri) aizgāja.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kā veicās ? Pats atpakaļ VI līgā garlaikojos. Kausā 3 kartā tikku , bet ir kādi 5% kad tikšu uz ceturto. Pašlaik trenēju vārtusargu Latvijas U-20 komandai pašlaik labas izredzes viņam un tikko iegādājos zviedru vāročiku arī labs un ar potenciālu.

Link to comment
Share on other sites

Kausā otrajā kārtā izkritu, nesaprotu kādā veidā, čalis bija vājāks par mani, arī taktika viņam bija samērā dīvaina, lai neteiktu haotiska. Nākamā sezonā būs megagarlaicīga, grupā tikai 2 reāli spēlētāji, es un tas otrs, pārējie visi boti, kurus vinnēt nav nekādu problēmu. Nesaprotu kapēc viņi tāda veida grupas nemet kopā, jo gan jau ne man vienīgajam tāda situācija grupā. Ar pieaugušo komandu dīkstāve, baigi spiežu uz jauno komandu, pagaidām 4 vieta 12 komandu konkurencē un ļoti lielas problēmas ar jauna vārtsarga meklējumiem.

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām turos kausā, abas spēles ar palielu pārsvaru vinnēju.

Bet man 4. līgā galīgi neveicas jau otro sezonu. Pirmo sezonu nospēlēju 4. līgā uz otro vietu. Iepriekšējā paliku 6. Bet pārbaudes spēli 6:0 saliku.. :D

Link to comment
Share on other sites

vo, te takal kaut kas notiek :)

tikko 3. kārtu, laikam 3. kārtu izcēlu, nereālā spēlē, biju lūzera lomā pirms spēlēs un nekas neliecināja, ka varētu vinnēt, ja neskaita to, ka guvu pirmais vārtus, pēc kuriem dabūju 2 pretī + nebiju maiņa salicis, tāpēc pēc traumētā aizsarga noņemšanas paliku 10 vīru sastāvā, 2. puslaikā vēlvienu aizsargu savainoja - 9 vīru sastāvs. tomēr 90. minūtē paguvu iesist golu, un papildlaikā man aizsargs ielika brīvsitienu patālu. vinēju :)

šodien nopirku aizsargu, jo 2 aizsargi ārā no spēlēs un vajag vēlvienu jauno, ko trenēt augšā, tagad jau komandā 4 20gadnieki, kurus trenēju aizsardzībā. būs ok es domāju. plāns vēl kādus pāris nopirkt un tad ar maiņām spēles laikos paralēli trenēt kādus 8-10 aizsargus.

esmu paaugstināts uz 5. līgu, tāpēc ko gaidīt no sezonas nezinu, bet zinu to, ka neizlidošu, jo uzliekot vieglu spēli (kamēr kausa spēles, grupas spēlēs lieku viegla spēle), normāli džeki cīnās. komandas noskaņojums gan ir depresīvs un nav tālu līdz sibīrijai, bet no otras puses, pirmo reiz esmu pārvarējis 1. spēli kausa spēlēs un diezgan tālu ticis, vinētas 2 spēcīgākas komandas, nākamā spēle gan izskatās bezcerīga, teiksim tie paši 5% ka vinēšu.

Link to comment
Share on other sites

kausa speelju rezultaati ir atkariigi no taa vai uzliec sastaavu...

ja pretii kausaa busu bots un tu nebuusi uzlicis sastaavu znachit zaagjis..

ieprieksheejaa sezonaa aizkapaajos liidz 6 kaartai kausos, liidz sanaaca speeleet ar virsliigas komandu kurai pakaasu ar 0:2 http://www82.hattrick.org/Club/?TeamID=231906

shogad gan izkritu jau 2 kaartaa

pamazaam izpaardodu savus pasaules klases aizsardziibas speeleetaajus http://www82.hattrick.org/Help/Rules/AppDe...amp;ll=13#skill un iepeerku jaunaakus, jo plaanaa shogad sapirkt jaunaakus ar labu starta poziiciju un saakt kachaat no jauna (5 liiga ajau seezhu 4 sezonu un domaajams kameer neatjaunoshu sastaavu tikmeer turpat seedeeshu)...

Fanu klubs: 2 358 biedri

Fanu noskaņojums: neprātīgā sajūsmā

Sezonas cerības: Mums jābūt četriniekā

Pieejamie naudas līdzekļi: 1 525 869 Lats (1 585 970 Lats)

Sponsori: neprātīgā sajūsmā

Link to comment
Share on other sites

6 kārta? impressive, man pašam augstākais ir tikai līdz 8 kārtai. nu tur uz kausu baigi jākoncentrējas lai tik tālu tiktu, bet grupa ir ļoti smaga, vairākas spēcīgas komandas un reāli vāja ir tikai viena, manā grupā ir arī Latvijas U-20 trennera personīgā komanda ar kuru iepriekšējā spēlē nospēlēts neizšķirti, taču pēc reitingiem pakāšu. tā ka būs smagi līgā un uz to arī koncentrējos jau otro sezonu pēc kārtas. es vēl kādas pāris kārtas varēšu kausā turēties uzliekot pamatsastāvu + manus trennējamos, kuri arī nav metami zemē. ja satraumē kādu no pamatsastāva tad gan ir dirsā. pagājšezon bija smagi, viena trauma pēc otras.

Edited by Outlawz
Link to comment
Share on other sites

vienkaarshi lieliski, ieprieksheejaa speelee 2 chalji satraumeejaas taa, ka nevar speeleet + viens, ka var. shodien to chali arii nolika pie vietas, plusaa veel jauno aizsargu nopirkto. bljed, man nebuus ko likt uz speeli vispaar.

mauciiba.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...