Jump to content
GIGN Forum

Varoņi


cSpoks
 Share

Recommended Posts

Man tikko zvanīja no numura 67650542, runāja par varoņiem un teica, lai klikšķinu uz viņu (lol). Kaut kādu murgu dzina, "viss, nerunā! atstāj to manā ziņā, viņi mani izsekojuši" kkāds sviests, bet nu tas bija ieraksts, nevis dzīvs cilvēks otrā pusē, tāpēc nebija tik inčīgi :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

reklāmas angliski un ar tik paviršu pāri pārrunātu balsi izklausās daudz lētāk un mazāk iespaidīgi tā iemesla dēļ, ka visi pieņem, ka tā ir reklāma, kura tika radīta mātes kompānijai rietumos, un Latvijas kompānija bija vienkārši tik nabaga, ka nevarēja atļauties pati sev uztaisīt reklāmu kā arī nerunājot par to, ka nevarēja normāli ierunāt to reklāmu. :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Sorry, TV neskatos, esmu redzējis tikai kādas 5 - 10 sec no vienas reklāmas. Tā kā reklāmas varoņiem uz plakātiem fonā bija safotožopēti Rīgas skati, tad cilvēkiem skatoties reklāmu pa TV, radās asociācijas ar Rīgu, pat ja arī runāja angliski un fonā nebija kaut kas no Rīgas. Varbūt bija, nepiefiksēju. Manuprāt, angļu valoda piedeva rozīnīti. Tipa Holivuda, supervaroņi, dārgi, blah-blah-blah.

Vai arī nē..

Neesmu reklāmas speciālists, runāju tīri subjektīvi.

Link to comment
Share on other sites

Ta agnlju valoda, ko varonji lieto taja reklama - tochna zem katras kritikas! "i cant do it". Acimredzot tiesham temeta uz lohiem, jo shaubos, ka reklamas biroja chalji nezinaja, ka pareizi pateikt to, ko vinji tur megina pateikt.

Un meteorits ir reals suds. Nav pat labaks par brivais tarifu planu ta ka... es jau skatos uz bites pusi!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

http://www.tvnet.lv/zinas/tehnologijas/int...e.php?id=615662

Atverot Valsts prezidenta interneta mājaslapu ""www.president.lv", uzreiz var izlasīt hakera ievietoto paziņojumu, kurā rakstīts: "Sveiciens 91.gadadienā, Prezidenta kungs, glābiet valsti! Līdz 92.gadadienai varam nenovilkt".

Pēc attiecīgā paziņojuma apstiprināšanas, parādās sakaru operatora Tele2 interneta mājaslapa "www.varonis.lv", no kuras Valsts prezidenta mājaslapas apmeklētājs tiek uzrunāts apmeklēt sakaru operatora mājaslapu ar sveicienu no kustības "Varoņi".

Link to comment
Share on other sites

http://www.tvnet.lv/zinas/tehnologijas/int...e.php?id=615662

Atverot Valsts prezidenta interneta mājaslapu ""www.president.lv", uzreiz var izlasīt hakera ievietoto paziņojumu, kurā rakstīts: "Sveiciens 91.gadadienā, Prezidenta kungs, glābiet valsti! Līdz 92.gadadienai varam nenovilkt".

Pēc attiecīgā paziņojuma apstiprināšanas, parādās sakaru operatora Tele2 interneta mājaslapa "www.varonis.lv", no kuras Valsts prezidenta mājaslapas apmeklētājs tiek uzrunāts apmeklēt sakaru operatora mājaslapu ar sveicienu no kustības "Varoņi".

Jo talak jo trakak :blelohs:

Link to comment
Share on other sites

Man nepatīk kā izklausās tā reklāma beigās, kad viņs par to tele2 runā un vēl dažreiz pie specefektiem nav piestradāts, bet Teletūbiji laikam baigo piķi izmetuši uz visām šīm kampaņām.

Pēdējā reklāma ir skatāma, jā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...