Jump to content
GIGN Forum

Mapes


_Mo3_
 Share

Recommended Posts

hah, spēlējot šodien TFu, kārtējo reizi nācās secināt, ka tiek spēlētas gandrīz tikai 3īs kartes (goldrašs, turbīne, bēdwaters) un vel pie tam citreiz sanāk tā, ka nospēlē goldrašu, tad kkādu bēdwāteru un tad atkal visi sabalso goldrašu, tāpēc iedomājos par to uzrakstīt, lai varbūt, rastu tam risinājumu. Piemēram, atceros, ka piedaloties bijušā snr.lv projekta līdz-uzturēšanā, kur arī tādas problēmas risināšanai, tā galvenais admins, kkur uzraka vai modificēja CSam skriptu, kurš it kā bija vnk mapčūzers, bet tajā pašā laikā, tas nerādīja tekošajā balsošanā, pēdējās 5 spēlētās mapes, kas paglāba no tik biežas mapju atkārtošanās. Es protams nezinu vai to var dabūt gatavu uz TF2 serveriem, bet nu visu laiku spēlēt 3 kartes, arī pieriebjas. Gribētos redzēt atpakaļ tādas mapes kā Well, Hydro utt. Protams, ir vel variants vispār noņemt mapčūzeri un vnk uzlikt kkādu noteiktu mapciklu, bet nu tas protams neliekas, tas labākais variants.

P.S Cerams sapratāt manu domu

Edited by _Mo3_
Link to comment
Share on other sites

Atbalstītu nelielu izmaiņu karšu sastāvā, jo pietrūkst kaut vai tas pats cp_steel, cp_fastlane un brīžiem pl_hoodoo_final, jo pagaidām šīs kartes tiek uzliktas tikai caur individuālo vote. Aaa, un kas notiek ar cp_yukon? Tā arī šī karte dienasgaismu gignā nav ieraudzījusi ,lai gan tika ielikta classless updeitā.

Moridin.

Edited by SharpShooter
Link to comment
Share on other sites

yukonu uzlika un tik pat ātri nomainīja. Baigais murgs cik es paspēju paskraidīt. DB arī iet mūžību. 10x paspējām mainīties komandām un tik un tā mape negribēja beigties. Maz esmu redzējis granary, fastlane, parasto cp well.

P.S. varbūt vienkārši nespēju tik daudz, lai izbaudītu šīs pieminētās mapes.

Link to comment
Share on other sites

ja godiigi patieshaam veeleetos kaadas labas ne default mapes, jo bik atpniciigi paliek tas pashas speeleet uz rnkji

un koth vareetu pasuutit uz arena serveri, jo nu zuud no vinjaam tauta

cp_fastline atpakalj un tas pats 2fort tomeer bishk pietruukst

Link to comment
Share on other sites

jā, gigns saks ar to, ka te nevar uzspēlēt normāli sekojošās kartes

cp_fastlane (neatceros, kad es viņu vispār spēlēju pēdējoreizi, kā jauno versiju man liekas vispār nekad, ļoti žēl, jo tā bija ļoti forša karte)

pl_hoodoo_final - besīga nedaudz, bet nu ne ar ko īpaši no dustbowl/goldrush neatšķiras

cp_well - ok, karte daudziem nepatīk, bet es nezinu kāpēc, pilnīgi normāla un interesanta.

cp_steel - uz gigna nekad neesmu redzējis, nesaprotu kāpēc, ļoti interesanta karte.

gan jau ka ir vēl kaut kas, ko esmu aizmirsis

un kāda huja pēc tā turbīne tiek dzenāta es nesaprotu.

lielākā problēma jau tāda, ka cilvēki iet prom kā tiek uzlikts kaut kas puspopulārs. Es jau varu mēģināt likt nespēlētās mapes, bet nezinu kāda būs uz to reakcija.

Link to comment
Share on other sites

Viss ticamāk, ka no sākuma zudīs tauta, bet kad vēlāk patstāvīgie spēlētāji pieradīs pie nespēlētajām mapēm domāju, ka neskries no viņām prom. Es vispār nesaprotu, kā var nepatikt 2fort un steel.

Turbine manu prāt savu popularitāti iekarojusi ar to, ka tajā mapē var normāli fragus salasīt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...