Jump to content
GIGN Forum

Ninja Defuse


amniijs
 Share

Recommended Posts

Khe, Khe, war3ft burvība... Ja nav kādu laiciņu spēlēts war3ft, tad var arī šādi sanākt, bet nu šis ir pirmais tāda veida video, kur esmu redzējis ko tādu, jo īstenībā jau Human nemaz nav tik ļoti neredzami, lai tik tuvu nepamanītu, bet ja skatās uz citu pusi un uz ātro paskrien garām, tad laikam var arī nepamanīt...

Link to comment
Share on other sites

Nja, forši.

Bet es atceros kā spēlējot pret koxx vēl ar veco labo kek'ed, nooke uztaisīja ninja defuse paliekot 1vs5 @ dd2. Ok, neuztaisīja līdz galam, bet bija palicis 1 milimetrs uz defusometra :D

ehh, tie tik bija laiki :wub:

Edited by raprock
Link to comment
Share on other sites

Man bija viens foršs moments iekšā kādā pubā, īsti neatceros, iespējams tas varētu būt kso

mapē dd 'b' spotā aiz kastēm sēdēju, terrorists liek bumbu, es šamējam jau aiz muguras un spiežu def pogu, viss labākais tas, ka esi arī atminēju.

Tas tāds neliels atgadījums, kas man ir bijis ar nosaukumu 'ninja'

Par šo momentu, skaisti nospēlēts, sHARP (ja nekļūdos) apvedi ap stūri, un vēl šādus tādus tipiņus, jauki :)

Link to comment
Share on other sites

Gludais, tak zina, kas notika, viņš vienkārši neredz jēgu tam video. Bet tā šis bija najs moments, wap1337, tad jau tu esi forš džeks, tikai neesmu redzējis, neko tādu no tavas puses. Tie visi, kas saka, ka tur nekā nav, tad prosto ejat dir*t, jo humanu var samērā viegli pamanīt, ar pilnu neredzamību.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...