Jump to content
GIGN Forum

Klasika! Ps1


Upaaa
 Share

Recommended Posts

Sveika tauta iekš GIGN.LV! Tagad pa šajām brīvdienām kārtotjot mājai bēniņus atradu PS1 ar abām pūltīm ar 2 memory kartēm nu karo4 viss iet ! Bet ir problēma ar diskiem! Tākā diski nav mūžīga manta, viņi nestrādāja jo bija bezmazvai visi nobružājušies! Tapēt vēlējos uzzināt kā ir ar to disku rakstīšanu!

Bija man tāda spēle Vigilante 2 offense ok to man izdevās netā dabūt un uzrakstīt uz diska!

Bet tagad ka4ājot torrentu trakeros visa spēle nāk vienā failā ( .bin .BWI .iso ) Kas man jādara lai es tiktu pie īstajiem failiem kautkas jaformatē, jaatpako vai vēl kas?

Un varbūt var piemetīnāt linku kas zin kur var PS1 Spēles nolādēt?!

Kā aptuveni jaizskatās PS1 Spēlei uz diska :

6ojs62tjsy4c61s7py3.jpg

Nokačājot faila formāti :

d80s2lby7k0tbulfu2x.jpg

Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

Cik man zināms, tos visus failus (bws, bin, iso, img) var ierakstīt diskā caur Nero Burning Rom, un kad būsi ierakstījis diskā, tur nebūs tas iso fails, bet būs visi tie spēles faili. (nēsmu 100% pārliecināts)

Link to comment
Share on other sites

Tas arī der, bet ja rakstīsi diskā iekopējot vnk tos failus, kaut kas var nejiet (arī nēsmu pārliecināts >.<). Tajā .iso failā glabājas visi settingi, indexi, u.t.t. It kā vēl labs iso rakstītājs esot MagicIso.

Edited by Mazinjais
Link to comment
Share on other sites

Nu ar tiem formātiem tiku skaidrībā bet atkal joki!

Mēģinu uzlikt uz diska Crash Bandicoot failus viņš uzliek uz diska 5 failus no sešiem un izmet eroru kads redzams bildē kautgan disks ir brīvs!

Varbūt kāds zin kas pa problēmu?

g78utvknf4wds8e420zp.jpg

Edited by Upaaa
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...