Jump to content
GIGN Forum

Athene


Muhamed Alli
 Share

Recommended Posts

nax kkas ir jaraksta? pinky vari iet 3majas talak piedrazu tavu viedokli :) man patik vina video un viss chaur rasma, ja tev nepatik neskaties tev neviens neliek.... taspats es klausos hh es nestaigaju pa ielu un nedauzu saldos del ta ka vini klausas klubnikus un neklausas ka jaklausas ir hh....

someone? kads var iemest link kur nav jaregojas? :???

Link to comment
Share on other sites

Inc23, jā, noteikti, tāds sitējs un vēsais, šitādam ņemtu un nodīrātu ādu no kauliem, jā jā, protams. Tu salīdzinot ar viņu esi nulle, neesi izdarijis pat ne vienu simtdaļu tā ko viņš ir iespējis. Zinātu tu, ka visa šī ķēmošanās ar Athene tēlu, ir tāds veikls gājiens cīņā pret interneta cenzūru. Ja ne viņš pats, viņa video ar šādu saturu (lamuvārdi un provokācijas) neatrastos youtubē. Par to ka čalis ir pats uzrakstijis grāmatu, un ir viens no zināmākajiem gameriem pasaulē (Rietošā zvaigzne protams, bet savulaik viņš bija patiešām slavens un dikti oriģināls) labāk nerunāsim, daudzi uzķeras ka viņš ir tāds tizlenis un ņerga kā izskatās, laigan paīstam viņš ir sakarīgāks par šiem pašiem ''hateriem''

Link to comment
Share on other sites

neizlasiju gan, bet pēc atgādinājuma izlasiju, okaj, šis indivīds varbūt nebūs tas īstais, jo viņš tikai pietēlo, lai gan tādu, kas netēlo netrūkst :thumbsup:

zinu vienu čali tepat lv, kas tā mēsla dēļ padirsa riktīgi reālu sievieti...

A : ko dari?

B : wow

A : varbūt velti arī viņai kādu brīdi?

B : a kas ar viņu?

A : nu pēc tā kā viņa ar mani runā es pilnīgi jūtu, ka viņai tu sāc pieriebties ar to wow.

.....laiks gāja, kad padirsa tad sākās sūkstīšanās, ka viņa tāda un šitāda, kaut gan reāli pats vainīgs.

Es pieļauju iespēju, ka viņš šo pat izlasīs, tad nu lūk lasi laimīgs :thumbsup:

būtībā šitā pat būtu figņa padirst vairāku gadu attiecības, ir vel nopietnākas problēmas citiem :D

----

būtība nafig es cepjos, it's ur own choice.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Haha. :lol: Bet, jā, WoW's ir baigais laika rijējs. Agrāk baigi fanoju par WoWu, ieteicu vienam čomam, šis pamēģināja - iepatikās, un nopirka spēli.

Long story short, tagad viņu IRL visi pazīst kā Priesteri. :thumbsup: Bēdīgi, vispār...

Tāpēc labāk nemaz nesākt. Protams, cilvēki jau ir dažādi un cits var visu apvienot, bet nu tas tā.

Edited by Butcher^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...