Jump to content
GIGN Forum

Audiosurf


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

Nule kā tikko iegādājos Audiosurf un meklēju pāris sērferus, kas ir gatavi pabraukāt dažnedažādas dziesmas un piedalīties tādā kā savstarpējā sacensībā, kurš savāks vairāk punktus kādā no konkrētajām dziesmām.

Doma ir uztaisīt skype konferenci, lai nav jāpiedrazo forums, kur arī tiks apspriests viss, kas saistīts ar mūsu ģēlu. Laiki, protams, nav noteikti, cikos jāierodas uz braukšanu - kad ir brīvāks brīdis, tad arī pabraukāsim. Nebūs arī tā, ka viens tikai gruzī un iesaka savas dziesmas ko braukt, bet gan dzīvosim brālīgi un katrs varēs varēs izvēlēties sev tīkamās dziesmas.

Neliels filtrs auditorijas atlasei:

  • Proti par gaumi nestrīdās, bet dažiem tādas nav. Manā klubiņā es vēlētos redzēt cilvēkus, kas ir gatavi braukt sākot no 90 gadus POP mūzikas,rap, jazz, blues, šo to no klasikas, disco, latviešu mūzikas līdz pat visam no smagā gala, pēc jūsu patikas. Galvenais, lai dziesmā ir daudz klucīši ko vākt. Iztiksim bez tehno, trance, RnB, DnB, rave, hip hop, saldajiem un citiem sūdiem ;)
  • Mode: Ninja mono, vēlāk jau varētu pāriet uz pusher, bet šobrīd tas man ir par traku

Tiekamies trasē :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

nezinu ko tur vēl apstiprināt, tu man jau rādies kontaktos. varēji tač kaut kādu staffu man pateikt, vai tad tas nenozīmē ka viss ir ok?

davai liec dziesmas, kuras brauc, te vai skaipā.

cash vienkārši visur būs pēdējais ar savu 123 :D

Link to comment
Share on other sites

Tieрi tв, tu man atrakstоji, bet manas atbildes nesasniedza adresвtu (message not delivered yet)

Izdzзs manu veco profilu вrв un es tevi ieaicinврu pa jaunu. :)

Cavalera Conspiracy, Sepultura, Job for a cowboy, cock and ball torture ir вtras.

Vienоgais mani kretinз ir tas, ka dziesmвs, kurвs ir patieрвm sasodоti вtri solo gabali, audiosurf tвs atskaтo иiliтв, tas ir nekв.

Edоte: Cannibal Corpse Vile albыms ir lielвkais hвrdkфrs рajв spзlз. It оpaрi Devoured by vermins, tik jautri braukt. :cool:

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

varētu novienoties par kaut kādu vienu laiku (iespējams, ka ceturtdien varētu) un pamočīt, bet principā jau viss kas ir vajadzīgs, vienoties par kādu konkrētu dziesmu un to braukt :)

Lac1s, kādu muzonu tu braukā?

Man teiksim baigi skumji ir tas, ka ir ļoti maz spēlētāju, kas spēlē manā līmenī - ir vai nu daudz sūdīgāki par mani, vai arī daudz labāki!

Link to comment
Share on other sites

:)

Lac1s, kādu muzonu tu braukā?

Man teiksim baigi skumji ir tas, ka ir ļoti maz spēlētāju, kas spēlē manā līmenī - ir vai nu daudz sūdīgāki par mani, vai arī daudz labāki!

macho braukaaju visaadas...rapu gan ne.. vispaar to nenemu kaa muziku un, es neesmu "daudz" sudigaaks par tevi :D

ceturtdiena briiva man, un vai kaads ir domaaajis par xfire? vareetu paskatiities ka citi brauc :D

Link to comment
Share on other sites

Tu laikam neredzi, jo neesi man pie friendiem. Pieliku. Tagad vajadzētu tev pie mana profila redzēt visas manas pēdējās nobrauktās dziesmas (lejā saraksts)

man reti kuri rezultāti ir tādi, kas man patīk, ATWA nobraucu OK, bet metalsurfer nariks nelaimīgākais nobrauca daudz labāk. Nu tā. Daudz labāki redzultāti man ir braucot ar Jurko uz DVE. Krutākie rekordi arī uz DVE. Teiksim Slipknota wait and bleed un drīzumā jācer pārspēsim arī star guitar pirmo vietu (mums tur kādas enpadsmit reizes meili atsūtīti)

'anya' by deep purple Yesterday using Pointman Elite for a total of 361810 points

'footloose' by kenny loggins Yesterday using Pointman Elite for a total of 272945 points

'liar' by korn Yesterday using Pointman Elite for a total of 220682 points

'psycho' by system of a down 2 days ago using Pointman Elite for a total of 256759 points

'contractor' by lamb of god 2 days ago using Pointman Elite for a total of 205428 points

'atwa' by system of a down 3 days ago using Pointman Elite for a total of 197104 points

'noahs ark' by cocorosie 3 days ago using Pointman Elite for a total of 122943 points

'baba oriley' by the who 3 days ago using Pointman Elite for a total of 211392 points

'who are you' by the who 3 days ago using Pointman Elite for a total of 407388 points

'king of the rodeo' by kings of leon 3 days ago using Pointman Elite for a total of 135017 points

'cheap and cheerful' by the kills 3 days ago using Pointman Elite for a total of 173360 points

'hall of the mountain king' by edvard grieg 4 days ago using Double Vision Elite for a total of 38824 points

'windowlicker' by aphex twin 4 days ago using Pointman Elite for a total of 239355 points

'abraza la luz' by evereve 4 days ago using Pointman Elite for a total of 288427 points

'i dreamed i died' by devildriver 4 days ago using Pointman Elite for a total of 185954 points

Link to comment
Share on other sites

To Liar man liekas es švaki nobraucu, psycho jau nedaudz labāk attēlo rezultātu, kāds man ir, ja es labi nobraucu.

Nu - davai, es neredzu dziesmu sarakstu, ko varētu braukt, vienalga ar mono vai ar pointmanu. Atrodam kaut ko mazpazīstamu, kur var pabraukāties.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...