Jump to content
GIGN Forum

Gign Allstar '09


cash^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bet taadus iznaacienus, kaa torniishus, rush tupjus, viss tiims atmuguriski uzbruuk, he; fb; sg lietus gan nevareeja no vinjiem redzeet. Ok, piedotiet 1 raundu bija. Kad Bijach mani nogrieza, jo es vinjam uz galvas staaveeju, laikam :)

EDIT: aaa pareizi, viens chalis ar shiildu pa priekshu tupjus un paareejie rindinjaa no muguras patveraas :D

Edited by jonathan
Link to comment
Share on other sites

:)

Prosta speleju !

tur jau tā lieta, allstarā "vienkārši spēlēt" (ķipa šaut nost) neder, jāspēlē ir radoši.

Un vispār beidz tagad domāt atmazakas un uzbraucienus, jo pat ja tu izdomās, kaut ko krutu ko man uzrakstīt pretīm, tas nemainīs faktu, ka uz nākamo allstaru tevi visticamāk liks sildīt soliņus pēdējā rindā.

Link to comment
Share on other sites

l1nk1n - smadzene.

gludinatajs O_O

patelo vel kruto... pameta matus uz plecu !

Un vispār beidz tagad domāt atmazakas un uzbraucienus, jo pat ja tu izdomās, kaut ko krutu ko man uzrakstīt pretīm, tas nemainīs faktu, ka uz nākamo allstaru tevi visticamāk liks sildīt soliņus pēdējā rindā.

Un tu nu busi kas pateiks !

Link to comment
Share on other sites

vispār piekrītu goodmenam, šitādos pasākumos parādīt ka esi baigais nazi pro killer 2009 nav jēga, šitais bija for fun.

Un bucher tu 4ista biji frageris nr1.... Es zinu, ka pats esmu spēlētājs kuram patīk parādīt skillu, bet nu nejau šitādā pasākumā, tadēļ bija jautri, bet ne tik cik senāk

Link to comment
Share on other sites

Tur tev taisnība. Ja arī taisa fanu tad tas vairs nav tik smieklīgi kā tf2. Iedomājies tagad ar jauno soldera tountu kur vinsh granātu uzmet, abi tīmi nostājās random bariņā un ar viena diriģenta palīdzību spiež tount pogu.

Runājot par šodienu, es baigi nesēroju kad man nopisās nets un es nevarēju vairs spēlēt. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...