Jump to content
GIGN Forum

Kad #1 Server Full Lai Met Uz Otru Serveri!


Recommended Posts

ja tu nevari palidzet. lugsu tevi seit lieki nepostot ;) un btw mulki dullais es zinu ka tas ir tas pats xredirect!

tapec ari prasu ka man vins jau ir un ka to nokonfiguret.

nevari neko lietderigu iepostot aizej izmazga muti ar ziepem un ari vari padirst.

un neko neraxtit ;)

Edited by kroplisj
Link to comment
Share on other sites

Tagad negribētos lejuplādēt xredirect, bet vienu cvaru būtu jāmaina, lai parādītu reālo slotu skaitu un otru cvaru, lai uzliktu vienu rezervētu slotu adminam. Viss notiek "caur" xredirect'u, visas amxx defaultās iespējas ir jāatslēdz.

edit: Njā, vispār tie divi cvari ir nosacīti, jo nav ne jausmas, kā tev tur tagad viss ir salikts.

Edited by DeimoN
Link to comment
Share on other sites

Sor par oftopic,bet tu šeit diezvai dabūsi palīdzību,jo nu ir ļoti daudz tādi pārgudrīši(smerdeļi),kas vienigais ko mak manliekas ir stulbi dirst un kadu aizvainot.Domaju pameklē atbildi kādā citā web(piemēram krievu tautības cilvēki palīdzēs ,latviešu tauta vienkārši ir *teksts*)

Link to comment
Share on other sites

:lox:

Tu žaunas stulbā zivs pietaisi.

Tu ar savu sūda Revenge reāls jūties! Ja tikai tu mācētu salikt amxbanus vai pazīt html , nerunājot par pārējām lietām.

Tu esi vienkārši 0.

ps. kas_tad2 tu tāds pats esi kā ,,dulais"

Edited by ZhaKS
Link to comment
Share on other sites

Tu ar savu sūda Revenge reāls jūties! Ja tikai tu mācētu salikt amxbanus vai pazīt html , nerunājot par pārējām lietām.

Tu esi vienkārši 0.

ps. kas_tad2 tu tāds pats esi kā ,,dulais"

Ew par tevi vispār nerunāsim. Atšķirībā no tevis saprotu gan html, gan php. Pediņš :thumbsup:

P.S Un par tavu BAIGI KRUTO iShark nerunāsim :D

Edited by dulais
Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

P.S Un par tavu BAIGI KRUTO iShark nerunāsim :D

es esmu pediņš © Pediņš :thumbsup:

Nēesmu ne lielījis neko, tikai pasaku atklāti kā ir, Jūs ar outsider ne smakas nejēdzat, bet Jūsu ego ir vienkārši fascinējošs.

>

Ja kāds grib ierēkt par: dulais un outsider blogu, Lūdzu: http://outsiderblog.tk/

Funkcijas ir tiešām visaugstākajā līmenī! :lohs:

ps. neaizej offtopikā !

Edited by ZhaKS
Link to comment
Share on other sites

Spameeeerziii, dulajam suspends 14dienas, žaks 3dienas nepostos.

btw par to 1337 koderu lapu, vienkārši lol "PHP Advancētiem #1 ? Dinamiskās lapas"

VIENKĀRŠI LOL, ČALIS no sevis iedomājies nez kādu koderi un tad tagad ļaus lietotājiem inklūdot kādus failus grib. :)

Nē, šis ir jāsaglabā, lūk advancētais kods no tā bloga.

PHP

<?

$p 

$_GET['p'];

if (

$page) {

include(

"include/".$p.".php");

}

?>

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...