Jump to content
GIGN Forum

Desing


COLE
 Share

  

18 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

redzi... neesmu es nekaads supergaumes un stila dzheks bet man liekas ka kraasas galiigi neiet kopaa.... ja nu vieniigi moshka pirmajama variantam ... bet tad ariii.... manupraat tur augsha vajag kautko pietiekoshi abstraktu - tur nevajag buut nekam tik konkreetam kaa dzheku muulji..... (manas domas) - un pashreizeejais sviestinsh ir pietiekoshi abstrakts + labi saderas ar paareejo dizainu kopaa....

Link to comment
Share on other sites

ceturtais variants tiiri patiikami izskataas... vienkaashi un saprotami... paareejie ir nedaudz paarbliiveeti ar nevajadziigo.. dry.gif lai gan nau mana dariishana, vnk izsaku savas domas par puisha talantiem, un iesaku to labaako... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Njaa, nu nevar uztaisiit kaut ko, kas citiem patiktu, ja nezin vinju domas.

Nu ja macho saka, ka vajag abstraktu...

Kaa buutu ar Flash?

P.S. Vienk man briizhiem darbaa nav ko dariit, nu tad es arii njemu un nodarbojos ar "muljkjiibaam".

Link to comment
Share on other sites

flash? tipa muuviju?

ja bildi tad jau var... vieniigais sheit ir viens miinuss... visi pie pashreizeejaa jau ir pieradushi un tev vaidzees uztaisiit kautko superiigu lai tas paarspeetu shito. Bet meegjinaat jau var.... tik netaisi kaut ko zalju vai dzeltenu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...