Jump to content
GIGN Forum

Svarīgs Jautājums


macho
 Share

Recommended Posts

ne jau velti, "the average person thinks he is smarter than the average person"

vispār, ja mēs, te gribam runāt, ka kaut kādi 85% personu ir dauņi, tad moš varētu sākt ar definīciju, ko mēs uzskatam par dauņiem (nē, es nedomāju slimību).

un tie, kuri muld, ka Šlešers ir ideots, nu, tā nav, viņš ir pietiekami gudrs cilvēks, kā arī korumpēts un parasts self-maximizing indivīds, kurš apzinās, cik Latvijas tauta ir aprobežota un naiva.

Link to comment
Share on other sites

r&r - es mēģinu definēt tos 85% ar to cilvēku grupu, kas visās aptaujās ir lielākā! Tūlīt nodemonstrēšu -

Vai pašlaik ir īstais brīdis jauniem nodokļiem? 95% nē : 5% jā

Vai atbalstāt īpašuma nodokļa ieviešanu dzīvojamai platībai? 75% nē : 25% jā

Vai cilvēku attieksme pret darbu ir mainījusies? 83% jā : 17% nē

Dombrovska valdība ir : 79% sūds : 21% gogogo

Kā vērtējat lēmumu samazināt braukšanas atlaides sabiedriskajā transportā? 84% negativi : 8% pozitivi

Vai jūs strādātu bez darba līguma? 80% jā : 20% nē

Kā Jūs vērtējat faktu, ka aptuveni puse no EK 1,2 miljardus eiro lielā aizdevuma būs jānovirza bankām?

95% bla bla bla neko nesaprotu : 5% izlasiju jautajumu

Vai vajadzētu atļaut alu pārdot arī naktī? 72% jā : 28% nē

Vai iepērkoties tu izvēlies Latvijas preci? 80% nē : 20% jā

Kad, Jūsuprāt, situācija Latvijas ekonomikā būs sansiegusi zemāko punktu? 74% lidz pavasarim: 10% pavasari 16% neko nerubi.

Nu paskatisimies. Ta ka es saku, ka ekonomika sasniegs zemako punktu - labi, ja nakama gada beigas (AA bet tagad jau ari Rimsis ta saka, bet tas jautajums tika uzdots vasara, kad es varetju pateikt tieshi to pashu). - tad nu paskatisiemies, cik musu sabiedribas lielai daljai izradijas taisniba, bet cik liela dalja tikai atprepareja to, ko pasniedz masu mediji.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...