Jump to content
GIGN Forum

Tiesības


COLE
 Share

Recommended Posts

Sen nebiju te rādījies, bet nu ir pienākuši laiki, kad man priekš CS laika ir vairāk nekā varbūt vēlētos. Nu jau kādu laiku atkal esmu manāms GIGN CS 1.6 PUBā zem nika VersuS | Gabriel, bet ir problēma, redzot to kas notiek uz servera īpaši rīta un agras pēcpusdienas laikā un atceroties kā te bija senāk, paliek skumji. Līdz ar to sajutu nepieciešamību atgriezties Gigna adminu komandā.

Iemesli: lamāšanās apsaukāšanās, mutes brūķēšana tā ka reizēm ausis vīst, žurkošana, botošanās, misijas nepildīšana, ir manīti aizdomīgi (čītojoši) tipiņi, vienvārdsakot prasās pēc stingras admina rokas...

Spēles laiks: pārsvarā 9.00-15.00 un 21.00-1.00, bet tā kā brīva ir visa diena, tad ja nav ko citu darīt esmu ieks CS.

Serveris: CS 1.6 PUB

Tiezības: gribētos pilnu džentelmeņa kmplektu (kā agrāk), jo nepeiciešams ir gan slap, slay, gan zeķe, gan kiks un bans līdz pat perm. Par slotu īpaši nestresoju, jo pārsvarā spēlēju no rītiem, kad ieiet serverī nav liela problēma, kaut gan par slotu būtu prieks, tas reizēm aiztaupītu apnicīgas un liekas retry darbības.

Par sevi, tiem, kas Gignos ir salīdzinoši nesen un vēl nepazīst mani: Sauc mani Artūrs un esmu 35 gadus jauns, CS pieredze nu jau 9-10 gadi (sāku tik sen, ka vairs neatceros :unsure: ), no tiem vairāki gadi uz GIGN kā 1.6 puba admins, konkrētu galvotājadminu neminu, jo ceru, ka te vēl ir dzīvi tie, kam ir ko teikt manā labā...

Edited by COLE
Link to comment
Share on other sites

Links uz statiem - http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=156007

Kā tevi var iepazīt, ja esi nospēlējis tikai 21 stundu? Gan jau uzspēlēji un vienkārši izdomāji, ka vajag tiesības, jo vienreiz gan jau bija situācija un tu to situāciju uzpūt itkā tā būtu bieži. Bet ja jau esi bijis admins gign pubā, tad kāpēc tu vairs tur neesi? Kopumā izklausās sakarīgs čalis, ja saka patiesību, esmu pāris reizes redzējis un laikam neko negatīvu nevaru par viņu pateikt. Es domāju, ka adminu pietiek it īpaši pubā, tā kā sliecos uz anti.

Link to comment
Share on other sites

Zem minētā nika spēlēju ne vienmēr, no sākuma visādus mainīju, pēdējas dienās nemainu un palieku zem vs. Bet ja ņem vērā ka Gignos esmu kopš 2003 gada, un kopš tā laika playtime ir daudz ilgāks, un tas ka cs`a bija pārtraukums ap 2 gadiem.. utt. un pat ja vakaros reizēm spēlēju citā, nopietnākā (skila ziņā) serverī... Ne jau playtimē ir laime, bet gan attieksmē un noderībā jums (Gignam) un interesei man.

Kopumā mana bēda ir tajā, ka man patīk GIGN, kā nekā savā laikā te daudz laika pavadīts un daudz fun saņemts, bet skumji ir par to atšķirību kāds GIGN bija un kāds ir tagad. Un ja man ir iespēja padarīt GIGN kaut nedaudz labāku, es šo iespēju vēlos izmantot.

Link to comment
Share on other sites

Pieteikums labs, persona arī izklausās sakarīga, viss ok, bet vai PUB'am nepieciešami vēl admini? Šaubos. Lielākā daļa, rakstot pieteikumu, kā iemeslu min to, ka agrās stundās neviena no adminiem PUB'ā nav. Kur tad palikuši visi tie admini, kas solījās no rītiem uzturēt kārtību? :ermm:

Stundas arī nav gana daudz, lai prasītu tiesības, manījis, šķiet, serverī esmu pāris reizes.

Man jau šķiet, ka PUB'ā adminu pietiek. Drīzāk ANTI.

Link to comment
Share on other sites

Pirmām kārtām lai būtu labs admins nebūt nav jābūt fragerim, otrām kārtām nedaudz statistikas par šaušanas prasmēm:

Fake (Tu)

Overall Accuracy 14.90%

Kills per Death 1.04

VersuS | Gabriel (es)

Overall Accuracy 17.36%

Kills per Death 1.12

VersuS | Intel^ (GIGN ex.members)

Overall Accuracy 16.79%

Kills per Death 1.32

VersuS | el'

Overall Accuracy 15.83%

Kills per Death 0.80

Ja tic cipariem, tad, maigi izsakoties, tu arī neesi īpaši labs :lalala: vismaz ne labāks par mani.

Trešām kārtām, gana daudz laika esmu spēlējis ar autoslay loose team, tā kā neuzlikt C4 vai neiet defjūzēt nav īstu manā stilā, drīzāk refleks iet un labāk nomirt, nekā sanjemt looser slay, atšķirībā no ļoti daudziem citiem.

Ceturtkār, oldskūla postus šajā topikā vēl neesmu pamanījis...

Edited by COLE
Link to comment
Share on other sites

Fake (Tu)

Overall Accuracy 14.90%

Kills per Death 1.04

VersuS | Gabriel (es)

Overall Accuracy 17.36%

Kills per Death 1.12

VersuS | Intel^ (GIGN ex.members)

Overall Accuracy 16.79%

Kills per Death 1.32

VersuS | el'

Overall Accuracy 15.83%

Kills per Death 0.80

Ja tic cipariem, tad, maigi izsakoties, tu arī neesi īpaši labs :lalala: vismaz ne labāks par mani.

Trešām kārtām, gana daudz laika esmu spēlējis ar autoslay loose team, tā kā neuzlikt C4 vai neiet defjūzēt nav īstu manā stilā, drīzāk refleks iet un labāk nomirt, nekā sanjemt looser slay, atšķirībā no ļoti daudziem citiem.

Ceturtkār, oldskūla postus šajā topikā vēl neesmu pamanījis...

HAHAHAHAH, ja vēlies varam uzšaut 1x1 , PM.

Man tie stati jau ir kādu pussotru gadu, un pusgadu iepriekš man bija 0.87, tāpēc reāli izdomā, kad es sāku normāli šaut. Prasi kāpēc frageris nevar būt admins, es nesaku , ka nevar. Vienkārši žurkas sēž stūrī 80 % round time, un tādi vienkārši, dēļ spēles tipa, nepatīk daudziem.

Nē, es emu pret, online time + žurcisms.

EDIT : KR4 jsn.

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

Beidz pūst otmazkas, pats uzprasījies par šaušanas prasmi, es tevi aiz mēles nevilku. Labāk atzīsti, ka tev nav ko tekt ne par ne pret. Te vēl ir palikuši tie kuri mani pazīst ne tikai CS`ā bet arī vaigā un kuriem ir objektīvs pamatojums ko teikt šajā sakarā. Bet tev ir?

Vienkārši žurkas sēž stūrī 80 % round time, un tādi vienkārši, dēļ spēles tipa, nepatīk daudziem.

Izlasi vēl reiz:"Trešām kārtām, gana daudz laika esmu spēlējis ar autoslay loose team, tā kā neuzlikt C4 vai neiet defjūzēt nav īstu manā stilā, drīzāk refleks iet un labāk nomirt, nekā sanjemt looser slay, atšķirībā no ļoti daudziem citiem." Esmu gana cīnijies pret misijas nepildītājiem tā kā pašam ši slimība nedraud, izņemot īpašus gadījumus.

P.S. Oldschool detected :thumbsup: . Sveiks fuj1!

P.P.S. Fake, un ko tu 1vs1 gribi pierādīt, es esmu teamplay pārstāvis un viens, nepaļaujoties uz to ka kāds manu pakaļu piesegs, spēlēt neprotu. Tā kā ar tevi krāniņus samērīt nav ne mazākās vēlmes. Būtu interesanti pavērot tevi spēlējam uz servera ar augstāku skill līmeni =]

Edited by COLE
Link to comment
Share on other sites

Taisnība, tiesības bija gan visam VersuS`am, gan uz pašiem nikiem.

Mans acc ir zudis, laikam jau jaunās regsistēmas (passw. maiņas) dēļ, da i es kādu ilgāku laiku nebiju ne te rādijies, nedz arī vispār CS spēlējis.

Link to comment
Share on other sites

Mans acc ir zudis, laikam jau jaunās regsistēmas (passw. maiņas) dēļ, da i es kādu ilgāku laiku nebiju ne te rādijies, nedz arī vispār CS spēlējis.

Tad kur ir problēma pasūtīt/pagarināt regnicku?

Link to comment
Share on other sites

Niks COLE regots 2003 gadā, tad viss bija savādāk, zāle zaļāka un alus gardāks. Ņemot vērā laiku, ko nebiju te bijis, domājams acc ir noņemts, kas ir diezgan loģiski, vai ne?...

22.10 - Nu re, iegāju PUB`ā, neviena admina =]

Edited by COLE
Link to comment
Share on other sites

Sveiki !

Saprotu ka esi ex-admin... ka ilgi nav spēlējis .. bet 20 h jebkurā gadījumā sux :whistling: ...pat ja tie sakrāti 2 nedēļas laikā (domaju ka tas nav slikts sākums)... :thumbsup:

Ja būtu kopējais nospēlētais vismaz100 h tad dotu REC.

pagaidām me paliek NEITRALZ ;/

Ar cieņu Ads

Link to comment
Share on other sites

Tas tāpēc, ka oldschooli daudzi vairs cs nespēlē - es teiksim bliežu tikai tf2, citi kā nu kurais, tāpēc lai par nepieciešamību dot tev tiesības spriež tie, kas patlaban reāli serverī uzturas un pārzin esošo situāciju.

p.s.

brīnījos kas tas par Fake vispār - tad palasīju tiesību sadaļas topikus un vēlreiz sapratu cik ļoti tālu es esmu no visa kas notiek uz gign cs serveriem, izrādās čalis kārtīgs admins ir. Lai gan pēc sarunas šajā topikā to tā nevar īsti konstatēt :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...