Jump to content
GIGN Forum

Kuru Videokarti


CreativeNemesis
 Share

Recommended Posts

Tātad, man ir izvēle starp 2 videokartēm GeForce 8400GS un ATi Radeon HD 4550 - Kura būtu labāka

( es zinu kad pirmstam jav kko līdzīgu ( atkārtoju - Līdzīgu ) biju iespamojis , bet tad izrādijās ka man nebij 1GB ram un vajadzēja skatīties uz nVidia, bet nu tākā man tgd ir tas 1GB , ko ņemt !? )

nu jā , viss jau ir pateikts , jūs tik sakat...!

( sakat par overall nevis ka viņa tur varētu būt labāka tur , un tur un tur... + es pameklēju sitajos Manufacturer's HomepageOss un nu ... tur īsti ar to Compare šaizi nekas labs nesanāca... ( ar XFX , tur nebij 4550 modelis , PNY vsp nevareju atrast kur compare , Gigabyte - nu es pat neatradu nevienu videokart ( varbut ka es kkādā viņu side page or something like that biju... hvz.. ) )

Link to comment
Share on other sites

bet tur bija ka ka minimum system memory required 1GB - links vēl ja vaiga http://www.amd.com/us/products/desktop/gra...quirements.aspx

Edīt - Man brālim būs jauns portatīvais , vinam būs ati radeon hD 4330 mobility videokarte 512MB ( 2.1Ghz core 2 duo , 4 GB ram ) kā būs ar spēlēm , 'vins gribot kādu Dirtu 1 vai 2 uzraut.. ?

Sitas Edit ir atsevišķi

Edited by CreativeNemesis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...