Jump to content
GIGN Forum

Par Stulbiem Šoferiem


LAVRx
 Share

Recommended Posts

panika MC, es nemaz nezinaaju ka tagad kariishi mundierii ir spiraales veidaa? :lol:

nju ja godiigi, panika, ar visu mainiishanos braukshanas joslaas.. man shkjiet. ka mani laizh iisteniibaa tur taads bezpridels.. kas paspees pirmais :)?

bet 1diena beidzaas ar panaakumiem, es noliku vismaz teoriju, tas bija negaidiits paarsteigums prieksh maniim? ^_^

Link to comment
Share on other sites

:lol:

nju ja godiigi, panika, ar visu mainiishanos braukshanas joslaas.. man shkjiet. ka mani laizh iisteniibaa tur taads bezpridels.. kas paspees pirmais :)?

bet 1diena beidzaas ar panaakumiem, es noliku vismaz teoriju, tas bija negaidiits paarsteigums prieksh maniim? ^_^

kongratz, tagad tad jagaida otras celiens :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

man teiksim tiesiibu nav(bkat),, savos paakjos es reaali maaku izbesiities tad, kad kads pidins brauc lenak (ibio!!!) par mani TRAKTORAA!!!! OMG.. man ir 17 l/h degvielas pateerinsh un man nav laika gaidit. ienistu pidinjus kuri pie tilta, kuura ir priekshrociibas ziime (man priekshroka) un es ar 5,6t traktoru + 23t piekabi minu, viena blonda padla izdoma ka vinja redz var miit. un tad doma variantus

1)pats pa tiltu lejaa jo piekabe traktoru gruuz ta ka spalvinju kad bremzee

2) ja apstashos nah nositiishu

3) vinju NAH plakanizeet.

kad pa riigu braucu, mans shefs mani mierina, jo es tos pidinjus kas bremzee satiksmi apdavinu ar 15 sec signaalu, un nahaliem videjais pirksts tad kad megjina tikt man priekshaa ( nevis normali, bet nagla) jo redz man ir /M\!

Link to comment
Share on other sites

mana skatijumaa tie kas tur cakarejas ar macibniekiem 90% ir debiili auni!

piemers: mana masica ar macibnieku cik dzirdeju jau ir izbraukusi kadas 30 reizes (macaas braukt), un tamlidzigu idiotu ir piedirsts. Iemacaties braukt ar senciti, mammy vai kadu draugu klusakaa nosturii, kur netraucejat. un kad tiri normali makat uzsakt, pagriezties un kusteties, ar intruktoru izbraucat tas noteiktaas stundas un miers. netruacesiet citiem + atrak tiksiet cauri..... ebt nee, tie idioti teree nenormalaas naudas un macas ar instruktoru, un lidz ar to cakaree pratu citiem uz ielas! dazs labs pazistamais instruktors pats ir stastijis kadi meistari vinam tur ir macijusies, un dzirdot tos stastus, nac brinums ka man riebjas macibnieki! instruktori pasi briziem nezin ko darit, bremzet, spiest gaazi, kerties pie stuures, jo redz persona kas macas vaara suudus un no vinas nevar izzilet ko daris talak...

P.S. Tas viss varbut tapec ka es esmu kopaa 3 reizes macibniekos braucis, neskaitot csdd eksamenu (un man ir 3 kategorijas jau), tapec es vnk nesaprotu ko var cakareties!

Link to comment
Share on other sites

piemers: mana masica ar macibnieku cik dzirdeju jau ir izbraukusi kadas 30 reizes (macaas braukt), un tamlidzigu idiotu ir piedirsts. Iemacaties braukt ar senciti, mammy vai kadu draugu klusakaa nosturii, kur netraucejat. un kad tiri normali makat uzsakt, pagriezties un kusteties, ar intruktoru izbraucat tas noteiktaas stundas un miers. netruacesiet citiem + atrak tiksiet cauri..... ebt nee, tie idioti teree nenormalaas naudas un macas ar instruktoru, un lidz ar to cakaree pratu citiem uz ielas! dazs labs pazistamais instruktors pats ir stastijis kadi meistari vinam tur ir macijusies, un dzirdot tos stastus, nac brinums ka man riebjas macibnieki! instruktori pasi briziem nezin ko darit, bremzet, spiest gaazi, kerties pie stuures, jo redz persona kas macas vaara suudus un no vinas nevar izzilet ko daris talak...

P.S. Tas viss varbut tapec ka es esmu kopaa 3 reizes macibniekos braucis, neskaitot csdd eksamenu (un man ir 3 kategorijas jau), tapec es vnk nesaprotu ko var cakareties!

zomg, ne jau visiem mammam un tetiem ir auto kur macities. Un ne jau visi ir piedzimushi Makreji kaa tu. Bet varu deret , kad pats pirmo reizi sedeji pie stures, tad dzeltens plankuminsh bikshu priekshgalaa bija kaa amen baznicaa.

Un tie instruktori, kas apdirsh savus macamos ir fenomenali. Saprotu, ka vinjiem ir ipashie gadijumi, bet vinjiem maksaa naudu par to, lai vinji iemacitu braukt citiem cilvekiem nevis, lai tos apdirstu. Nebutu tie losishi , kas macas pie vinjiem spragtu pashi badaa un stradatu saulite par gruzchikiem. Tiem jau nu tok vajadzetu pieturet savas mutes ciet.

Link to comment
Share on other sites

Mahmed nu nu, tad kapec ir radusies joki par Opel/blondinem utt? Tiesi no realas patiesibas, un tiesi tapec instruktori arii smejas, jo lai ari kaa macitu, ir personas kam nekas nedalec. Es vnk zinu ka ir meichas ka blauj es nevaru, man bail utt., bet tad kada velna peec vinas aizgajusas uz kursiem, ja vinam bail un negrib. Lai paklusee un censas. Un ja gimenee anv auto, tad diez vai ari berns liktu tiesibas, a ja pats strada un pelna, tad es domaju var atrast kadu pazinu kas palidzes iemacities.

Nu ja, es iemacijos braukt loti jauns budams, bet tas nemaina faktu, ka katrs var iemacities braukt klusakos nosturos, nevis tur kur Rigaa ir intensiva satiksme.

Link to comment
Share on other sites

Kāda tev dirsā starpība vai kādam ir mašīna vai nav. Huļi tu gāji skolā ja to visu tev varēja iemācīt "kāda paziņa"?

Kā normāli iemācīties braukt? Tikai piedaloties satiksmē nevis mīņājoties pa Zaķusalu.

Un instruktori arī dažos gadījumos ir debīli. Zinu vienu veceni ( instruktori ), kura brīnijās, kad māceklis viņai pastāstēja, ka bedrē nevar braukt ar bremzi.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

man prasija 1dienu , lai iemacitos braukt ar mehanisko karbu bez problemam, vienkarshi kadas 3h braukaju pa centru ar draugu ar 2 golfu un lieta darita, pirms kapu ieksha mashina biju tikai redzejis , ka atrumus parliek.

Link to comment
Share on other sites

Kā normāli iemācīties braukt? Tikai piedaloties satiksmē nevis mīņājoties pa Zaķusalu.

Un instruktori arī dažos gadījumos ir debīli. Zinu vienu veceni ( instruktori ), kura brīnijās, kad māceklis viņai pastāstēja, ka bedrē nevar braukt ar bremzi.

omg nu tu uzreiz visu parspilee....

iemacies braukt neraustoties, pagriezties, uzsakt normali un +/- ieklauties plusmaa.... un pectama r instruktoru pieslipee siikumus un viss! reali ja izlasi noteikumu gramatinu, pats ari var iemacities braukt, tik jaseko lidzi tam ko dari un viss! vnk ir tizls likums ka obligati jaiet caur autoskolu!

Link to comment
Share on other sites

correct! Un tas, ka paprasīt kādam paziņam, lai iemāca braukt ir pilnīgs absurds. Lai es tagad kādam dotu savu auto braukt (vēl jo vairāk tādam, kas nemāk)... man jābūt pilnīgā pipelē un kaut kur ir jānokļūst, lai tiktu pie liela piķa. savādāk ne par ko.

+ ManuVietu... aizmirsi iedomāties, ka var būt tāda situācija, ka ģimenē nav auto ar ko mācīties, jo vecākiem nav tiesības, un auto tiks iegādāts, kad būs tiesības.

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

Man mammai agrāk bija opelis un viņai ir blondi mati. Brauc viņa labāk par lielāko daļu cilvēku, kurus es pazīstu, nešaubos, ka visticamāk arī labāk par mani. Stereotipi valda pār pasauli. :)

EDIT* MaX, es saprotu par ko viņš runā, viss ko gribēju teikt ir fakts, ka ir izņēmumi. Gaz gaz. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Īstenībā personiski no savas pieredzes varu teikt, ka svarīgi, lai tas, kas tevi māca (pofig vai instruktors vai mamma vai kaimiņu suns) kontrolē situāciju un lai tam māceklim būtu kāda veida respekts pret savu pasniedzēju.

Galvenais ir klausīt ko tev saka, vismaz es tā darīju ar savu instruktoru (p.s. man instruktore bija sieviete) un brāli. Tagad kad mana meicha mācās brīžiem uznāk tāda dusma, bet cenšos savaldīties un izskaidrot kā tanī situācija būtu darīt labāk.

Link to comment
Share on other sites

piemers: mana masica ar macibnieku cik dzirdeju jau ir izbraukusi kadas 30 reizes (macaas braukt), un tamlidzigu idiotu ir piedirsts. Iemacaties braukt ar senciti, mammy vai kadu draugu klusakaa nosturii, kur netraucejat. un kad tiri normali makat uzsakt, pagriezties un kusteties, ar intruktoru izbraucat tas noteiktaas stundas un miers. netruacesiet citiem + atrak tiksiet cauri..... ebt nee, tie idioti teree nenormalaas naudas un macas ar instruktoru, un lidz ar to cakaree pratu citiem uz ielas! dazs labs pazistamais instruktors pats ir stastijis kadi meistari vinam tur ir macijusies, un dzirdot tos stastus, nac brinums ka man riebjas macibnieki! instruktori pasi briziem nezin ko darit, bremzet, spiest gaazi, kerties pie stuures, jo redz persona kas macas vaara suudus un no vinas nevar izzilet ko daris talak...

P.S. Tas viss varbut tapec ka es esmu kopaa 3 reizes macibniekos braucis, neskaitot csdd eksamenu (un man ir 3 kategorijas jau), tapec es vnk nesaprotu ko var cakareties!

wow wow tu mums esi brinum' beerns .))

Link to comment
Share on other sites

brinumberns kas tikko trasee salieca kaut ko un riepa ir skiiba :D taa ir ka pa spalju asfaktu megina driftot :D

nav ko strideties.... bet nu macities var arii stavlaukumaa ja nav sajegas par auto! pats ari esmu macijie daziem labiem braukt un sanak tiri labi! man anv bail dot savu auto, ja es dodu braukt srosaa vietaa, ar normalu atrumu un pats blakus macu un kontroleju visu!

Link to comment
Share on other sites

Maukur - znachit tev maasiicai galiigi neiet. :unsure:

pati aizgaaju uz autoskolu, vispaar neko nejeedzu, ne braukt ne kko citu.kkaadaa jau 2ajaa vai 3ajaa stundaa izlaida mani reaali satiksmee un tieshi uz Muukusalas aplja un pateica - ja braucu, tad braucu, ja gribu miinjaaties, tad nav jeega vispaar braukt. Un ja arii kkaads chakars sanaaca un ir aizmuguree rinda - tad vinjsh labaak lieki piespieda pedaali, lai taalaak izbrauktu kkur, nekaa, lai aizmuguree visa rinda tev tauree. taa kaa bish atkariigs no taa, cik tas instruktors stulbs vai ne-stulbs. Jau ap kkaadu 8-10h instruktors vairs nepieveersa man uzmaniibu, kur braucu un kaa, jo braucu tiiri norm tad jau un vnk vajadzeeja nobraukt prosta taas stundas...

man piem. senchi un brachka uzreiz pateica, ka labaak nemaaciis man neko, lai instruktors maaca, jo tad saaksies vnk bljaushana uz teviim par to, ka tu dari nepareizi to, nepareizi shito...

kkaa taa.

Link to comment
Share on other sites

:unsure:

pati aizgaaju uz autoskolu, vispaar neko nejeedzu, ne braukt ne kko citu.kkaadaa jau 2ajaa vai 3ajaa stundaa izlaida mani reaali satiksmee un tieshi uz Muukusalas aplja un pateica - ja braucu, tad braucu, ja gribu miinjaaties, tad nav jeega vispaar braukt. Un ja arii kkaads chakars sanaaca un ir aizmuguree rinda - tad vinjsh labaak lieki piespieda pedaali, lai taalaak izbrauktu kkur, nekaa, lai aizmuguree visa rinda tev tauree. taa kaa bish atkariigs no taa, cik tas instruktors stulbs vai ne-stulbs. Jau ap kkaadu 8-10h instruktors vairs nepieveersa man uzmaniibu, kur braucu un kaa, jo braucu tiiri norm tad jau un vnk vajadzeeja nobraukt prosta taas stundas...

man piem. senchi un brachka uzreiz pateica, ka labaak nemaaciis man neko, lai instruktors maaca, jo tad saaksies vnk bljaushana uz teviim par to, ka tu dari nepareizi to, nepareizi shito...

kkaa taa.

man vienīga huiņā bija tāda , kad es liku tiesības , ka es nevarēju vislaik braukt ar abām rokām , es gadu bez tiesībām pa centru nobraukāju , kad man bija 17-18 gadi , un biju jau pieradis ar vienu roku hujarīt, baigi grūti bija atradināties no tā.

Link to comment
Share on other sites

te jau panesās huiņa par to kā kurš ir mācījies braukt un kā brauc, par to nav tēma :D

manā krajā tik daudz huiņas nav, tikai ļooooti bieži ir tā ka braucot pa 2joslu ielu brauc 2 auto blakus uz kādi 40-55 max kmh, ja būtu 65 tad nav probz, braucu aizmugurē un miers bet nu kad šitādi gadās tad ir diezgan stipri kaitinoši, nelīdz ne taure, ne tālie, nekas -_- un par to ka kāds būtu dzirdējis to tekstu ka lēnāk braucot vajadzētu turēties ceļa labajā malā vispār var aizmirst.. 99% vecenes iekš visādiem lexus džipiem un behām izdomā ka tās ielas pašā pašā galā viņām vajadzēs šito malējo joslu tad tajā iebrauc un tik mauc, tas nekas ka pa to ielu vēl 4km jābrauc un satiksme ne tuvu nav tāda kā rīgā, šīs tik hujārī uz 49 pa kreiso joslu, ielīdušas priekšējā logā un šausmīgi stūrē neko apkart neredzot :D

ja braucu ar darba dīzeli tad pofig, uz priekšu neiet un kratos līdz ar plūsmu kas 99% gadījumu ir lēnāka par lēnu un ar nopistu 1.8 dīzeli mierīgi var iekļauties, kad iekāpju savējā tad gan tā.. pa dienām jābrauc mierīgi vai jāmeklē brīdis kur var forši redzēt kas notiek priekšā un mesties otrajā un garām :D nu kautkā tā.

a tai rīgā - daļa ir mācībnieki,daļa dumjas vāveres, bet vēl ir arī daļa kas vnk nezin kur īsti viņiem vajag braukt un tāpēc iebremzē to satiksmi ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...