Jump to content
GIGN Forum

Sp[a]nky[z] Acc


spankyed
 Share

Recommended Posts

Sveikiņi!

Sauc mani par Edgaru, 23 gadi, spēlēju war3 serverī apmeram 3mēnešus ar nicku sp[A]nky[Z], spēlēju daudz apmēram 5h dienā, domāju daudzi mani pazīst no pub jo iepriekš spēlēju tur,domāts no vecajiem biedriem piem: plavec, corsed,Huseins,good men , plikais utt , pārējie arī mani (tieši war3 serverī).

Kādēļ vēlos tiesības?

Nav patstāvīgu adminu no rītiem,es parasti esmu no 9-11 vismaz.

Tas ir tas kad visi skillzori naak un domā paka4āties

daudz pingeru, ff, un nenobriedushie kas lamājas nonstop

Vēlētos, xk, xgag, xb, xslay, xslap, xchat komandas, lai varētu parādīt īsto vietu čīteriem,pingeriem, misiju nepildītājiem un rasistiem + mat lietotājiem utt.

Nav man pieredze kā adminam,bet esmu viens no čaklākajiem postotājiem sadaļā aizmukušie 4īteri war3 

uz war 3 serveri Rekomendētu laikam plikais.

Ceru uz atsaucību!

Edited by spankyed
Link to comment
Share on other sites

Vecums mani mazliet pārsteidza, jo tas ir neraksturīgs uzvedībai forumā, serverī. Mazliet māc šaubas par čīteru atpazīšanu, bet tam es šobrīd nevēlētos vērst lielāko uzmanību.

Es neatbalstu Tevi šai kandidatūrai un savas domas nemainīšu.

P.S. Tu neesi vecais labais humors?

Link to comment
Share on other sites

Piebildīšu tikai, ka xb šim čalim vajag dot, kaut vai tikai tāpēc, ka regulāri ir manāmi posti no viņa Aizmukušo čīteru sadaļā par kārtējiem aimwhpro serverī. Spēlētājs zināms, ir spēlēts kopā jau gadiem un palicis atmiņā kā pozitīvs spēlētājs. :thumbsup:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Tagad saaku atkal spelet war3 serverii, jo kompis +/- normaali saaka iet... Nu nedaudz lagi ir, bet nu...

Chalis zinu spelee labi, GIGN komuunaa apgrozas jau labu laiku. Un jauns admins nenaaktu par skaadi..

REC!

EDIT : 1337 posts

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...