Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums @ Gign Csdm


aM`
 Share

Recommended Posts

Tātad cs es spēlēju 3gadus neskaitot pārtraukumus.

Bet jau vēlāk sākam mazliet dirst!! Domā ka de_vergito vai De_prodigy vai de_inferno nav defu?? ja domā ka nav tad rūgti kļūdies... jo cs spēlēju apmēram 5gadus.

Diezgan tizli ir kļūdīties par diviem gadiem ;)

Tas ir neskaitot pārtraukumus ;)

Link to comment
Share on other sites

hallow live tu tiesham no 10 reizem tikai 1 reizi esi berniba noķerts??

kadi 4iti am es ar vinju speleju jau ilgi kopa

un ja tu esi tik neizglitots admins tad ej macies ka atpaziit 4iterus nevis piekasies normaliem speletajiem :) hawe a nice day ;)

Link to comment
Share on other sites

kadi 4iti am es ar vinju speleju jau ilgi kopa

un ja tu esi tik neizglitots admins tad ej macies ka atpaziit 4iterus nevis piekasies normaliem speletajiem :) hawe a nice day ;)

Lai kursh to butu teicis!!!

Skolaa vismaz 8 gadus Tev vel japavada !

Bet ja par teemu, tad lieks admins CSDM nenaktu par ljaunu.

Pa naktim biezi nakas saskrieties ar aimeriem !!!

REC no manas puses !

Link to comment
Share on other sites

kadi 4iti am es ar vinju speleju jau ilgi kopa

un ja tu esi tik neizglitots admins tad ej macies ka atpaziit 4iterus nevis piekasies normaliem speletajiem :) hawe a nice day ;)

tādi kā tu pavisam noteikti šeit nekad nebūs admini :superlol:

un hollowa jautājums ir pa tēmu, jo sūdzības topikā arī es neredzu, ka tur kāds būtu atbanojis, topiks pie tam veljorpojām ir vaļā un pats samurays vispār te vel neko nav pārspļāvis pār lūpu :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Taa kaa man cs vairs nesanaaks uzspeeleet, knapi kaa ieiet weba ar probleemaam, vareetu manu accesi iedot kaadam zinaamam, aktiivam speeleetaajam, kam veel taa nav bet nu ssim aM` taadas privileegijas diez vai vajadzeetu, labs admins no vina nu nekaa nesanaaktu. :lalala:

Link to comment
Share on other sites

tad veel lielaaks anti, bijushajam chiiterim uz gign acc dot :)

eem, tad kaapeec nevar iedot ngear'am war3 aksesu, ja vinjsh uz gign nav chiitojis + reportee chiiterus + sauc ircaa, lai bano.

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Tapeec, ka csdm serverii ir vislielaakaas probleemas ar adminiem. Pazuud vinji! Runaajot par kandidaatu - ne iipashi gribeetos redzeet vinju adminu rindaas, tikai deelj taa topika, kur vinjsh attaisnots netika... Bet ja jau samuray izdomaaja vinjam banu nonjemt tad man kaut kaa pohuj!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...