Jump to content
GIGN Forum

Tiesības


COLE
 Share

Recommended Posts

pēc šī posta tu vairāk nostādi sevi dauņa pozīcijā nekā Fake^ - palasi tepat tiesību sadaļā ko par viņu raksta - viņš ir ļoti labs admins un viņam arī šajā topikā bija arguments, lai gan varbūt ne tajā zinātniskākajā valodā izklāstīts.

ja kāds zina, ka šis subjekts tepikjis nav csā admins, tad lūdzu attiecīgi nosuspendojiet uz 7 dienām (ievērosim tomēr noteikumus), es to baidos darīt jo man vairs nav ne jausmas kurš ir un kurš nav admins :)

Link to comment
Share on other sites

:lohs: gigns tiešām palicis galīgi nekāds. visādiem dauniem (spilgktākais piemērs - Fake^) sadoti acc, tagad mazie puišeļi sadomajušies, ka ir baigie papas. absolūts izsmiekls

Mans mērķis nebij nevienu aizskārt vai izraisīt nepatiku, bet izskatās, ka esmu nepelnīti (manuprāt) guvis patiesu glaimu no Tevis, mans dārgais un ļoti attīstītais draugs . :) Liels paldies par Tavu viedokli, ko es patiešām ļoti cienu, žēl, ka visiem nepiemīt tava apbrīnojamā humorizjūta un saprāts, patiešām lūdzu piedod...

Link to comment
Share on other sites

he, he, macho arī vēl dzīvs =]

Kā jau teicu, es arī kādu ilgāku laiku CS vispār nespēlēju, citas lietas, darbi, spēles... nu jau kādu laiku bez darba, bet CS ir kā hroniska slimība, apārstēt var, bet aizmirst ne. Da i GIGN man gantrīz kā otrās vai trešās tomēr mājas..

Link to comment
Share on other sites

Kā jau teicu, es arī kādu ilgāku laiku CS vispār nespēlēju, citas lietas, darbi, spēles... nu jau kādu laiku bez darba, bet CS ir kā hroniska slimība, apārstēt var, bet aizmirst ne. Da i GIGN man gantrīz kā otrās vai trešās tomēr mājas..

samuray tev prasīja: uz kāda nika tev tās tiesības uzlikt ? :D

Link to comment
Share on other sites

Samuray, sorr, no sākuma neiebraucu vai jautājums ir man.

Uz šī paša. šo vismaz atpazīst, kamēļ cilvēkiem galvu jaukt ar kreisiem nikiem.

Edited by COLE
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...