Jump to content
GIGN Forum

Labakaa Speele


HyperBoy
 Share

Recommended Posts

man ienaaca praataa, kura speele gignieshiem shkjiet vislabaakaa.

Man vislabaak patiik Knights of the Old Republic 2 : Sith Lords

vislabaak man patika, ka ir izvele ko dariit, ka mpaliidzeet, kam nee, kaa runaat.

Shii speele man shkjita interesantaaka, nekaa lasiit labas graamatas, vai skatiities labas filmas. Sho speeli izgaaju un uzreiz saaku pa jaunu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Final Fantasy VIII, ja jau prasa tikai mīļāko. Hard to tell from my avatar, isn't it...

varu ielikt bildīti uz manu mīļāko summonu. Spēle 1999 gada btw.

user posted image

agrāk likās ka esmu drausmīgi līdzīgs galvenajam varonim, bet tagad nesen sākot spēlēt sapratu ka tā vis nav, drīzāk man toreiz gribējās viņam līdzināties. Likās tāds cool. Tagad saprotu ka esmu daudz coolāks wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Hearts of Iron II smile.gif Kaapeec ? Jo varu piepildiit savas sleeptaakaas veelmes

Link to comment
Share on other sites

Diablo2: Lord Of Destruction smile.gif šī spēle man nešķiet vislabākā, bet mīļakā jau noteikti, dažreiz kad uznāk nostaļģija mēdzu atgriezties Diablo plašumos, protams, ar assasinu. labākā spēlē un varbūt pat mīļākā nākotnē rādās, ka būs tā pati EDDa pieminētā The Elder Scrolls IV Oblivion, III daļu spēlēju, bet tie plašumi man bija par lielu, mēnesi varbūt paspēlēju un tad metu mieru. lai izbaudītu to Morrowind skaistumu būs vajadzīgs neliels upgrade videnei, tākā sāciet krāt naudu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nemaaku vienu izveeleeties, tomeer speeles ir daudz un dazhaadas. 3 nomineeshu

q2 - noteikti daudzi bljaus, bet tomeer my fav, kas pashi ir ilgi speeleejushi sapratiis wink.gif

cmr2 - pirmais rallis kursh bija patieshaam labs, arii visilgaak speeleetais smile.gif

d2lod - visvairaak speeleetaa, miiljotaa, un reizee ieniistaa speele, manaa necilajaa geimera dziivee. (d2 faniem ieteiktu - http://www.planetdiablo.com/teknokyo) cool2.gif

btw peec manaam domaam, speeles nevar veerteet peec grafikas kvalitaates, man kaukaa taa grafika iipashi nepish. galvenais lai pati speele buutu baudaama

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Final Fantasy VIII, ja jau prasa tikai mīļāko. Hard to tell from my avatar, isn't it...

varu ielikt bildīti uz manu mīļāko summonu. Spēle 1999 gada btw.

user posted image

LOL, citi summoni ir krutāki, teiksim DOOMTRAIN! Vai, piemēram, Odin, bet nejau tā vecene, kura izskatās kā no lēta hentuča izrāpusies.

agrāk likās ka esmu drausmīgi līdzīgs galvenajam varonim, bet tagad nesen sākot spēlēt sapratu ka tā vis nav, drīzāk man toreiz gribējās viņam līdzināties. Likās tāds cool. Tagad saprotu ka esmu daudz coolāks wink.gif

He he, man arī likās, ka viņš r0x, bet tad sapratu, ka citi čari r0x vairāk, teiksim Fujin vai OMEGA (OMG) WEAPON!!111337 Starp citu, es viņu novācu.

Runājot par topic.

Mīļākā spēle vispār - līdz šim TES: Morrowind.

Domāju TES: Oblivion būs vēl labāks, bet tad jau redzēs!

Arguments - skaistums, atmosfēriskums, rīcības brīvība un construction set!

Edited by TradeMAAK
Link to comment
Share on other sites

Strategy - (nu vnk bez tam nekadi nevaru uztikt) Pamatojums?Izraisa domashanu. Red Alert 2 , Heroes 3 (Shadow of death) , Cossacks , C&C, Diablo2 , Lineage2.

un vēl daudz dažādas.

Driving - Colin Mcrae 2 , Colin Mcrae 2005 , GTA SA , GTA Vice City , NFSU2,

Motocross Madness un protams vēl visādas. Vēlaties pamatojumu? Patīk dauzīt mašīnas un močus.

Sports - NBA 2005 , NHL 2005 , FIFA 2005 , Rugby , Tiger Wood PGA Tour. Pamatojums? Saspēlējos sporta speles un tad trennējos dzīvē smiliez.de_2125.gif , bet ja nopietni , tad visvairak dievinu NBA un NHL , jo ar tiem aizraujos arī dzīvē.

Shooting - Hitman Contracts , Counter-strike 1,5 & 1,6 , No One Lives Forever , Return to Castle Wolfenstein , Call of duty , Medal of Honnor , Unreal tournament , Doom 3. Manuprāt, šeit pamatojums nav vajadzīgs.

Tad nu vēl dažas -

* The Sims Hot Date. Pamatojums? Varbūt tāpēc, lai zinātu kā ar meiteni būtu vēlams uzvesties randiņā.

* Sims 2 , Pamatojums? sk. iepriekš.

* Sim City , Pamatojums?Kurš gan šad un tad nav vēlējies uzcelt savu pilsētu.

* Sim Coaster , Pamatojums? Arī atrakciju parku gribās pabūvēt.

* Štirlics 2 - nav komentāru.

Šoreiz nebiju slinks , naughty.gif . Tas nu laikam arī būs viss. peace.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...