Jump to content
GIGN Forum

Gari


cSpoks
 Share

Recommended Posts

Gribētu parunāt par šo tēmu.

Draugam nomira suns, viņš bija ļoti tuvs viņam. Viņš bija pirms gada izlecis no 2stāva balkona, bet nekas nebija ta pēkšņi pirms 2 nedēļām viņam sāka sāpet vēders, un bija ļotu uzpūties šo suni aizveda uz rīgu operēt, bet teica ka ir par vēlu teica ka viņš mocīsies max 2 dienas, un tad nolēma nošpricēt. Saimnieks parunāt nevarēja no stresa, jo suns bija patiešām ļoti mīļš. Tagad katru vakaru viņš viņu redz pie gultas kad aiziet gulēt, viņš pamostas un suns stāv pie gultas un skatās uz viņu. Saimnieks teica ka iešot pie mācītāja, jo suns vienkārši neliek mieru, bet man ir jautājums, kāpēc cilvekām ir nepatīkami satikt aizgājušos? Man kad nomira suns man pat bija vēlme satikt viņu kaut sapnī... Ir bijuši daudz gadījumi par kuriem esmu dzirdējis ļoti daudz gadījumus ka aizgājis cilvēks pa nakti vienkārši stāv pie gultas, un par vienreiz man pazīstamam ir kautko teicis tik jau esmu aizmirsis jo bija ļoti sen... Ko jūs sakat par šo, kāpēc tā notiek?

Edited by cSpoks
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Manuprāt, daļēji tā ir fantāzija + iedomas + tas, ko redz filmās utt., jo tās arī ietekmē domāšanu... Protams, es nenoliedzu, ka ir citas pasaules un arī to, ka ir vietas, kur tās saiet kopā... Pats esmu no gariem redzējis savu aizgājušo omi... Tikai 1x, bet man ar to pietika, lai iespaids būtu uz visu mūžu... Par suņiem gan nebiju dzirdējis līdz šim, ka tie arī rādās...

Link to comment
Share on other sites

Vieta nebija domāta konkrēti, lol.. Tad jau debesis ar zemi arī saiet kopā konkrētā vietā... ;D

domāts tas bija tā ka pasaules ir paralēlas un dažos momentos kaut kā krustojas... lasīju interesantu rakstu par šo, tikai tagad uz ātro nevaru pateikt kur, jo diezgan sen tas bija...

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Pa iekšām? Tikai?

Bet kā var iedot iekšai, neaizskarot ārpusi?

Tik vēlos zināt, kas mani sagaida.

Un kādēļ šeit nedrīkst rakstīt, tie, kas tavām debīlībām netic?

Tu taču negribēsi, lai tavā rūpīgi pārdomātajā topikā raksta tikai dumiķi, vai ne? ;)

Link to comment
Share on other sites

domāts tas bija tā ka pasaules ir paralēlas un dažos momentos kaut kā krustojas... lasīju interesantu rakstu par šo, tikai tagad uz ātro nevaru pateikt kur, jo diezgan sen tas bija...

Tas nozīmē, ka es, tur aizejot, varu satikt cSpoka paziņas suni?

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

nu, bļe, nesaprotu kur ir problēma? kāpēc gan cilvēkiem nevar kaut kas rādīties? nu, reku tepat vienam džekam pirms 2000 gadiem arī lietas rādījās un viņam tagad tic pusplanēta.

p.s. visticamāk, ka tas saistīts ar garīgām problēmām, un nē, nepārprotiet mani, es nedomāju, ka viņš ir garīgi slims, drīzāk to izraisa emocionālie pārdzīvojumi. skaidrāk runājot, saimnieks bija tā pieķēries savam sunim, ka smadzenes tagad ar viņu spēlē joku, projecējot to, pēc kā cilvēks visvairāk tiecas (nu gluži tāpat kā oāžu mirāžas tuksnesī, kad cilvēks ir izslāpis). tā ir normāla lieta, tur nav ko satraukties, ir nepieciešams ilgāks laiks, lai cilvēka psihe spētu to aizmirst.

:fuckyou: visiem tiem fakinajiem dirsējiem. nākamajiem, kuri te kaut ko debīlu iedirsīs, iedošu brīvu nedēļu!

Link to comment
Share on other sites

ha ha un man smiekli naak par tiem mulkiem, kas te megina apgalvot, ka garu/spoku w/e kaa to deeveee, nav, ir un kaa vel ir, tas ka pats tusee 4 sienas pie sava wow un neko tadu neredz nenozime, ka neka tada tiesam nav. Man nav pamats neticeet radiniekiem, kuriem ir krietni pari 30.

Link to comment
Share on other sites

Saimnieks ir mīkstais! Sūds rēgojas tikai puņķutapām!

P.S. es ceru, ka samrurajs man neiedos atvaļinājumu, jo viņa poustu izlasījum tikai pēc tam, bet man tiešām nav nekas cits sakāms par šo tēmu.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...