Jump to content
GIGN Forum

World Of Warcraft


cSpoks
 Share

Recommended Posts

:thumbsup:

ar sirds darbības uzlabošanu es nodarbojos katru vakaru skrienot, savādāk bezmiegs.

Tas tā, for pure pleasure. :mIm:

tikko roflstompoju os 3d un tiku pie nightfall titula. :khehehe:

btw, kas vainas dorf sievietēm? Vari justies +- unikāls, jo reti kurš tādu rollo.

Link to comment
Share on other sites

Tas tā, for pure pleasure. :mIm:

tikko roflstompoju os 3d un tiku pie nightfall titula. :khehehe:

btw, kas vainas dorf sievietēm? Vari justies +- unikāls, jo reti kurš tādu rollo.

Es 3. čaram vakar norāvu titulu. Nu jau kādas 8 reizes pildīts OS +3D, jo reāli tas ir vienīgais PUGs, ko uz mūsu realma var savākt... :D

Link to comment
Share on other sites

:D + nesmuks tittle ;[

liels uzdirsiens inc.

BTW, pirms ICC patch es arī jau biju dabūjis savu "of the Nightfall". Vēl bez tā, tā kā realms bija miris tad 3atā gandrīz izgājām OS. Mini bosus atsitām, bet priekš Sartharion pietrūka DPS, lai līdz berserkam atsistu =(. Nu labi, cik nu gandrīz, 600K HP palika :D

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Ahaha kā es zviedzu par visiem šitiem titliem, explorer vispār vāks.

Atceros, kad parādijās pirmie kingslayer titli, visi skraidija apkārt un čurāja biksēs.

Vienīgais pve tituls kas ir tīri cērtams - Immortal, varbūt arī Insane, bet tur tiešām jābūt negudram lai viņu dabūtu.

Vot arena tituli ir kautkas. Normāls + epeenam un smacīgs pirdiens sejā visiem ņūbiem.

Link to comment
Share on other sites

Atceros, kad parādijās pirmie kingslayer titli, visi skraidija apkārt un čurāja biksēs.

Vienīgais pve tituls kas ir tīri cērtams - Immortal, varbūt arī Insane, bet tur tiešām jābūt negudram lai viņu dabūtu.

Vot arena tituli ir kautkas. Normāls + epeenam un smacīgs pirdiens sejā visiem ņūbiem.

Nu man patīk vēl "the Argent Chamption", bet jā , piekrītu. Ir tie Title pastulbi.

Link to comment
Share on other sites

Agree!

Šis tituls ir iemesls tam, ka es beidzu reidot, jo manā ģildē vienmēr atradās kāds idiots, kas visu nopisa(slack, dc vai kā savādāk). Un uzreiz sākās nodiršana. un gdrāma. :)

Link to comment
Share on other sites

Šis tituls ir iemesls tam, ka es beidzu reidot, jo manā ģildē vienmēr atradās kāds idiots, kas visu nopisa(slack, dc vai kā savādāk). Un uzreiz sākās nodiršana. un gdrāma. :)

l2p

Un visi Realm First! title ir baigi labie. King's Bane, Death's Demise, etc.

Link to comment
Share on other sites

da sūds tas maunts, uz vaboles skraidīt vislaik, un tas maunts nav tikai kādiem 20 cilvēkiem. Tas maunts prosta ir dabūjams, kā kaut kāda Ahn Qiraj vārtu atvēršanas sastāvdaļa, kas ir iespējams tikai uz pilnīgi jauniem realmiem. Tas, cik daudziem būs ir tīri atkarīgs no cilvēku aktivitātes jaunā realmā un vēlmes to mauntu iegūt...

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...