Jump to content
GIGN Forum

Blog Update!


conrad
 Share

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zinot valvi, te skaidrs nekas vēl nav, tikpat labi viņi izdomās beigās, ka ir neizšķirts un ka abiem pienākas 4ais ierocis, ar kuru varētu turpināt ekonomiski izdevīgās cīņas...

Vai arī iesaistīsies kāds cits...

Manuprāt, vienkārši karš starp 2 klasēm pat valvei ir pa vienkāršu, jāgaida nākamā updeita diena, gan jau būs kas negaidīts... :)

Link to comment
Share on other sites

wow...craftings... būs interesanti ko paveidot, bet jācer, ka tas nedos dažiembaigās priekšrocības, t.i., ka nebūs jauni ieroči tādā veidā veidojami, kurus cits nemūžam neizdomātu kā uztaisit.

Un vēl atradu slēpto linku: TE

Tikai interesanti, kapēc vēl nv para'dījies neviens jauns ierocis ne soldieram, ne demomanam.

P.S. Parto karu, man liekas, ka beigās to jauno, slepeno ieroci iedos tai klasej, kura zaudēs, lai viņa spētu atspēkoties...

Link to comment
Share on other sites

1 slota ierochi dod scrap metal, otra slota ieroči ko citu, piem 3 slota 2 mantas un 1 cepure dod vel kaut ko citu utt... tur būs jāmēģina variācijas kamēr sanāks, vai kkā savādāk tie blueprint jāatrod.+ Izskatās ka būs arī engi update... Palasiet avīzi - Will the "Science" End the war?, man tas liekas kā mājiens ka engi atradīs kompromisu kā šīs klases izlīgst vai arī kā izbeigt šo naidu.

P.S to slepeno lapu es atradu nejauši, kamēr man lādējās tas uzraksts uz sekundi izlīda pirmais priekšā :D

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

tiko pamanīju vienu lietu tajā crafting lapā.

Tas pa vidu nav gadījumā Saxton Hale un wtf? ko viņš tur dara? :D

Nosākuma paskatījos uz cepuri un nodomāju, ka tas ir snaiperis,bet ja paskatās apkārt drusk proporcijas nesakrīt :D

Link to comment
Share on other sites

In Scottish Jacobite ideology the Highlander symbolised patriotic purity

Nu itkā jau der, skots, skotu vēsture.

Vienīgi hz kā būs iekš ingame, palasot to aprakstu likās kinda, es pat nez kā lai to nosauc.

Bet nu gan jau pirmās dienas būs afigena daudz demomenu kas meiģinās rubīt nost galvas (es ceru ka to vismaz varēs izdarīt :D )

lai arī hz kas būs priekš soldera.

Bet tad jau manīs.

Bet nu, zobenu un vairogu es toč negaidīju :D

Btw. viņi varētu tam cikolopam cepures vietā iedot svārkus :D

303111.jpg

Edited by cs_parodija
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...