Jump to content
GIGN Forum

Gag Tf2


Recommended Posts

Labdien atnaacu prasiit jau sen vajadzeeto gagu

parskaitiishu dazhus iemeslus

1- jo serverii ir paradijushies paaraak daudz "dirseeju"

2- jo dazhreiz atrodas taadi cilveeki kuri paraak apcel citus, īpaši citas tautas (piemeeram tos pashus krievus ne vienu reizi dzirdeeju ka manaa pusee bija izkliegts kaads vaards "urla u.c"

3- jo atrodas chaliishi kuri spelee megakruto muuziku bet ne visi tachu prot to mute ielikt

Serverii pedejo laiku ir lieli nemieri it iipashi teambalance deelj tapeec biezhi kaadi cilveeki nopuutoties peec karteejaas dominaacijas izspljauj kaadu sliktu teicienu chataa vai voice chataa

Gribeetos redzeet gignu citaadu kaads vinjsh bija pirms spy update :) kad speleeju es & co

Manu rakstu atbalsta Tedijs

Link to comment
Share on other sites

a pag man vēl ir kas sakāms, tad kad nosauca par urlu vienu krievu, ko tu darīji, sāki pa krieviski aizstāvēt viņu un nodirsi to latvieti. Ko tu teiksi par šo, dot tev gag, ja pats nemāki savaldīties?

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

nu es labi zinu, kas man ir parakstā un labi zinu, ko tas izsaka. Bet runa klājas par tevi nevis mani. Ā man ir arī kruts avatars vari to tekstu arī izlasīt. Btw ja tu vēl to neesi sapratis, tas ir citāts no Jura Dobeļa, ja zini, kas viņš ir. Ceru, ka tu iebrauksi par ko šajā linkā klājas runa.

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...