Jump to content
GIGN Forum

Iepazīsimies?


entw
 Share

Kur/Kā iepazinies.  

102 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Topiks var sanākt ļoti interesants un pamācoš, protams, ceru, ka nesāksies offtopiks un topikus vienkārši aizslēgs, jo tad tas nerullēs.

Tātad, piedalamies aptaujā, vēlams no katra pa vienam postam, nē nu kaut ko piebilst var (ai, kurš vispār lasīs šos ūber-noteikumus)

Protams, lielākai daļai no mums ir draudzenes (nejau sievas, joptvai), un vienkārši interesanti būtu palasīt kur un kā katrs iepazinās.

P.S. Laimīgu Jauno Gadu :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Patika reiz divas dāmas, kādu laiku satikāmies, bet es nejutos īpaši laimīgs - satiekot viņas man neaizrāvās elpa un skūpsta brīdī pasaule joprojām turpināja griezties. Tā nebija mīlestība - es nevarēju ilgāk mānīt sevi un citus. Pirmo reizi bija ļoti sāpīgi šķirties, taču otrajā reizē es laiku paspēju apstāties, taču joprojām, bija grūti sāpināt otru cilvēku.

Patiesībā, es gribētu ar šo īpašo cilvēku kaut kur nejauši satikties un iemīlēties no pirmā acu skatiena. Es gribu būt traks viņas dēļ, es gribu, lai esot kopā apstājas laiks un lai nekam citam uz to brīdi nav nozīmes. Iespējams, ka dzīvoju pasakā, taču mīlestība ir tā lieta, kas piepilda sirdi un dvēseli un es nevēlos to piepildīt ar viltus smaidu, izlikšanos un liekuļošanu. Mīlestība man asociējas ar 2 cilvēkiem, kas skrien pa pļavu, vienkārši skrien un ne par ko nedomā.

Pagaidām esmu saticis 3 dāmas, kuras mani ir apbūrušas no pirmā tikšanās brīža. Viena ir bērnības draudzene, ar otro nekas nesanāca, bet trešo es personīgi nepazīstu.

Cerams, ka liktenis savedīs kopā ar kādu jauku cilvēku. :)

Link to comment
Share on other sites

Patiesībā, es gribētu ar šo īpašo cilvēku kaut kur nejauši satikties un iemīlēties no pirmā acu skatiena. Es gribu būt traks viņas dēļ, es gribu, lai esot kopā apstājas laiks un lai nekam citam uz to brīdi nav nozīmes. Iespējams, ka dzīvoju pasakā, taču mīlestība ir tā lieta, kas piepilda sirdi un dvēseli un es nevēlos to piepildīt ar viltus smaidu, izlikšanos un liekuļošanu. Mīlestība man asociējas ar 2 cilvēkiem, kas skrien pa pļavu, vienkārši skrien un ne par ko nedomā.

Pagaidām esmu saticis 3 dāmas, kuras mani ir apbūrušas no pirmā tikšanās brīža. Viena ir bērnības draudzene, ar otro nekas nesanāca, bet trešo es personīgi nepazīstu.

Cerams, ka liktenis savedīs kopā ar kādu jauku cilvēku. :)

Tu es baigais romantikjis.

Turpini vien taadaa garaa uzskatiit un Tev viss izdosies :)

Link to comment
Share on other sites

Mani no sīrupa izdzina, :( , :( un vēlreiz :(

edit: ah, Hyperboy, gribēju vienkārši kaut ko interesantu palasīt, jo pēc vakardienas tusiņiem mājās garlaikošana neiet kopā kaut kā, bet pikaso teksts ļoti aizrāva, nice. :thumbsup: šodien ārā vispār nevaru iziet, aaah. :thumbsdown:

Edited by entw
Link to comment
Share on other sites

Random tusiņā, pienācu, sāku jokot uzzināju numuru.. :superlol: Galvenais ir joki. Pieej klubā pie meitenes un rauj vaļā "Yo mama" jokos un viss slīdēs kā pa reni.

Uz ielas notika kaut kāds negadījums/situācija, ka bija iespēja iepazīties.. Es pis acī, KAUT KĀDA SITUĀCIJA.

Es iedomājos šito sīko tirliņu uz ielas kempojam avāriju, lai cietušās 12 gadīgajai meitai varētu numuriņu uzprasīt.

Beidz dročīt un iepazīsti.

Cik atceros tevi no šejienes arī izdzina. Moš tad tomēr pisies atpakaļ uz Sīrupu? :)

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Pieredze ar iepazīšanos ir diez gan liela tapēc varu teikt, ka iet klāt un plēst kaut kādus jokus ir stulbi, tu jau pirmajā brīdī sevi parādi kā nenopietnu cilvēku...aizmirsu, tev ir pārejas vecums, tavā vecumā tas pat varētu nostrādāt uz mazajām :D Uz ielas gan nekad neesmu mēģinājis iepazīties. Uz variantu iepazīties internetā es agrāk skatijos ar lielu skepsi, nekad to arī nedariju, protams viss jaunais ir interesants un gluži netīši vienreiz gan ir sanācis, pus gadu vienkārši kaut ko prikolijāmies, runājām par lietām, dzīvi, attiecībām(ne starp mums), kad vienā jaukā dienā pēc tā pus gada viņa burtiski pieprasija satikties, es visu laiku atteicu, čo ta galīgi nevilka, lai gan pēc bildēm bija acīm tīkama, turpinājās tas kādu mēnesi līdz es piekritu, nenožēloju, dzīvē izskatijās vel labāk kā bildēs un kas pats galvenais galvā nebija ķīselis, sākums draugi, draugi un protams vienā jaukā dienā, pareizāk naktī....

Link to comment
Share on other sites

Traktor - Ir bijis gadījums.

Pasākums, it kā viss normāli, sēžu, nevienam nemaisos, bet pēkšņi, ne no kurienes izlien dāma, kura vēlas mani atrast draugiem.lv - orģināli.

Skolā iepazinos ar kādu jauku cilvēku, pirms tam bija tikai "čau, kā iet?" un aiziet tālāk. Sagadījās tā, ka mazliet vairāk parunājām, sanāca divatā iet no skolas, norunāta tikšanās, un aiziet. Es viņu mīlēju un mīlu vēl joprojām, bet, šķiet, viņa šobrīd ir atradusi savu "īsto" otru pusīti.

Neko darīt, dzīve turpinās (uzsit sev pa plecu.). Lai cik sabrucis nebūtu, ticu, ka tām domām, kas pašreiz manu galvu grib uzspridzināt, drīz beigsies. Vainot visu laiku sevi pie tā, nožēlojami, bet tāds es esmu. Gan jau īsto pa visam drīz satikšu.

Parasti tas notiek nejauši, pats nesapratīsi, kāpēc līdz tam nonāca :)

Link to comment
Share on other sites

Es galvenokārt zinu vienu kurā es to4 negribētu iepazīties :D - Onlychat.com, jo ta vieta lai bazarētu, saruna nevar sākties nepaprasot gadus/augumu/dzivesvietu.

Visas meitenes kuras likās normālas un man ir patikušas visvairāk jau ir aizņemtas vai arī ātri kādu atrod (latvija jomajo un krīze arī :D).

Idealais variants ka es veletos iepazities ir ar nejaušību/sakritību palīdzību komiskā situacijā.Savos kritērijos esmu ļoti prasīgs :D tāpēc atstāju visu laika ziņā un ceru uz to labako ;):ermm::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Labāk ir kaut kādā sporta veidā iepazīties.. Vismaz kaut kas jūs saistīs kopā. :D

Sanāca treniņā ieraudzīt smuku meiteni.. Tad caur zināmām personām atradu draugos..

Biju kopā, bet nu beigās iznāca čiks, esmu pārāk kautrīgs tādām izdarībām.

Un tagad esmu morāli,pietiekami, cietis u nvairs neko neesmu spējīgs uzsākt.

Edited by brazer
Link to comment
Share on other sites

:D

Sanāca treniņā ieraudzīt smuku meiteni.. Tad caur zināmām personām atradu draugos..

Biju kopā, bet nu beigās iznāca čiks, esmu pārāk kautrīgs tādām izdarībām.

Un tagad esmu morāli,pietiekami, cietis u nvairs neko neesmu spējīgs uzsākt.

heh, tad ko tu uz tuvāko laiku plāno saistībā ar attiecībām? Vai arī neko neplāno tagad. Pats arī esmu ļoti kautrīgs, jo kad ir jāiepazīstās ar meiteni vai jārunā ar viņu un ja pie tam es tikko viņu iepazinu un neesmu vēl pieradis tad tas vispār dirsā, sākumā mani kaut kādi 3 def. internet jautājumi kas ir galvā iezubrīti, tad seko klusuma brīdis, un ja meitene vēl ir kautrīga tad vispār pilns komplekts, vienkārši yo, klusuma brīdis. Jābūt vairāk atklātam un uzdrošināties ik pa laikam darīt to, ko nekad nebūtu darījis. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, internetā varu parunāt, bet dzīvē, pamanu meiteni, iznāk tikai noskatīties..

Bet man besī ārā, ka vienmēr saka:"Džekam vienmēr viss jāsāk". Es domāju, ka nē.. Nu varbūt..

Bet labāk, ir kādā pārtijā īpaši nedzert, bet gan 'nokoļīt' meiteni, un tad kārtīgi izrunāties, protams, ja gadās tāda ar kuru runāties var, piemēram, man tāda gadījās, mhm, runājām kādas stundas pāris, beigās iznāca salaist, kaut gulējis pēc tam biju 1h, autobusā uz mājām nākošajā dienā pat acis nevarēju aizvērt, no tā cik labi, ir izrunāties..

Viss, ko es saku.. awmai gad, man vēl vairāk kauns.

EDIT: (salaidu pirmo reizi, bet sākt bija nenormāli grūti) :D

Edited by brazer
Link to comment
Share on other sites

Man agrāk arī bija šāda problēma, atrisinājums bija vienkārš - jūties brīvs, tā it kā būtu kopā ar kādu labu draugu. Man gan tas nenāca viegli, internetā varēju runāt, runāt un runāt, dzīvē nē, to vajadzējā mainīt.

Link to comment
Share on other sites

Ja ir bišķi zem grādiem, tad dara tādas lietas , ko parasti ir kauns darīt.

Piemēram lien klāt un trinās un grib runāt ar meiteni , kas patīk, ko nedzērušam nevienmēr ir kauns.

Jācenšas pārvarēt sevi un beigās var redzēt, ka tomēr izdodas.

Attiecības gan vēl nav bijušas. (wasntme)

Link to comment
Share on other sites

I like them young and drunk. Tas tā, humoram. Vai arī nē.

Visbiežākais iepazīšanās iemesls ir kopīgi draugi. Pašam nekādas dižās attiecības nav bijušas, tāpēc šajā sakarā nav ko uzrakstīt. Galvenais nemīz, runā droši un pārliecinoši, kā arī runājot pārlieku daudz neskaties uz krūtīm. Ne visām tas patīk :D Uzaicini kādā tusā dejot un tā arī sāksies saruna.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...