Jump to content
GIGN Forum

New Counter-strike?


Edgars1992
 Share

Recommended Posts

Izskatās pēc ļoti milzīga mēsla, jo pēc tā ko es saskatījo skrīnos redzu tikai to, ka tas ir kautkāds soursa paveids! Tapēc vien man tas nepatīk, bet nu protams, kad iznāks jānotestē jau būs, bet nedomāju, ka kautko jēdzīgu tur sataisīs, labāk būtu kautkādu jaunu tf2(tf3) uztaisījuši!

Link to comment
Share on other sites

Shaadais speelei vareetu buut kaads tolks, ja vinji kaut kaadaa veidaa panaaks lielaaku ierochu daudzveidiibu un to pielietojumu. Jo reaali cs no primari ierochiem ir tikai ak, emka un awp. Paareejie irochi tiek pirkti tikai gadiijumos, kad truukst naudas. Respektiivi ja vinjiem izdotos kaut kaada veidaa panaakt to, ka konkreetos gadiijumo patieshaam labak buutu izveeleeties kadu ne def ierochiem tad speeles proces buutu interesantaaks, un veidotos kaut kas liidziigs klaseem. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Piekriitu. Vieniigi neticu, ka css'am uzliks lielaaku balvu fondu. Vinjam bija pietiekami ilgs laiks, lai izkonkureetu csu, bet nu tas nav sanaacis. Taapeec arii neticu, ka tur sanaaks kaut kas. Par TF.. jaa, kapeec nee. Neesmu nekad to speeli speeleejis, bet nu redzot atsauksmes var sajust kaut kaadu potenciaalu, lai piemeeram iekljautu kaut kaados wcg. Tas, protams, ar laiku. :)

Link to comment
Share on other sites

:blink:

ūja, ūja, mp5 ir ļoti labs mazajās mapītēs. Ar viņu tomēr mazliet (vismaz man tā liekas) var ātrāk pārvietoties, kā arī tuvos kontaktos forši ar viņu pa HS bērt.

Kā arī bise (nezinu to ciparu kombināciju), vairāk noder uz ZM modiem, kad kkur kriso kāds CT`s un lielais ļaunais zombijs viņam uzbrūk, a šis vienreiz izšauj ( pie tam, ja tev vel ir izvēlēta CL klase zm+war3 gadijumā), tu lieliski spēj atgaiņāties :)

Pielietojumu var atrast katram ierocim, labi, putnu bise (scout) der tikai kkādām fun`am :D

Link to comment
Share on other sites

Kā arī bise (nezinu to ciparu kombināciju), vairāk noder uz ZM modiem, kad kkur kriso kāds CT`s un lielais ļaunais zombijs viņam uzbrūk, a šis vienreiz izšauj ( pie tam, ja tev vel ir izvēlēta CL klase zm+war3 gadijumā), tu lieliski spēj atgaiņāties :)

Pielietojumu var atrast katram ierocim, labi, putnu bise (scout) der tikai kkādām fun`am :D

Es vairāk domāju par to, kas notiek cw nevis ZM vai PUBos.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...