Jump to content
GIGN Forum

Tf2 Allstar?


ausainis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2) ja ir vienā komandā daudz inženieri, tad otrai to būtu vēlams apkarot ar daudz spiegiem nevis ar demomaniem

3) snaiperiem neizmantot sniper rifle, tikai huntsman. vēlams arī jarate!

4) pārsvarā komandā ņemt vienu vai divas klases

Yea ,lets control fun.

Link to comment
Share on other sites

Tātad mana superīgā ideja mūvijam, vai prosto screenam!

Abas komandas paņem visi spiegus un viena komanda ar cloak and dagger!

Tālāk zinot, ka savējam spēlētājam izkrīt cauri, tad piramīdu veidot nevaram. Bet es ierosinu veidot piramīdu ar pretinieku sadarbību, zinot, ka pretiniekiem cauri nekrīt. Tad iesaku veidot piramīdu, kas izskatītos šādi (paskaidrojums, pēc tam):

x

- -

x x x

- - - -

x x x x

aptuveni šādi. Tagad par apzīmējumiem.

x ir redzams spiegs, no vienas komandas.

- neredzams spiegs no otras komandas.

rezultāts, kruta piramīda , kur izskatās, ka spēlētāji karājas gaisā! :)

Ā un btw tā ir tikai puse, veselu, nesanāk uztaisīt.

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Abas komandas paņem visi spiegus un viena komanda ar cloak and dagger!

Tālāk zinot, ka savējam spēlētājam izkrīt cauri, tad piramīdu veidot nevaram. Bet es ierosinu veidot piramīdu ar pretinieku sadarbību, zinot, ka pretiniekiem cauri nekrīt. Tad iesaku veidot piramīdu, kas izskatītos šādi (paskaidrojums, pēc tam):

x

- -

x x x

- - - -

x x x x

aptuveni šādi. Tagad par apzīmējumiem.

x ir redzams spiegs, no vienas komandas.

- neredzams spiegs no otras komandas.

rezultāts, kruta piramīda , kur izskatās, ka spēlētāji karājas gaisā! :)

Ā un btw tā ir tikai puse, veselu, nesanāk uztaisīt.

pašā piramīdas virsotnē varētu būt pyro, kurš dara

Link to comment
Share on other sites

Mūsu komanda sauksies Tehniķi.

Es vēlētos arī kaut kad saorganizēties ar šiem cilvēciņiem un nedaudz aprunāties - ja nav pārāk grūti, tad ienāciet mircā @chat.118.lv #gign sestdien ap 12:00, varat iet caur webu ja nav mirca - http://chat.118.lv/

man jums ir pāris lietas pastāstāmas, jo man ir tonna ideju ko darīt šajā pasākumā.

Link to comment
Share on other sites

Patīk man šīs laicīgās aicināšanas uz dzimenēm. Jāiet vienai 18 jānosvin, ja kaut kā atbrīvošos, tad spēlēsu, tā, 1 vai 2h pirms spēles iepostošu vai piezvanīšu teddijam un informēšu vai ir/nav brīva vieta..

Link to comment
Share on other sites

http://stats.gign.lv/hlx/hlstats.php?mode=...mp;player=18472

dude, tu pēdējā ~ mēneša laikā gignā esi spēlējis ~stundu. tu ļoti apvainosies ja es vēlēšos tevi nomainīt ar kādu?

organizatori, vai es drīkstu vispār kaut ko tādu darīt?

Link to comment
Share on other sites

es tikai gribeju pateikt, ka es ahujevaju kaa tiek iedalits, kas speles tf2 un kas nee, es pieteicos, mani apstiprinaja un pilnigi nepish, ka viens attapaas peec 3 janvaara, ka grib tf2 uzraut.

Teddy neapvainojies, tu esi normals chalis, bet ne shaja gadijuma, pat par to ieprieksh nepazinjojot, jo nejau katru dienu cilveki cheko vai mod neizdomas redigjeet listi.

Ari piedodat man, ka es nespeleju ar vienu niku serverii un neesmu ipashi runigs, kas varetu but par iemeslu izmeshanai no listes.

Es arii neturu ljaunu pratu, ka netieku, jo es tapat netiktu un shi posta vietaa sekotu mana atteikshanas no speleshanas all star(?) :thumbsup:

labi jums pavadit laiku.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...