Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

īstenībā nav arī jābūt latvietim. Ir tikai jārada ilūzija, ka tu esi latvietis :)

Izkrita Deathbringer's will, /roll'oju, vinnēju, pēc tam viens furry (jā furry) mani nomētāja ar 10 tonīgiem vārdiem, aprakstot manu māti.

Jā, es apzinos, ka, iespējams, furry warriori no šī trinketa iegūst mazliet vairāk nekā mm hunteri, bet šis nav nekāds guild loot council runs. so stfu.

To arī viņam pateicu un radās jauns ieraksts @ ignore list.

^_^

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

da come on, šitā man TBC reāli ieprikolīja trinkets no Gruula, ģildē 101 rougs un warrior, kā vēl citi melee DPS+hunteri, kam to trinketu vajag, un tā kā "šamaņi vismazāk no viņa iegūst"(kas bija pilnīgs bullshit, jo tas trinkets bija 2. labākais ingame priekš enhancement), tad es viņu tā arī nemūžam nedabūju no kādiem 20 dropiem...

Link to comment
Share on other sites

Nu tad tā. Prepaids nesen beidzās, līdz ar to ņemu WoW pārtraukumu līdz vasaras beigām. :) Tikmēr drošvien ik pa laiciņam uzspēlēšu kādu free 2 play mmorpg :)

P.S turpmāk par jaunumiem wowā lasīšu šajā topikā :D

Edited by w2dc
Link to comment
Share on other sites

Es tikai gribēju pateikt, ka 4/5 no dk ir atsaldēti morons.

Nehuj bllizards atļāvis needot uz shield block rate gear ffs

Un nehuj viņi tik daudz, ka katrs otrais party ir ar viņiem

Tā blizzarda sistēma ir vnk pakaļā un druids nevar needot uz spirit cloth, jo redz viņš to var uzvilkt, bet ja party nav clothera un puse saspiez de tad nevar paspēt pateikt, ka vajag, bet nē dk var needot uz shield block rate gear

Paldies par uzmanību :)

Link to comment
Share on other sites

Es vispār ienīstu DK, pilnīgi mierīgi varēja prosta iedot šamaņiem Plate un enhancement par tankiem pataisīt, nevis pilnīgi visus enhancement raid bonusus prosta iedod DK(Agility+strength, Melee Haste, +10% Attack power) pilnīgā bezsakarā, it kā citu kaut ko nevarēja izdomāt, ok, saprastu 1 totēmu bonusu iedot, bet ne jau abus totēmus + vēl 10% AP. DK vienkārši sapisa šo spēli diezgan daudz. Balanss iekš PvE ir zudis, DK visās malās DPSo un uzdod tupus jautājumus, ko pat hunteri zina, lai gan bija plānots, ka viņi tankos. Tanko viņi diezgan sūdīgi, retais sajēdz ko dara un tāpat priekš ICC viņi lāga neder, dēļ debuffa.

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Nehuj bllizards atļāvis needot uz shield block rate gear ffs

Un nehuj viņi tik daudz, ka katrs otrais party ir ar viņiem

Tā blizzarda sistēma ir vnk pakaļā un druids nevar needot uz spirit cloth, jo redz viņš to var uzvilkt, bet ja party nav clothera un puse saspiez de tad nevar paspēt pateikt, ka vajag, bet nē dk var needot uz shield block rate gear

Paldies par uzmanību :)

Līdzīgi ir ar hunteriem. Piem nereti kāda leather manta ir 3x labāka nekā mail. Vnk besī, ka nevar rollot uz citu armoru tipiem. GG blizzard.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir labi ka randomaa nevar needot uz citiem tipiem, jo citaadi kads pimpis hunters noneedo visu leatheru ko vajag druidam/rogam un peec tam savaac arii mail itemus. Kaa tev patiktu, piemeram, ja tu butu mags un uz tavu cloth needotu arii druidi un shamanji jo vinjiem tas ir upgreids?

Premade grupas ir cita lieta, tur var visu needot.

Edited by 665
Link to comment
Share on other sites

randomaa nevar needot uz citiem tipiem, jo citaadi kads pimpis hunters noneedo visu leatheru ko vajag druidam/rogam un peec tam savaac arii mail itemus. Kaa tev patiktu, piemeram, ja tu butu mags un uz tavu cloth needotu arii druidi un shamanji jo vinjiem vins ir upgreids?

Premade grupas ir cita lieta, tur var visu needot.

Es varbūt izklausīšos pēc baigā pidara, bet es pēdējā laikā no pēdējā bosa nīdoju visu ko varu nonīdot. Kāda šķirba, ka nav labi tā darīt, tāpat viņi ir uz cita realma un man tomēr naudu vajag :D Un no visiem pārējiem bosiem nindzoju aitemus ar tekstiem, ka priekš offspeca vajag.

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

randomaa nevar needot uz citiem tipiem, jo citaadi kads pimpis hunters noneedo visu leatheru ko vajag druidam/rogam un peec tam savaac arii mail itemus. Kaa tev patiktu, piemeram, ja tu butu mags un uz tavu cloth needotu arii druidi un shamanji jo vinjiem tas ir upgreids?

Premade grupas ir cita lieta, tur var visu needot.

Nu istenibaa butu vienalga, ja es buutu rogs un hunters panjemtu piem kkadu leather belt. Ko vajag to vajag.

Link to comment
Share on other sites

Man slinkums visu sakārtot. MSBT(tas combat text addons) profails bija nočakarējies. Parasti man viņš rāda tikai incoming dmg/heals un abilitijus, kuriem ir beidzies cd, bet tagad rādija visu iespējamo(un velpietam pretīgā fontā). Nebija laiks salabot.

Biju pārskatījies @ bnet un man subskripšens beidzās šodien, nevis nākammēnes(kaut kā likās, ka būs līdz jūlijam)

Tad nu es paņemu vasaras pauzīti. B)

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...