Jump to content
GIGN Forum

:)


kabata
 Share

Recommended Posts

Sveiki,kaut ko tādu es rakstu pirmo reizi,tapēc mēģināsu ievērot visas prasības :)

Serverī es uzturos ar niku - pocket.

Mani admini ir mahmeds un ep1 un domāju,ka būs vēl kāds,kas kaut ko labu spēs pateikt :)

manas prasības ir uz pub xvote,es pēdejās dienas spēlēju no rītiem un pa dienu,un bieži sanāk,ka serverī ir 3x4 un jāspele oilrig vai vēl trakāk,un vienīgie admini,kas ir tie spēle war3 serverī un kad prasu,lai nāk nomainīt tad paiet ilgs laiks,uzskatu ka spēšu apieties un izmantot pareizi šo admina tiesību.Serverī pa dienu tikai uzturas Zloy vai bezbiksis un tie arī nevienmēr nav online. Serverī uzturos no rītiem,pa dienu un vakaros,bet nu tad jau adminu netrūkst :)

PALDIES :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Tas jau po, ka tu mircā sēdi zem nika l1nk1n^ un rolt0n un tev ir tādi pati ip psychostatos, kā tiem abiem nikiem..

:ermm:

p.s. āā jāā,

postscriptum. samurayam kautkā no tādas ipē ne smakas, tikai tev kā kādam izredzētājam tā ir.. =]

Edited by CHILLSIDE
Link to comment
Share on other sites

:ermm:

es mircā nesēžu CHILLSIDE,man nav mirc,jo ir bans :) taka tā :)

l1nk1n ir Gints,pavisam cita persona kurai ir 19 gadi,zinu viņu :)

p.s mani jau zin arī mahmeds un ir liecinieks ka neesmu nekāds fake profils nekādiem l1nk1niem utt...

Edited by kabata
Link to comment
Share on other sites

uz ko man tieši ir jāskatās nGear ?:)

ja tu domā uz IP.tad varu pateikt,mēs abi dzīvojam talsos,tāpat kā samurays,samurays zin gan l1nk1n gan mani un arī ir liecinieks.MUMS abiem ir vienāds internets ar iekšējām IP adresēm kas sakrīt daudziem cilvēkiem :)

p.s mēs vēl tiko bijām serverī gan es gan l1nk1n,wtf? es spēlēju no 2iem datoriem? nedomāju gan ;)

Edited by kabata
Link to comment
Share on other sites

:)

ja tu domā uz IP.tad varu pateikt,mēs abi dzīvojam talsos,tāpat kā samurays,samurays zin gan l1nk1n gan mani un arī ir liecinieks.MUMS abiem ir vienāds internets ar iekšējām IP adresēm kas sakrīt daudziem cilvēkiem :)

IR, IR tā. un ja jūs nebūtu tik slinkas dirsas, būtu sen jau aizgājuši paņemt savas IP bez maksas.

Btw l1nk1ns ir Gints nevis Ģirts.

Ak jā, dzīvē viņu esmu redzējis, bet vairāk neko nevarēšu pateikt.

Link to comment
Share on other sites

x3, ne ranovato li davatj emu ACC, ja ew4e ne uveren na 100% 4to tam netu [].A kak obi4no tut REC dajut vse odni i tezhe li4nosti (bezbiksis, fake,R, kavo e64e zabil? :slap: aa Good man,...) koro4e vse novie admini, REC dolzni davajt, takie paciki kak Deadly, samuray, jerrico, sye, GIGN, Ads, Dj erix .... odnim slovom stariki!

Situacija takaja s Vote, 4to pocket na postoj piwet v chat mapu kakuju bi on hotel, a eto DD2, NUKE, i tak vse vremja, nu izredka inferno! Znaju po sebe, 4to vse eti defaltnie mapi uzhe ZAE....., a kogda ti igraesh 3 4asa i kazdij admin pribegaet i kidaet vote na tot zhe DD2, ili nuke kotorij ili poslednij v PREVMAPS ili tolko is4ez iz polja zrenija!

Koro4e dumajte sami, mne li4no ne zhalko etogo ACC, ja ne faunder, eto prsoto misli v sluh :lol:

Moe mneie: ranovato, ANTI

Link to comment
Share on other sites

nu Mahmeds un Ads un Epix tomer arii neko sliktu neteica :)

es jau acc neizmantoshu ik reiz kad mainiisies karte,bet kad tas tiesham bus nepiecieshams no riitiem un pa dienu,kad admini ir war3 un pubs ir tuksh no adminiem :)

ziepes netaisiishu :)

Edited by kabata
Link to comment
Share on other sites

:slap: aa Good man,...) koro4e vse novie admini, REC dolzni davajt, takie paciki kak Deadly, samuray, jerrico, sye, GIGN, Ads, Dj erix .... odnim slovom stariki!

Īstenība neko negribēju šeit vispār rakstīt, bet, ja Zloy's piemin mani, tad es pēdējo rec devu dedlijam un vienīgais rec pirmstam bija bezbiksim, tā kā nevajag te par mani pārspīlēt. Ja "obi4no" ir 2 reizes tad piedo atvaino (no offence).

Pret pocket'u nekas nav. Man īstenība pilnīgi vienalga vai vinām būs acc vai nē. Bet tā liekas pietiekami sakarīgs, lai neko sliktu par viņu neteiktu. Vienīgais statos tikai ~160 h pamaz.

Piekrītu Zloy'am ,ka rec vajag dot tiem adminiem, kas ir gign oldschool.

Jau vienā iepriekšējā topikā, kuru vairs nevaru atrast laikam pats samuray teica kautko līdzīgu, tā kā būšu neitrāls.

P.S Sorry pocket un vēlu veiksmi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...