Jump to content
GIGN Forum

Cepuriishu Treads :)


cannonfodder
 Share

Recommended Posts

Ceturto dienu pēc kārtas random drop cepure, un ja ņem vērā, ka mediķa jaunais sūdiņš krīt tikpat bieži kā cepures, tad četrās dienās piecas :D

demo_afro_sized.png

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

vai tik valve kko nav pamainījusi, jo tiešām, pēdējās dienās, vnk neskaitāmas stundas no vietas īdlojot, nekas praktiski nekrīt! savukārt es uz nakti uzliku worma skriptu, kurš rekonektē ik pēc laika un bija kādas 6šas mantas pa kkur 8stoņām stundām :)

Link to comment
Share on other sites

šodien beidzot uzkraftoju Vintage Tyrolean. Jādomā, vai kraftot demomana neglīto augsto katliņu un edžija pliko plesi un cerēt uz kaut ko jēdzīgāku...

EDIT:

sakraftoju- iznāca vēl dauniskākais bonk helms. sakraftoju to ar vintage, iznāca beigās mediķa jaunā sejas maska. Karoče, EPIC CRAFTING FAIL.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

Nepaslinko, parocies šajā sadaļā- bija viens labs topiks (laikam macho vai worma veidots) par to, kā un ko kraftot. Skaidrot visus blueprintus un iznākumus- tā ir nāve...

EDIT:

Unreāla, tfū, tankera links principā paskaidro visu, ko vajag zināt..

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

AAAA Tiiik laimīgs, nav man nekad neviena cepure izkritusi, lai gan esmu spēlējis dah.. Tiko iegāju gign'a idll'iešu serverī, nesāku vēl idl'ot, nepalaidu idle cfg, bet sāku šaut savējos un pēc ~ 10 sec izkrita šokolāde.

04hfhgbnswkrtdbftftf_thumb.jpg

whoaa, liels prieks. Tagad jāpameklē kāds drop rate ir šai. Vēl vajag 2 scrap metal un varēšu dabūt kādu no pairo cepurēm.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...