Jump to content
GIGN Forum

Sūdīgais Laiks


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Ko jūs parasti dariet, kad jums sūdīgi ap sirdi paliek šajā drūmajā rudenī un krīzes laikā?

Man sūdīgs garastāvoklis, nezinu kā lai uzlabo.

btw, cenšos parasti mūziku klausīties, bet tas kā kuru reizi palīdz.

Ko jūs dariet, kad jūs ar kādu sadiršaties vai kaut ko tamlīdzīgu izdariet?

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs parasti dariet, kad jums sūdīgi ap sirdi paliek šajā drūmajā rudenī un krīzes laikā?

Muzika, kura skirojas pec garastavoklja.

Ko jūs dariet, kad jūs ar kādu sadiršaties vai kaut ko tamlīdzīgu izdariet?

Tas atkarigs par ko un ar cik tuvu draugu...

Link to comment
Share on other sites

Man kopš pagājušās sestdienas tāds sagruzīts garstāvoklis dēļ vienas ļoti nopietnas figņas.

Katrā ziņā man nav nekāda baigā metode, lai uzlabotu sev garīgo. Kādreiz es visu savu žulti izgāzu uz savu draudzeni un varu droši teikt tas nepalīdz... Pēc tam nākas lūgt piedošanu un tas pa tiešām neuzjautrina.

Es cenšos vienkārši negruzīties. Cenšos kaut ko darīt. Parasti kaut ko uzspēlēju vai pastos kādu filmu. Kā arī man patīk piezvanīt kādam draugam un aizbraukt uz kaut kur pasēdēt paēst. Katrā ziņā ja sagruzijies sāc dzert tad ir vēl lielākā dirsā.

Link to comment
Share on other sites

Man vispār nereāli besī šitā nedēļa:

1)mūsu vidusskolā brīvlaika nav

2)brīvo stundu laikā iebāztas kkādas debīlas matemātikas un mūzikas literatūras

3)skola tukša, jo sīkie nav, visulaiku tāda sajūta, ka kaut ko kavē :D

4)stulbie laikapstākļi

Link to comment
Share on other sites

katru dienu ir treninji + pirms treninja pacilaju stienjus un taa ir vieniga lieta kas man pacelj garastavokli.

tgd no 1nov sezona beidzas un es nezinu ko darishu jo treninji atsaksies tikai pec laicinja.. taka bus shkrobigi.

ar chikitu ari iet ka pa vilniem. vakar biju balle. lol vispar 0 . iedzeru, pasmejos un aizbraucu pec stundas uz majam gulet jo neko citu vnk nebija veleshanas darit. ai.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...